top

Série Scarpa Mojito

Scarpa MOJITO je kultovní lezecká bota pro muže i ženy plná lezeckého stylu. Minimální tlumení, ale přesto extrémně pohodlné; na podrážce, která má ve své DNA rock, ale je skvělá pro každodenní použití. Duhově zbarvené boty pro 365 dní v roce!
Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Dámské boty Scarpa Mojito GTX - black

  wish list

 2. -43%
  Outdoorové boty Scarpa Mojito Basic GTX - black

  wish list

 3. -10%
  Turistické boty Scarpa Mojito Trail - brown/rust

  wish list

 4. -10%
  Boty Scarpa Mojito GTX - orange rust

  wish list

 5. -43%
  Outdoorové boty Scarpa Mojito Mid GTX - ocra

  wish list

 6. -44%
  Dámské trekové boty Scarpa Mojito SW - gray

  wish list

 7. -44%
  Trekové boty Scarpa Mojito SW - gray

  wish list

 8. -44%
  Trekové boty Scarpa Mojito SW - military

  wish list

 9. -44%
  Trekové boty Scarpa Mojito SW - ocean

  wish list

 10. -44%
  Trekové boty Scarpa Mojito SW - ocean/white

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

66 výrobky

na stránce
Vymazat

Scarpa Mojito patří již řadu let k nejoblíbenějším botám v Evropě. Lehké, velmi pohodlné, odolné a levné. A je k dispozici v duhových barvách, přičemž každou sezónu přibývají nové odstíny a varianty. Ačkoli Scarpa popisuje Mojito spíše jako lifestylovou botu pro každodenní použití na skalách a volný čas po lezení, zdá se, že je všude vyzkoušely statisíce uživatelů, což dokazuje neuvěřitelnou všestrannost tohoto modelu.

Lázně Scarpa

Značku Scarpa, která byla založena v roce 1938, není třeba nijak zvlášť představovat. Již léta je v Polsku i ve světě uznávaná a ceněná pro své špičkové vysokohorské, trekingové a horolezecké boty, stejně jako pro bruslení a běh na lyžích. Společnost CALZATURIFICIO S.C.A.R.P.A. pochází z Asola v provincii Treviso. Společnost S.P.A. vyrábí vynikající obuv pro téměř všechny horské aktivity. Vycházková obuv je důležitou kategorií v katalogu značky, ale právě model Mojito se stal téměř ikonou a synonymem pro lehkou vycházkovou obuv. Vyrábějí se již léta v různých variantách kůže a látek a dočkaly se několika limitovaných edic pro různé významné příležitosti značky Scarpa. A nic nenasvědčuje tomu, že by měly z nabídky zmizet - navzdory tomu, že se objevuje řada techničtějších, tužších, ještě lépe odpružených nebo prostě jen novějších modelů, Mojito nové uživatele nenudí.

Scarpa Mojito - pohodlí, odolnost a akce

Scarpa Mojito je spíše minimálně odpružená bota. Pod prsty jasně cítíte nerovnosti terénu, což může být na jednu stranu nevýhoda (při několikahodinové chůzi po kamenité stezce), ale na druhou stranu je to příčinou neuvěřitelného pocitu pohodlí při častém nošení na zpevněných cestách nebo asfaltu. Tyto boty se přizpůsobí noze téměř jako ponožka a vyžadují minimální "zacvičení", aby se odvděčily dlouhotrvajícím pohodlím během mnoha hodin každodenní chůze. Bez nadsázky lze říci, že chůze v obuvi Scarpa Mojito může být stejně pohodlná jako chůze naboso - jen o něco pohodlnější ;-)

Trvanlivost tohoto modelu již potvrdily tisíce uživatelů (a stovky v obchodě). 8a.cz). Mohou se ušpinit, nudit a ztratit svou zářivou barvu, ale nezničí se a nezklamou vás, když to nejméně čekáte. Statečně snášejí útrapy každodenního života i víkendové výlety do skal a dávají vám dostatek důvodů, proč vyměnit opotřebovaný pár za... další z této série! Zpracování a odolnost modelu jsou opravdu silné stránky.

Boty Scarpa Mojito odvádějí dobrou práci jako turistické, přístupové i každodenní "tréninkové" boty, nabízejí skvělé tření podrážky Vibram na skále, nízkou hmotnost (na nohou i u popruhů) a celodenní pohodlí.