top

Termosky a termohrnky

Turistické termosky a termohrnky znamenají teplé jídlo a pití za všech okolností. Pokud jste příznivci horkých nápojů a jídel na stezce, bude pro vás turistická termoska nepostradatelnou součástí výbavy.
214
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 214

na stránce
 1. -20%
  Termohrnek Primus Commuter Mug 300 ml - navy

  wish list

 2. -20%
  Hrnek Primus Commuter Mug 400 ml - pink

  wish list

 3. -20%
  Termoska na jídlo Esbit Food Jug 1L - blacky

  wish list

 4. -20%
  Hrnek Primus Commuter Mug 300 ml - pink

  wish list

 5. -3%
  Víko pro termohrnek Esbit Majoris Flip Top

  wish list

 6. -5%
  Zátka na Termoskaku Esbit VF - olive

  wish list

 7. -5%
  Zátka na Termoskaku Esbit Food Jug - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 214

na stránce

Turistické termosky jsou ideálním řešením na stezku i pro každodenní použití

Turistickou termosku s chutí využijí aktivní lidé, protože umožňuje udržet požadovanou teplotu nápoje nebo jídla po dlouhou dobu. To je nejlepší způsob, jak si během celodenní túry v horách zajistit teplý čaj nebo teplé jídlo. Není třeba s sebou nosit turistický vařič ani plynové kartuše. Stačí termosku otevřít a vychutnat si nápoj nebo jídlo při nejlepší teplotě. Turistické termosky jsou spojovány především s chladnějšími ročními obdobími, ale dobře fungují i v horkém počasí, protože umožňují přenášet chladné nápoje. V sortimentu našeho obchodu najdete nejlepší turistické termosky špičkových značek. Jsou precizně a esteticky vyrobené a dokonale udržují teplotu tekutin po mnoho hodin po naplnění.

Termosky a termohrnky se často používají při každodenních činnostech, kdy vám časový rozvrh nedovoluje uvařit si večeři. Teplé jídlo si můžete doma připravit mnohem dříve a díky termosce si jídlo udrží optimální teplotu po mnoho hodin. Je to také velmi dobrý způsob, jak si během dne vychutnat teplý čaj nebo kávu, aniž byste museli přerušit práci a uvařit si další šálek nebo hrnek. Turistické termosky různých objemů vám zajistí, že si vyberete správnou velikost bez ohledu na to, k jejich přenášení budou použity městské batohy nebo cestovní batohy.

Klasické cestovní termosky na kávu nebo čaj

Nejoblíbenější jsou modely s tradičním podlouhlým tvarem pro přenášení nápojů. V batohu zabírají velmi málo místa, ne o moc více než klasická láhev na vodu, a umožňují udržet optimální teplotu nápoje po dlouhou dobu. Vynikající vlastnosti termosek vyplývají z jejich konstrukce. Termosky nejlepších turistických značek mají dvojité stěny, mezi nimiž je vakuum. To je vynikající izolant, který nedovolí, aby se vnitřek termosky rychle ochladil nebo zahřál. Trvá mnoho hodin, než se teplota vyrovná s teplotou okolí, takže si teplý nápoj můžete vychutnávat dlouho. Pro pohodlnou manipulaci jsou turistické termosky vybaveny klasickými šroubovacími uzávěry nebo automatickými uzávěry s tlačítkem. Součástí balení je často také další hrnek, který vám umožní vychutnat si nápoj s další osobou.

Termosky na potraviny

Termosky na oběd se vyznačují větším průměrem otvoru, který usnadňuje přístup dovnitř a umožňuje snadné vkládání potravin i jejich následné podávání. Kvalitní cestovní termosky na jídlo jsou obvykle vyrobeny z nerezové oceli. Stejně jako u modelů na nápoje funguje i zde dutý prostor mezi dvojitými stěnami dokonale jako izolant. Dutý prostor mezi dvojitými stěnami funguje jako izolant a umožňuje izolovat obsah od vnějšího prostředí. Mnoho modelů je také vybaveno přídavnými miskami nebo šálky, které umožňují pohodlnější konzumaci jídla.

Formátování cestovní termosky aneb jak zajistit, aby vydržela ještě déle teplá?

Ačkoli si dobré turistické termosky udrží vysokou teplotu po velmi dlouhou dobu, můžete tuto dobu ještě prodloužit. Než termosku naplníte nápojem nebo jídlem, stačí ji na několik okamžiků zalít vroucí vodou. Tím se předehřejí vnitřní stěny termosky, které nebudou absorbovat teplo z nápoje nebo jídla, které se do ní později nalije. Takto připravená turistická termoska zajistí vysokou teplotu až na několik hodin, díky čemuž si můžete nápoje a jídlo vychutnávat při své oblíbené teplotě po celý den, ať už je konzumujete na stezce, ve stanu nebo na horském vrcholu.

Termální hrnek - ideální řešení do města i na hory

Pokud je pro vás cestovní termoska příliš velká, skvělou alternativou při každodenním používání je termohrnek. Vyznačuje se praktickou velikostí a rychlým přístupem k nápoji, díky čemuž si můžete horkou kávu vychutnat kdykoli v autě i u pracovního stolu. Nabízíme termohrnky nejznámějších výrobců za atraktivní ceny. Je důležité, aby byl termohrnek při přenášení vzduchotěsný a aby bylo uchovávání horkých nebo studených nápojů v něm bezpečné. Termohrnky dokonale nahradí velkou turistickou termosku nejen na cestách, ale i každý den v práci.