top

Lezecké vybavení

Lezecké vybavení v obchodě 8a.cz zaručuje bezpečnost při provozování této vzrušující disciplíny. Nabízíme profesionální a ultralehké jistící vybavení pro stěny, skály a hory.
Zobrazení Mřížka Seznam

1445 výrobky

na stránce
 1. -27%
  Sedák Petzl Hirundos - black
  Sedák Petzl Hirundos - black
  2 379 Kč 3 260 Kč

  wish list

 2. -15%
  Lezecká helma CAMP Voyager - basalt grey/green

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

1445 výrobky

na stránce
Vymazat

Lezecké vybavení používané při jištění

Lezecké vybavení, má většinou jeden hlavní účel - chránit lezce před pádem. Z toho vyplývá mimořádně široký výběr veškerého příslušenství, které má přímý vliv na úroveň bezpečnosti. V naší nabídce máme lezecké vybavení používané při jištění za všech podmínek. Základem každého lezce je dobře padnoucí horolezecký úvazek. Celá řada modelů zahrnuje ultralehké sportovní úvazky, plně nastavitelné horské modely a úvazky pro vícedélkové lezení. Špičkoví výrobci zaručují vysokou kvalitu zpracování a velmi dobrou použitelnost. Potřebné jistící pomůcky zaručují maximální bezpečnost. Od modelů pro začátečníky, které snižují riziko chyby, až po modely pro zkušenější uživatele s velmi nízkou hmotností, optimálně vhodné do horských podmínek. Pro jištění budou samozřejmě zapotřebí dynamická lana. Celá řada délek a průměrů umožňuje každému vybrat si optimální model. Veškeré potřebné lezecké vybavení pro jištění najdete na 8a.cz. Doporučujeme vám, abyste se podrobně seznámili s nabídkou lezeckého vybavení špičkových značek CT, Black Diamond, Ocun a Petzl.

Základní příslušenství pro horolezecké vybavení

Lezecké vybavení, lana, popruhy, karabiny a lezecké expresky jsou v lezení železným základem. Existuje však mnoho dalších doplňků, které nemusí být tak viditelné, ale ovlivňují komfort lezení a schopnost zdolávat stále obtížnější cesty. Kvalitní magnézium a pytlíky na jeho přenášení se postarají o suché ruce během teplejších dnů. Lezecké chyty a posilovací desky vám naopak umožní trénovat každý den tak, abyste byli, až budete stát u stěny, připraveni na další výzvu.