top

Lezecké vybavení

Lezecké vybavení v obchodě 8a.cz zaručuje bezpečnost při provozování této vzrušující disciplíny. Nabízíme profesionální a ultralehké jistící vybavení na stěny, skály a hory.
Zobrazení Mřížka Seznam

1463 výrobky

 1. -8%
  Expreska Petzl Spirit Expres 25

  wish list

 2. -10%
  Horolezecké chyty Metolius Macro - assorted

  wish list

 3. -9%
  Jistící bod Petzl Batinox

  wish list

 4. -24%
  Otočná spojka Petzl Swivel Open

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1463 výrobky

Vymazat

Lezecké vybavení používané při jištění

Lezecké vybavení, má většinou jeden hlavní účel - chránit lezce před pádem. Z toho vyplývá mimořádně široký výběr veškerého příslušenství, které má přímý vliv na úroveň bezpečnosti. V naší nabídce máme horolezeckou výzbroj používanou při jištění za všech podmínek. Základem každého lezce je dobře padnoucí horolezecký sedák. Celá řada modelů zahrnuje ultralehké sportovní úvazky, plně nastavitelné horské modely a úvazky pro vícedélkové lezení. Špičkoví výrobci zaručují vysokou kvalitu zpracování a velmi dobrou použitelnost. Potřebné jistící pomůcky zaručují maximální bezpečnost. Od modelů pro začátečníky, které snižují riziko chyby, až po modely pro zkušenější uživatele s velmi nízkou hmotností, optimálně vhodné do horských podmínek. Pro jištění bude samozřejmě zapotřebí horolezecké lano. Celá řada délek a průměrů umožňuje každému vybrat si optimální model. Veškeré potřebné lezecké vybavení pro jištění najdete na 8a.cz. Doporučujeme vám, abyste se podrobně seznámili s nabídkou horolezeckého vybavení špičkových značek CT, Black Diamond, Ocun a Petzl.

Základní příslušenství pro horolezecké vybavení

Lezecké vybavení, lana, popruhy, karabiny a lezecké expresky jsou v lezení železným základem. Existuje však mnoho dalších doplňků, které nemusí být tak viditelné, ale ovlivňují komfort lezení a schopnost zdolávat stále obtížnější cesty. Kvalitní magnézium a pytlíky na jeho přenášení se postarají o suché ruce během teplejších dnů. Chyty na stěnu a posilovací desky vám naopak umožní trénovat každý den tak, abyste byli, až budete stát u stěny, připraveni na další výzvu.