top

Power banky a akumulátory

Energetické banky a baterie se již staly součástí výbavy většiny cestovatelů. Pomohou nám zajistit, aby elektronická zařízení, která nás na našich výpravách doprovázejí, měla stálý zdroj energie.
9
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 položek

na stránce

Energetické banky poskytují energii i v těch nejdivočejších koutech světa

Vysoká kapacita a kompaktní rozměry powerbank z nich činí nepostradatelný doplněk jakéhokoli elektronického zařízení. S powerbankou můžete rychle nabít mobilní telefon nebo fotoaparát, abyste nepřišli o nejlepší záběr dne. V nejnovějších modelech jsou powerbanky často zabudovány do jiných výrobků, což výrazně zvyšuje jejich všestrannost, Skvělým příkladem jsou turisticke lampy, které vám nejen posvítí na kempinkový stůl, ale díky zabudovaným powerbankám také nabije váš chytrý telefon. Dobíjecí baterie typu AA nebo AAA vám umožní volně používat čelové svítilny nebo jiné turistické vybavení. Možnost levného dobíjení na jakémkoli místě s přístupem k elektřině z nich činí vynikající alternativu k běžným bateriím. Moderní energetické banky a dobíjecí baterie Ni-MH vám umožní používat elektronická zařízení během každé cesty.

Nejlepší powerbanky a dobíjecí baterie v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete pouze modely nejznámějších výrobců. Banky energie Goal Zero nebo Skross jsou kvalitně zpracované, což se projevuje ve spolehlivosti při používání v náročných podmínkách. Perfektní řešení se hodí nejen na cesty na druhý konec světa, ale také během celodenních výletů nebo dlouhého dne stráveného ve městě, kdy potřebujete nabít svůj smartphone nebo fotoaparát na cestách.