top

Knihovna

Knihkupectví je oddělení, které by nemělo chybět v žádném obchodě zabývajícím se horolezectvím a lezením. Nabízíme kompletní průřez sortimentem, včetně knih, alb, multimédií a časopisů.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -6%
  Průvodce Panico Alpinverlag Bouldering Guide Bleau en Bloc
  Průvodce Panico Alpinverlag Bouldering Guide Bleau en Bloc
  včetně DPH 879Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 789Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 939Kč (-6%)

  wish list

 2. -14%
  Průvodce Panico Alpinverlag Bouldering Guide Alps en Bloc Volume 1
  Průvodce Panico Alpinverlag Bouldering Guide Alps en Bloc Volume 1
  včetně DPH 799Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 769Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 939Kč (-14%)

  wish list

 3. -30%
  Lezecký průvodce Lleida Climbs
  Lezecký průvodce Lleida Climbs
  včetně DPH 579Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 519Kč (+12%)
  Doporučená cena výrobce 835Kč (-30%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Nejlepší knihy o horách pouze v obchodě 8a.cz

Naše horské knihkupectví nabízí mnoho různých druhů knih. Nejoblíbenější je beletrie. V našem knihkupectví jsou k dispozici knihy o horách od největších světových himálajských a horolezeckých osobností i od méně známých autorů. Jsou mezi nimi životopisy horolezců, popisy slavných expedic, záchranných akcí a mnoho dalších poutavých příběhů. Významnou část naší nabídky zaujímají encyklopedie, které vám umožní podrobně se seznámit s historií dobývání nejvyšších hor světa a rozšířit si znalosti. Průvodce a sborníky o horolezeckých technikách vám umožní rozšířit si znalosti, abyste mohli procházet horské stezky ještě bezpečněji. Při plánování další expedice se vám budou hodit také průvodce, díky nimž se lépe seznámíte s charakteristikou jednotlivých horských oblastí a efektivněji připravíte další výpravu.

Filmy o horách

V našem internetovém knihkupectví tvoří významnou část nabídky filmy o horách. Často se jedná o vynikající filmové adaptace nejlepších knih s horskou tematikou. Osloví nejen ty, kteří se pouštějí do náročných horských výzev, ale každého milovníka hor. Filmy o horách jsou skvělým nápadem na dárek. Poutavé příběhy se většinou zakládají na skutečnosti, takže filmy jsou jen začátkem delšího zkoumání událostí, které jsou v nich zachyceny.

Nejlepší horské knihkupectví pouze na 8a.cz

Populární i méně známé knihy o horách najdete v horském knihkupectví na 8a.cz. Jedná se o vynikající literaturu, která vám vyplní čas mimo hory a seznámí vás s historií jejich zkoumání i s nejnovějším vývojem v oblasti himálajského a horolezeckého sportu.