top

Gregory

Batohy gregory Gregory se specializuje na navrhování a výrobu vysoce kvalitních turistických a trekových batohů. Kompletní nabídka značky Gregory v obchodě 8a.cz Vám umožní vybrat si perfektní batoh na každou Vaši cestu a expedici.
Zobrazení Mřížka Seznam

96 výrobky

 1. -17%
  Dámský batoh Gregory Maya 15 - sunset grey

  wish list

 2. -22%
  Hydrovak Gregory 3D Hydro Trek 3L - blue

  wish list

 3. -23%
  Dámský batoh Gregory Jade 33 - mist grey

  wish list

 4. -15%
  Dámský batoh Gregory Jade 53 - mist grey

  wish list

 5. -22%
  Turistický batoh Gregory Zulu 55 - halo blue

  wish list

 6. -22%
  Turistický batoh Gregory Zulu 40 - halo blue

  wish list

 7. -15%
  Skialpovy batoh Gregory Targhee 26 - lava red

  wish list

 8. -15%
  Batoh Gregory Targhee 35 FastTrack

  wish list

 9. -25%
  Batoh Gregory Targhee 32 - alaska blue

  wish list

 10. -25%
  Batoh Gregory Targhee 32 - lava red

  wish list

 11. -24%
  Batoh Gregory Targhee 24 FT - outback orange

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

96 výrobky

Vymazat

Gregory – historie značky

Americkou značku založil již v roce 1977 Wayne Gregory. Byla to reakce na nedostatek adekvátního turistického vybavení v té době. Zastaralé technologie nabízené v obchodech neposkytovaly pohodlí na delších cestách, a tak se to rozhodl vzít Wayne do svých rukou. Sám začal navrhovat moderní nosné systémy. Jeho filozofie, že batoh se má nosit jako oblečení, a ne se nosit skoro jako kufr, je dodnes jedním z hlavních předpokladů značky. Brzy se ukázalo, že batohy, nabízející dokonalé přizpůsobení tělu a kopírující pohyby každého uživatele, jsou velmi oblíbené. To umožnilo rychlý rozvoj společnosti. V současné době jsou výrobky Gregory známé v mnoha zemích světa. Modely americké značky si vybírají lidé, kteří je používají každý den ve městě, outdooroví nadšenci na krátké výlety, ale i milovníci cestování a dlouhého trekingu. Sídlo společnosti se nachází v Salt Lake City v USA. V okolí centrály společnosti se nacházejí nádherné divoké oblasti nabízející každému zaměstnanci mnoho příležitostí trávit čas venku a využívat batohy a další výrobky v podmínkách, pro které byly vytvořeny.

Horské modely Gregory – batohy na trek, na výlet, na lezení a mnoho dalších aktivit.

Nabídka amerického výrobce zahrnuje mnoho typů batohů. Modely, které jsou pro tuto značku stěžejní, jsou trekové batohy. Konstrukce doladěné k dokonalosti usnadňují balení na vícedenní výlet. Prostorné trekové batohyjsou vybaveny řadou kapes umožňujících optimální uspořádání vybavení. Plné pohodlí na stezce zaručuje pokročilý nosný systém. Další kategorií v sortimentu výrobce jsou lehké turistické batohy Gregory. Jsou ideální na víkendové výlety a vícedenní túry. Moderní řešení zajišťuje vysoký komfort a díky nim si tyto batohy velmi rádi vybírají zkušení uživatelé. Nabídka samozřejmě zahrnuje i typicky technické modely, které se využívají hlavně při lezení. Horské batohy jsou ideální, když zrovna zdoláváte ty nejvyšší vrcholy, ale také při skialpinismu nebo jiných fyzicky náročných horských aktivitách. V nabídce tohoto výrobce nemůžou chybět ani sportovní batohy, které se nejčastěji používají při lehké horské turistice nebo na kole.

Kolekce do města zaručující maximální pohodlí pro každý den.

Lidé, kteří otestovali a ocenili řešení, která americký výrobce používá v horských modelech, mohou také vyzkoušet městské batohy Gregory. Samostatná kolekce batohů určená do urbanizovaného prostoru umožňuje pohodlné cestování městskou hromadnou dopravou i po přeplněných ulicích. Poznávacím znakem městských batohů tohoto výrobce je jednoduchý, ale moderní design a 100% funkcionalita. Speciální kapsy na notebook, smartfon a jiné nezbytné věci, Vám umožní pohodlně se pohybovat ve městě v průběhu Vašeho pracovního dne.