top

Lezecké vybavení

Lezecké vybavení v obchodě 8a.cz zaručuje bezpečnost při provozování této vzrušující disciplíny. Nabízíme profesionální a ultralehké jistící vybavení pro stěny, skály a hory.
1714
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 1714

na stránce
 1. -10%
  Lezecka přilba Black Diamond Vision Mips - black

  wish list

 2. -10%
  Karabina Edelrid HMS Strike Screw FG - silver

  wish list

 3. -10%
  Expreska Kong Prog XL Alu 50cm
  Expreska Kong Prog XL Alu 50cm
  1 187 Kč 1 319 Kč

  wish list

 4. -10%
  Lezecký úvazek Edelrid Jay III - wasabi

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 1714

na stránce

Lezecké vybavení používané pro jištění

Lezecké vybavení, známé také jako horolezecká výstroj, má většinou jeden hlavní účel - chránit lezce před pádem. Z toho vyplývá mimořádně široký výběr veškerého příslušenství, které má přímý vliv na úroveň bezpečnosti. V naší nabídce máme lezecké vybavení používané pro jištění za všech podmínek. Základem každého lezce je dobře padnoucí lezecký úvazek. Celá řada modelů zahrnuje ultralehké sportovní úvazky, plně nastavitelné horské modely a úvazky pro vícedélkové lezení vybavené mnoha žlaby. Špičkoví výrobci zaručují vysokou kvalitu zpracování a velmi dobrou použitelnost. Potřebné jistící prostředky zaručují maximální bezpečnost. Od modelů pro začátečníky, které snižují riziko chyby, až po modely pro zkušenější uživatele s velmi nízkou hmotností, optimálně vhodné do horských podmínek. Pro jištění budou samozřejmě zapotřebí dynamická lana. Celá řada délek a průměrů umožňuje každému vybrat si optimální model. Veškeré potřebné lezecké vybavení pro jištění najdete v online obchodě horský obchod. 8a.cz. Doporučujeme vám, abyste se podrobně seznámili s nabídkou lezeckého vybavení špičkových značek CT, Black Diamond, Ocun a Petzl.

Nepotřebné příslušenství pro horolezecké vybavení

Lezecké vybavení, lana, popruhy, karabiny a lezecké expresky jsou v lezení železným základem. Existuje však mnoho dalších doplňků, které nemusí být tak viditelné, ale ovlivňují komfort lezení a schopnost zdolávat stále obtížnější cesty. Kvalitní magnézium a sáčky na jeho přenášení se postarají o suché ruce během teplejších dnů. Lezecké chyty a úchytové desky vám naopak umožní trénovat každý den tak, abyste byli, až budete stát u stěny, připraveni na další výzvu.