top

Pánské šátky a nákrčníky

Kukly a komíny jsou skvělé pro ochranu krku a hlavy před chladem i sluncem. Jsou funkčním doplňkem turistického a sportovního oblečení, který zajistí optimální tepelnou izolaci v proměnlivých povětrnostních podmínkách.
Zobrazení Mřížka Seznam

300 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

300 výrobky

Vymazat

Pánské šátky a nákrčníky - na vycházky i každodenní nošení

Doby, kdy jedinou volbou, jak ochránit hlavu před nepříjemným mrazem nebo pálícím sluncem, byly čepice a šály, jsou dávno pryč. Dnes si můžeme vybrat z mnohem více druhů pokrývek hlavy a chráničů krku než kdykoli předtím. Pánské praktické šátky a nákrčníky jsou velmi oblíbené nejen mezi sportovci nebo turisty, ale i mezi muži, kteří je používají každý den. Je to prostě stylový doplněk oblečení, který se hodí pro každou příležitost. V naší nabídce najdete jak šátky a nákrčníky tlumených barev nebo charakteristické pletené struktury, tak moderní sportovní modely, které dokonale odpovídají nejnovějším trendům na trhu sportovního a horského oblečení. Všechny ty výrobky však bezpochyby spojuje komfort používání. Díky použitým materiálům, flexibilitě a dokonalému zpracování se osvědčí i v těch nejnáročnějších podmínkách a vždy obstojí.

Pánské turistické a sportovní šátky

Funkční šátky, které mají podobu velmi dlouhého nákrčníku, jsou mezi milovníky outdoorových aktivit velmi oblíbené. Jsou vyrobeny z velmi pružného materiálu, který umožňuje mnoho způsobů jejich nasazování. Nejsou to totiž jen obyčejné chrániče krku. Během několika vteřin je lze proměnit v pohodlnou čepici, čelenku nebo dokonce kuklu. Právě díky této univerzálnosti se staly součástí oblečení téměř každého turisty nebo sportovce. Nejlehčí modely z relativně tenkých materiálů jsou ideální na léto. Za bezmračného počasí dobře chrání hlavu nebo krk před spalujícími slunečními paprsky. Použití materiálů s UV filtrem účinně chrání před škodlivým zářením. Když se pánské šátky promění v čelenku, mohou poskytnout skvělou ochranu před potem, který stéká do očí. V zimě jsou mezi aktivními muži velmi oblíbené fleecové šátky, které nejsou prodyšné. Často se používají jako pánské nákrčníky, které chrání krk před chladem, ale mají mnohem více využití. Lze je přitáhnout až k nosu, takže se skvěle hodí jako maska při zhoršených povětrnostních podmínkách.

Pánské nákrčníky do chladného počasí

Nákrčníky pro muže nejsou tak univerzální jako šátky, ale i ty jsou velmi populární. Dokonale totiž nahrazují klasické šály. Krk není třeba vázat ani ovíjet. Elastický nákrčník se jednoduše nasadí na hlavu a získáme účinnou ochranu proti chladu. Velký výběr vzorů a tlouštěk nákrčníků vám umožní vybrat si ten nejvhodnější pro vaši aktivitu. Mezi milovníky horských výletů v nižších teplotách jsou nejoblíbenější modely ze spolehlivého fleecu. Nabízejí skvělou tepelnou izolaci při zachování nízké hmotnosti a vynikající prodyšnosti. To jsou velmi důležité vlastnosti při zdolávání zasněžených tras. Pánské pletené nákrčníky s tradičním stylem jsou oblíbenou volbou pro městské použití a turistiku.

Pánské šátky a nákrčníky v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr nejlepších outdoorových značek vyrábějících pánské šátky a nákrčníky. Samozřejmě jsme nemohli vynechat značku Buff, která zpopularizovala moderní multifunkční šátky po celém světě. Výrobky této značky jsou stále velmi oblíbené mezi nejnáročnějšími sportovními a outdoorovými nadšenci. Kromě toho nabízíme skvělý sortiment šátků a nákrčníků mnoha dalších značek horského a běžeckého oblečení, které jsou ideální do náročných podmínek. Ať už se vydáváte na expedici uprostřed léta, nebo v zimě, v naší nabídce jistě najdete ty správné pánské šátky a nákrčníky, které vám zajistí maximální tepelný komfort a pohodlí. Jsou optimální volbou pro turistiku, cestování, horské aktivity i pro každodenní nošení.