top

Power banky a akumulátory

Energetické banky a baterie se již staly součástí výbavy většiny cestovatelů. Pomohou nám zajistit, aby elektronická zařízení, která nás na našich výpravách doprovázejí, měla stálý zdroj energie.
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

 1. Kabel Xtorm USB - USB-C (1m) - black
  Kabel Xtorm USB - USB-C (1m) - black
  včetně DPH 467Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 415Kč +13%
  Doporučená cena výrobce 467Kč 0%

  wish list

 2. Kabel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)
  Kabel Xtorm Xtreme USB - USB-C (1,5m)
  včetně DPH 524Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 466Kč +13%
  Doporučená cena výrobce 524Kč 0%

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

2 výrobky

Vymazat

Powerbanky poskytují energii i v těch nejdivočejších koutech světa

Vysoká kapacita a kompaktní rozměry powerbank z nich činí nepostradatelný doplněk jakéhokoli elektronického zařízení. S powerbankou můžete rychle nabít mobilní telefon nebo fotoaparát, abyste nepřišli o nejlepší záběr dne. V nejnovějších modelech jsou powerbanky často zabudovány do jiných výrobků, což výrazně zvyšuje jejich všestrannost, Skvělým příkladem jsou turistické lampy, které vám nejen posvítí na kempinkový stůl, ale díky zabudovaným powerbankám také nabijí váš chytrý telefon. Akumulátory typu AA nebo AAA vám umožní volně používat čelové svítilny nebo jiné turistické vybavení. Možnost levného dobíjení na jakémkoli místě s přístupem k elektřině z nich činí vynikající alternativu k běžným bateriím. Moderní energetické banky a akumulátory Ni-MH vám umožní používat elektronická zařízení během každé cesty.

Nejlepší powerbanky a akumulátory v obchodě 8a.cz

V naší nabídce najdete pouze modely nejznámějších výrobců. Powerbanky Goal Zero nebo Skross jsou kvalitně zpracované, což se projevuje ve spolehlivosti při používání v náročných podmínkách. Perfektní řešení se hodí nejen na cesty na druhý konec světa, ale také během celodenních výletů nebo dlouhého dne stráveného ve městě, kdy potřebujete nabít svůj smartphone nebo fotoaparát na cestách.