top

Termosky a termohrnky

Turistické termosky a termohrnky znamenají teplé jídlo a pití za všech okolností. Pokud jste příznivci horkých nápojů a jídel na stezce, bude pro vás turistická termoska nepostradatelnou součástí výbavy.
Zobrazení Mřížka Seznam

171 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Cestovní hrnek Hydro Flask 12 Oz Mug - black

  wish list

 2. -40%
  Hrnek Hydro Flask 16 Oz Wide Flex Sip Lid - olive

  wish list

 3. -25%
  Termohrnek Hydro Flask 6 Oz Mug - black

  wish list

 4. -40%
  Cestovní hrnek Hydro Flask 12 Oz Mug - stone

  wish list

 5. -20%
  Čisticí tablety Kambukka Queen of Clean

  wish list

 6. -27%
  Termohrnek Kambukka Etna 300 ml - deep teal

  wish list

 7. -31%
  Termoska Tasmanian Tiger H&C Stuff 1L - olive

  wish list

 8. -32%
  Termoska na jídlo Esbit Food Jug 1L - blacky

  wish list

 9. -20%
  Těsnění Esbit Silicone Ring

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

171 výrobky

na stránce
Vymazat

Termosky a termohrnky jsou ideálním řešením na stezku i pro každodenní použití

Turistickou termosku s chutí využijí aktivní lidé, protože umožňuje udržet požadovanou teplotu nápoje nebo jídla po dlouhou dobu. To je nejlepší způsob, jak si během celodenní túry v horách zajistit teplý čaj nebo teplé jídlo. Není třeba s sebou nosit turistický vařič ani plynové kartuše. Stačí termosku otevřít a vychutnat si nápoj nebo jídlo v optimální teplotě. Turistické termosky jsou spojovány především s chladnějšími ročními obdobími, ale dobře fungují i v horkém počasí, protože umožňují přenášet chladné nápoje. V sortimentu našeho obchodu najdete nejlepší turistické termosky špičkových značek. Jsou precizně a esteticky vyrobené a dokonale udržují teplotu tekutin po mnoho hodin po naplnění.

Termosky a termohrnky se často používají při každodenních činnostech, kdy vám časový rozvrh nedovoluje uvařit si večeři. Teplé jídlo si můžete doma připravit mnohem dříve a díky termosce si jídlo udrží optimální teplotu po mnoho hodin. Je to také velmi dobrý způsob, jak si během dne vychutnat teplý čaj nebo kávu. Není třeba rušit práci, abyste mohli uvařit další šálek nebo hrnek. Turistické termosky různých objemů vám zajistí, že si vyberete správnou velikost bez ohledu na to, jaké městské batohy nebo turistické batohy budou použity k jejich přenášení.

Klasické turistické termosky na kávu nebo čaj

Nejoblíbenější jsou modely s tradičním podlouhlým tvarem. Určené pro přenášení nápojů. V batohu zabírají velmi málo místa. Ne o moc více než klasická láhev na vodu, a umožňují udržet optimální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Vynikající vlastnosti termosek vyplývají z jejich konstrukce. Turistické termosky nejlepších značek mají dvojité stěny, mezi nimiž je vakuum. To je vynikající izolant, který nedovolí, aby se vnitřek termosky rychle ochladil nebo zahřál. Trvá mnoho hodin, než se teplota vyrovná s teplotou okolí, takže si teplý nápoj můžete vychutnávat dlouho. Pro pohodlnou manipulaci jsou turistické termosky vybaveny klasickými šroubovacími uzávěry nebo automatickými uzávěry s tlačítkem. Součástí balení je často také další hrnek, který vám umožní vychutnat si nápoj s další osobou.

Termosky na jídlo

Termosky na oběd se vyznačují větším průměrem otvoru, který usnadňuje přístup dovnitř. Umožňuje také snadné vkládání potravin i jejich následné podávání. Kvalitní turistické termosky na jídlo jsou obvykle vyrobeny z nerezové oceli. Stejně jako u modelů na nápoje funguje i zde dutý prostor mezi dvojitými stěnami dokonale jako izolant. Takto konstruovaná termoska dokonale oddělí obsah od vnějších podmínek. Mnoho modelů je také vybaveno přídavnými miskami nebo hrnky, které umožňují pohodlnější konzumaci jídla.

Formátování turistické termosky aneb jak zajistit, aby vydržela ještě déle teplá?

Ačkoli si dobré turistické termosky udrží vysokou teplotu po velmi dlouhou dobu, můžete tuto dobu ještě prodloužit. Než termosku naplníte nápojem nebo jídlem, stačí ji na několik okamžiků zalít vroucí vodou. Tím se předehřejí vnitřní stěny termosky, které nebudou absorbovat teplo z nápoje nebo jídla, které se do ní později nalije. Takto připravená turistická termoska zajistí vysokou teplotu až na několik hodin, díky čemuž si můžete nápoje a jídlo vychutnávat při své oblíbené teplotě po celý den, ať už je konzumujete na stezce, ve stanu nebo na horském vrcholu.

Termohrnek - ideální řešení do města i na hory

Pokud je pro vás turistická termoska příliš velká, skvělou alternativou při každodenním používání je termohrnek. Vyznačuje se praktickou velikostí a rychlým přístupem k nápoji, díky čemuž si můžete horkou kávu vychutnat kdykoli v autě i u pracovního stolu. Nabízíme termohrnky nejznámějších výrobců za atraktivní ceny. Je důležité, aby byl termohrnek při přenášení vzduchotěsný a aby bylo uchovávání horkých nebo studených nápojů v něm bezpečné. Termohrnky dokonale nahradí velkou turistickou termosku nejen na cestách, ale i každý den v práci.

Termoska a termohrnky online na 8a.cz

Náš internetový obchod 8a.cz nabízí široký výběr těchto praktických produktů. Mnoho renomovaných značek, jako je Esbit, Hydro Flask nebo Klean Kanteen, je vytváří na základě ekologických a bezpečných materiálů. V nabídce našeho obchodu tedy úspěšně najdete produkt s certifikátem BPA-Free. Mnoho výrobků je vyrobeno z vysoce pevné nerezové oceli. Díky tomu jsou velmi odolné a budou nám sloužit po mnoho turistických sezón. Široká nabídka objemů vám umožní snadno si vybrat ten správný produkt.