top

Trailové boty Dynafit

Trailová obuv Dynafit ® je vlajkovou lodí této italské značky. Díky vynikajícímu profilu podrážky a drážkám běhounu poskytují tyto trailové boty bezpečný a stabilní došlap v náročném horském terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

54 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

54 výrobky

Vymazat

Trailová obuv Dynafit - široká nabídka produktů

Pokud hledáte trailovou běžeckou obuv nekompromisní kvality, trailová obuv Dynafit je ideální volbou. Značka je známá výrobou lehkého a praktického horského vybavení a u svých běžeckých produktů se zaměřuje na vysokou úroveň pohodlí a odolnosti. Široká nabídka modelů zaručuje, že si každý běžec najde Trailové boty Dynafit s vyhovujícími specifikacemi! V portfoliu značky Dynafit existují modely pro skály, bláto a také s univerzální konstrukcí, která bude ideální pro dlouhé běhy v proměnlivém terénu. Když si vyberete trailovou obuv Dynafit, získáte osvědčená řešení, která vám umožní běhat dlouhé vzdálenosti. Ať už trénujete, nebo soutěžíte!

Pouze nejlepší technologie

Trailové boty Dynafit jsou vyrobeny výhradně z nejkvalitnějších materiálů, aby jejich konstrukce byla lehká, odolná a prodyšná. Pokud se nehodláte vzdát běhu za nepříznivého počasí, vyplatí se zvolit boty s membránou GORE-TEX®. To vám poskytne potřebnou nepromokavou ochranu, aniž by to mělo vliv na prodyšnost svršku! V závislosti na modelu si také můžete vybrat mezi dvěma typy vázání. Klasický šněrovací systém nebo systém elastické šňůrky a zátky. Ten je ideální pro soutěže! Nejenže vám umožní okamžitě přizpůsobit objem boty vašim nohám, ale pokud se do ní dostane kámen, můžete ji v mžiku sundat, vyčistit a znovu nasadit. Trailové boty Dynafit zaručují také správnou přilnavost! Jak jistě víte, nejdůležitějším prvkem každé značky trailové obuvi je podrážka. Správná volba zajišťuje vysokou úroveň trakce a bezpečnosti. Trailová obuv Dynafit je vybavena řešeními na bázi pryžových směsí Pomoca a Vibram®. Ty zajišťují vysokou odolnost a potřebnou trakci při běhu.

Nabídka trailové obuvi Dynafit 8a.cz

V nabídce internetového obchodu 8a.cz najdete dámské i pánské trailové boty Dynafit. V závislosti na vašich preferencích a terénu, ve kterém běháte, sáhnete po modelech pro běh ve skalách, blátě nebo ultra. Ať už si vyberete jakoukoli, zajistíte si maximální úroveň pohodlí a trakce pro daný typ terénu. Trailová obuv Dynafit je ideální volbou pro amatéry i profesionály. Splní i ta nejvyšší očekávání!