top

Gregory

Gregory se specializuje na navrhování a výrobu vysoce kvalitních turistických a trekových batohů. Kompletní nabídka značky Gregory v obchodě 8a.cz Vám umožní vybrat si perfektní batoh na každou Vaši cestu a expedici.
151
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 151

na stránce
 1. -13%
  Trekingový batoh Gregory Deva 60 dámské - fog grey

  wish list

 2. -8%
  Městský batoh Gregory Nano 18 - burnt amber

  wish list

 3. -8%
  Městský batoh Gregory Nano 20 - burnt amber

  wish list

 4. -8%
  Turistický batoh Gregory Kiro 18 - amethyst purple

  wish list

 5. -6%
  Turistický batoh Gregory Citro 24 - brick red

  wish list

 6. -6%
  Turistický batoh Gregory Citro 30 - black

  wish list

 7. -6%
  Turistický batoh Gregory Citro 30 - brick red

  wish list

 8. -30%
  Skialpovy batoh Gregory Targhee FastTrack 24 - red

  wish list

 9. -6%
  Batoh na notebook Gregory Resin 22 - deep navy

  wish list

 10. -6%
  Batoh na notebook Gregory Resin 28 - deep navy

  wish list

 11. -8%
  Batoh Gregory Kiro 22 - brick red

  wish list

 12. -6%
  Turistický batoh Gregory Kiro 28 - brick red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 151

na stránce

Gregory – historie značky

Americkou značku založil již v roce 1977 Wayne Gregory. Byla to reakce na nedostatek adekvátního turistického vybavení v té době. Zastaralé technologie nabízené v obchodech neposkytovaly pohodlí na delších cestách, a tak se to rozhodl vzít Wayne do svých rukou. Sám začal navrhovat moderní nosné systémy. Jeho filozofie, že batoh se má nosit jako oblečení, a ne se nosit skoro jako kufr, je dodnes jedním z hlavních předpokladů značky. Brzy se ukázalo, že batohy, nabízející dokonalé přizpůsobení tělu a kopírující pohyby každého uživatele, jsou velmi oblíbené. To umožnilo rychlý rozvoj společnosti. V současné době jsou výrobky Gregory známé v mnoha zemích světa. Modely americké značky si vybírají lidé, kteří je používají každý den ve městě, outdooroví nadšenci na krátké výlety, ale i milovníci cestování a dlouhého trekingu. Sídlo společnosti se nachází v Salt Lake City v USA. V okolí centrály společnosti se nacházejí nádherné divoké oblasti nabízející každému zaměstnanci mnoho příležitostí trávit čas venku a využívat batohy a další výrobky v podmínkách, pro které byly vytvořeny.>/p>

Horské modely Gregory – batohy na trek, na výlet, na lezení a mnoho dalších aktivit.

Nabídka amerického výrobce zahrnuje mnoho typů batohů. Modely, které jsou pro tuto značku stěžejní, jsou trekové batohy. Konstrukce doladěné k dokonalosti usnadňují balení na vícedenní výlet. Prostorné trekové batohyjsou vybaveny řadou kapes umožňujících optimální uspořádání vybavení. Plné pohodlí na stezce zaručuje pokročilý nosný systém. Další kategorií v sortimentu výrobce jsou lehké turistické batohy Gregory. Jsou ideální na víkendové výlety a vícedenní túry. Moderní řešení zajišťuje vysoký komfort a díky nim si tyto batohy velmi rádi vybírají zkušení uživatelé. Nabídka samozřejmě zahrnuje i typicky technické modely, které se využívají hlavně při lezení. Horské batohy jsou ideální, když zrovna zdoláváte ty nejvyšší vrcholy, ale také při skialpinismu nebo jiných fyzicky náročných horských aktivitách. V nabídce tohoto výrobce nemůžou chybět ani sportovní batohy, které se nejčastěji používají při lehké horské turistice nebo na kole.

Kolekce do města zaručující maximální pohodlí pro každý den.

Lidé, kteří otestovali a ocenili řešení, která americký výrobce používá v horských modelech, mohou také vyzkoušet městské batohy Gregory. Samostatná kolekce batohů určená do urbanizovaného prostoru umožňuje pohodlné cestování městskou hromadnou dopravou i po přeplněných ulicích. Poznávacím znakem městských batohů tohoto výrobce je jednoduchý, ale moderní design a 100% funkcionalita. Speciální kapsy na notebook, smartfon a jiné nezbytné věci, Vám umožní pohodlně se pohybovat ve městě v průběhu Vašeho pracovního dne.