top

Dámská trička a tílka

Dámská funkční trička a košile jsou nezbytnou součástí šatníku každého outdoorového nadšence. S praktickými modely triček v šatníku budete připraveni dosáhnout různých cílů.
Zobrazení Mřížka Seznam

736 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

736 výrobky

Vymazat

Dámská trička a košile pro různé příležitosti

Měnící se počasí, různé terénní podmínky a individuální preference rozhodují o výběru dámských triček a košil. Modely s límcem dodávají oblečení na horské stezky a do lesní divočiny trochu elegance. Velmi dobře fungují i ve městě, protože mají neformální charakter. Často kombinují originální design s tradičním střihem. Často se šijí z nejmodernějších vláken s technickými vlastnostmi, takže i přes svůj městský vzhled mají velmi dobré užitné parametry. Příznivci ležérního stylu zjistí, že dámská turistická trička umožňují dosažení cílů. Volný střih neznamená, že by špatně seděl, a dobře se hodí jak na pohodové kilometry, tak do náročnějšího terénu. Trekingová trička mají mnoho výhod, díky kterým jsou ideální pro letní dny. Měly by být v batohu každé cestovatelky, které záleží na pohodlí.

Stylové dámské košile

Technické vlastnosti jsou nesmírně důležité, ale velmi důležitá je také vizuální přitažlivost oděvu. Dámská trička a košile jsou zvýrazněny především vzory a barvami látek. Návrháři připravují klasičtější varianty pro minimalisty a odvážnější - pro ženy, které se nechtějí ztratit v davu. Široká škála střihů je ještě bohatší o to, že se šijí v různých stylových variantách. Jednoduché tričko s krátkým rukávem nemusí být nudné. Designové verze představují známý střih zcela novým způsobem. Samotný originální potisk dodává nenápadnému tričku neobvyklý charakter. Aniž by tento model ztratil na pohodlí, může také zpestřit jakýkoli outfit. Nemusíte být vášnivá sportovkyně nebo světoběžkyně, která dokáže trávit hodiny v neznámých přírodních terénech, abyste sáhly po tričku v outdoorovém stylu. Řada sportovních značek a typických horských značek nabízí styly, které lze nosit i každý den. Stejná zůstává vysoká kvalita a velmi dobré vlastnosti materiálů.

Dámská technická trička

Materiály používané k výrobě dámských technických triček a košil se vyznačují mnoha výhodami, které ocení ženy, které sportují a mají rády outdoorové aktivity. Tkaniny zaručují podporu potřebnou pro efektivní výkon, a proto jsou ideální pro běžecké nebo cyklistické oblečení. Schopnost odvádět přebytečnou vlhkost a rychle schnout se ukáže jako nenahraditelná výhoda při náročnějších aktivitách nebo náročných túrách. Dámská sportovní trička využívají nejnovější sportovní technologie. V látkách se například používají ionty stříbra, které udržují košile déle svěží. Speciální povlaky tkaniny podporují funkci odvodu vlhkosti v těle. Látky jsou navíc příjemné na dotek a při správném střihu dobře padnou ženské postavě. Co dalšího mohou dámská technická trička nabídnout svým uživatelkám? Ve dnech bez mráčku je nezbytné dostatečně chránit tělo před škodlivým ultrafialovým zářením. Výrobci jsou si toho dobře vědomi. V nejteplejším počasí, zejména na horách, oceníte zejména látky, které zabraňují nebo brání pronikání UV paprsků na pokožku.

Trekingová a turistická dámská trička a košile

Turistické košile jsou ideálním oděvem pro letní dny. Ženy, které si chtějí udržet jedinečný styl na denní bázi i během turistických výletů, by je měly mít ve svém šatníku. Jsou skvělou alternativou k typickým dámským tričkům. Nejsou tak přiléhavé jako přiléhavá funkční trička a zaručují velkou volnost pohybu. V letních měsících jsou skvělou volbou varianty s krátkým rukávem. Modely s dlouhým rukávem jsou vhodnější pro chladnější dny. Jsou velmi univerzální a lze je nosit v různých situacích. Trekingová trička špičkových turistických a horolezeckých značek jsou ideální pro výlety do přírody i každodenní nošení. Moderní konstrukce jsou často hybridy z materiálů s různými vlastnostmi. Díky tomu jsou schopny ještě lépe vyhovět požadavkům aktivních žen.