top

Pánské šátky a nákrčníky

Kukly a komíny jsou skvělé pro ochranu krku a hlavy před chladem i sluncem. Jsou funkčním doplňkem turistického a sportovního oblečení, který zajistí optimální tepelnou izolaci v proměnlivých povětrnostních podmínkách.
286
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 286

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 286

na stránce

Pánské šály a šátky - na vycházky i každodenní nošení

Doby, kdy jedinou volbou, jak ochránit hlavu před nepříjemným mrazem nebo pálícím sluncem, byly čepice a šátky, jsou dávno pryč. Dnes si můžeme vybrat z mnohem více druhů pokrývek hlavy a chráničů krku než kdykoli předtím. Pánské praktické šátky a komíny jsou velmi oblíbené nejen mezi sportovci nebo turisty, ale i mezi muži, kteří je používají každý den. Je to prostě stylový doplněk oblečení, který se hodí pro každou příležitost. V naší nabídce najdete jak šály a šátky tlumených barev nebo charakteristické pletené struktury, tak moderní sportovní modely, které dokonale odpovídají nejnovějším trendům na trhu sportovního a horského oblečení. Všechny naše výrobky však bezpochyby spojuje komfort používání. Díky použitým materiálům, flexibilitě a dokonalému zpracování se osvědčí i v těch nejnáročnějších podmínkách a vždy obstojí.

Pánské turistické a sportovní šátky

Funkční závěsy, které mají podobu velmi dlouhého komína, jsou mezi milovníky outdoorových aktivit velmi oblíbené. Jsou vyrobeny z velmi pružného materiálu, který umožňuje mnoho způsobů jejich nasazování. Nejsou to totiž jen obyčejné chrániče krku. Během několika vteřin je lze proměnit v pohodlnou čepici, čelenku nebo dokonce kuklu. Právě díky této univerzálnosti se staly součástí oblečení téměř každého turisty nebo sportovce. Nejlehčí modely z relativně tenkých materiálů jsou ideální na léto. Za bezmračného počasí dobře chrání hlavu nebo krk před spalujícími slunečními paprsky. Použití materiálů s UV filtrem účinně brání škodlivým paprskům. Když se pánské šátky promění v čelenku, mohou poskytnout skvělou ochranu před potem, který stéká do očí. V zimě jsou mezi aktivními muži velmi oblíbené fleecové návleky a návleky, které nejsou prodyšné. Často se používají jako pánské komíny, které chrání krk před chladem, ale mají mnohem více využití. Lze je přitáhnout až k nosu, takže se skvěle hodí jako maska při zhoršených povětrnostních podmínkách.

Pánské ponožky do chladného počasí

Šátky pro muže nejsou tak univerzální jako šály, ale i ty jsou velmi oblíbené. Dokonale totiž nahrazují klasické šátky. Krk není třeba vázat ani ovíjet. Elastický nákrčník se jednoduše nasadí na hlavu a získáme účinnou ochranu proti chladu. Velký výběr vzorů a tlouštěk chráničů vám umožní vybrat si ten nejvhodnější pro vaši aktivitu. Mezi milovníky horských výletů v nižších teplotách jsou nejoblíbenější modely ze spolehlivého fleecu. Nabízejí skvělou tepelnou izolaci při zachování nízké hmotnosti a vynikající prodyšnosti. To jsou velmi důležité vlastnosti při zdolávání zasněžených tras. Pánské pletené čepice s tradičním stylem jsou oblíbenou volbou pro městské použití a turistiku.

Pánské návleky a snoopy v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr nejlepších outdoorových značek vyrábějících pánské popruhy a návleky. Samozřejmě jsme nemohli vynechat značku Buff, která zpopularizovala moderní multifunkční popruhy po celém světě. Výrobky této značky jsou stále velmi oblíbené mezi nejnáročnějšími sportovními a outdoorovými nadšenci. Kromě toho nabízíme skvělý sortiment návleků a snoopů mnoha dalších značek horského a běžeckého oblečení, které jsou ideální do náročných podmínek. Ať už se vydáváte na expedici uprostřed léta, nebo v zimě, v naší nabídce jistě najdete ty správné pánské šály a komíny, které vám zajistí maximální tepelný komfort a pohodlí. Jsou optimální volbou pro turistiku, cestování, horské aktivity i pro každodenní nošení.