top

Pracovní blokanty

Průmyslové horolezecké přístroje pro práci ve výškách jsou profesionální vybavení pro práci ve výškách, horolezectví a lanový přístup. Velký výběr špičkových značek Climbing Technology, Petzl.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

 1. -25%
  Blokant Camp Turbochest
  Blokant Camp Turbochest
  1599 Kč 2151 Kč

  wish list

 2. -37%
  Blokant Petzl Tibloc - orange

  wish list

 3. -9%
  Climbing Technology QT Spurs
  Climbing Technology QT Spurs
  1279 Kč 1417 Kč

  wish list

 4. -9%
  Blokant Climbing Technology Quick Tree R

  wish list

 5. -28%
  Blokant Petzl Pantin - yellow

  wish list

 6. -20%
  Blokant Petzl Basic
  Blokant Petzl Basic
  1419 Kč 1787 Kč

  wish list

 7. -9%
  Jistící pomůcka Climbing Technology SKR 2

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

Vymazat

Jednoduchá konstrukce a spolehlivost za všech podmínek

U blokantů používaných na statických lanech plní blokovací funkci obvykle vhodně tvarovaná západka se speciálně navrženými zuby. Díky svému tvaru se zařízení při zatížení automaticky zablokuje, aniž by nadměrně poškodilo oplet lana. Novější a novější řešení tohoto konstrukčního prvku se projevují v nižším opotřebení lana a maximálně plynulém provozu i v náročných podmínkách. V případě vybavení pro práci ve výškách bude důležitým prvkem vysoká odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám nebo znečištění zařízení. Speciální otvory v západkách umožňují jejich samočištění a zvyšují spolehlivost zařízení na zledovatělých nebo zablácených lanech.

Blokanty pro práci ve výškách - široký výběr modelů

Blokanty jsou nepostradatelným doplňkem vaší výbavy, když chcete rychle vyšplhat metry na laně. Vyrábějí se v mnoha verzích, a to jak sofistikovanějších, které poskytují větší komfort při používání, tak minimalistických, u nichž je hlavní prioritou snížení hmotnosti. Mezi upínacími zařízeními tvoří významnou skupinu ruční blokanty. Mají speciálně tvarovanou rukojeť, která usnadňuje výstup po laně. Velmi oblíbené jsou prsní blokanty. Jejich ergonomický tvar usnadňuje pohodlné používání a manipulaci. Kompaktní konstrukce blokantů ovládaných nohou může výrazně urychlit výstup po laně. Kromě zařízení používaných na statických lanech nabízíme také blokanty pro ocelová lana, která jsou nezbytná při pohybu po mnoha průmyslových konstrukcích.

Obchod 8a.cz - nejlepší vybavení pro práci ve výškách

Zařízení z naší nabídky jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují bezpečnost a rychlý a efektivní pohyb po laně. Snadný přístup k pracovnímu místu je efektivnější a pohodlnější. Náš sortiment zahrnuje blokanty vhodné pro ocelová i statická lana. Vybrané modely byly navrženy speciálně pro arboristiku.