top

Pracovní blokanty

Průmyslové horolezecké přístroje pro práci ve výškách jsou profesionální vybavení pro práci ve výškách, horolezectví a lanový přístup. Velký výběr špičkových značek Climbing Technology, Petzl.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -5%
  Blokant Climbing Technology Quick Roll Lewy - grey

  wish list

 2. -6%
  Blokant Climbing Technology Chest Ascender + HC

  wish list

 3. -6%
  Blokant Climbing Technology Quick-Up + Lewy - grey

  wish list

 4. -6%
  Blokant Climbing Technology Chest Ascender + - grey

  wish list

 5. -5%
  Climbing Technology QT Spurs
  Climbing Technology QT Spurs
  1 162 Kč 1 224 Kč

  wish list

 6. -6%
  Blokant Climbing Technology Quick Tree R

  wish list

 7. -6%
  Blokant Climbing Technology Quick Arbor Double

  wish list

 8. Blokant Petzl Basic

  wish list

 9. -6%
  Smyčka Climbing Technology Foot Loop

  wish list

 10. -6%
  Jistící pomůcka Climbing Technology SKR 2

  wish list

 11. 189 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Jednoduchá konstrukce a spolehlivost za všech podmínek

U upínacích zařízení používaných na statických lanech plní blokovací funkci obvykle vhodně tvarovaná západka se speciálně navrženými zuby. Díky svému tvaru se zařízení při zatížení automaticky zablokuje, aniž by nadměrně poškodilo plášť lana. Novější a novější řešení tohoto konstrukčního prvku se projevují v nižším opotřebení lana a maximálně plynulém provozu i v náročných podmínkách. V případě horolezeckého vybavení bude důležitým prvkem vysoká odolnost vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám nebo znečištění zařízení. Speciální otvory v západkách umožňují jejich samočištění a zvyšují spolehlivost zařízení na zledovatělých nebo zablácených lanech.

Připevňovací zařízení pro práci ve výškách - široký výběr modelů

Jistítka jsou nepostradatelným doplňkem vaší výbavy, když chcete rychle vyšplhat metry na laně. Vyrábějí se v mnoha verzích, a to jak sofistikovanějších, které poskytují větší komfort při používání, tak minimalistických, u nichž je hlavní prioritou snížení hmotnosti. Mezi upínacími zařízeními tvoří významnou skupinu ruční upínací zařízení. Mají speciálně tvarovaný úchop pro ruku, který usnadňuje vytahování na laně. Velmi oblíbené jsou hrudní svorky. Jejich ergonomický tvar usnadňuje pohodlné používání a manipulaci. Kompaktní konstrukce svorek ovládaných nohou může výrazně urychlit šplhání po laně. Kromě zařízení používaných na statických lanech statická lana nabízíme také samosvorná zařízení pro ocelová lana, která jsou nezbytná při pohybu po mnoha průmyslových konstrukcích.

Obchod 8a.cz - nejlepší vybavení pro práci ve výškách

Zařízení z naší nabídky jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, které zajišťují bezpečnost a rychlý a efektivní pohyb na laně. Snadný přístup k pracovnímu místu je efektivnější a pohodlnější. Náš sortiment zahrnuje upínací zařízení vhodná pro ocelová i statická lana. Vybrané modely byly navrženy speciálně pro arboristiku.