top

Pánská funkční trika

Pánská funkční trika jsou ideální volbou pro jakoukoli fyzickou aktivitu. Prodyšná termotrika regulují tělesnou teplotu a rychle odvádějí vlhkost od pokožky. Termotriko je ideální pro trénink a turistiku!
Zobrazení Mřížka Seznam

53 výrobky

na stránce
 1. -25%
  Termotriko Ortovox 230 Competition SS - dirty daisy

  wish list

 2. -25%
  Tričko Icebreaker Anatomica S/S V - snow

  wish list

 3. -29%
  Tričko Salewa Cristallo Warm Amr T-Shirt - black

  wish list

 4. -28%
  Trička Dynafit Race Dryarn Net Top - black out

  wish list

 5. -20%
  Sensor Merino Air Tee S/S - black

  wish list

 6. -25%
  Tričko Sensor Merino Active Tee S/S - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

53 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánská funkční trika pro milovníky různých sportů

Prodyšná pánská funkční trika jsou ideální pro mnoho horských aktivit. Jsou ideální první vrstvou oblečení při trekingu, horském běhu, horolezectví nebo jiných sportovních aktivitách. Během fyzické aktivity tělo produkuje velké množství vlhkosti, které se potřebuje zbavit. Pánské funkční triko je navrženo tak, aby udržovalo pokožku v optimálním pohodlí bez ohledu na to, jaké tempo uživatel nastaví. Pánské termotriko je navíc extrémně lehké, takže jej na těle téměř neucítíte ani při těch nejdynamičtějších aktivitách. Nejtenčí modely jsou ideální pro nejteplejší dny v roce, protože regulují teplotu v těsné blízkosti pokožky. V chladnějších dnech se pánská termotrika optimálně hodí jako první vrstva k dalším technickým oděvům, jako jsou mikiny a bundy.

Jak fungují pánská termotrika?

Pánská funkční trika jsou vyrobena z technických materiálů, které byly vyvinuty pro intenzivní cvičení. Polyesterová a polypropylenová vlákna se nejčastěji používají k urychlení procesu schnutí a odvádění vlhkosti od pokožky směrem ven. Přídavky nylonových vláken zvyšují odolnost. Extrémně elastický elastan zajišťuje maximální volnost pohybu a pevné padnutí. Díky tomu pánská prodyšná trika s jistotou následují každý pohyb.

Samotná vlákna však nestačí a mnoho výrobců používá další řešení. Pánská termotrika jsou vybavena speciálními technologiemi, které vás ochladí i v těch nejteplejších dnech. Cílem antibakteriálních řešení je omezit vznik nepříjemných pachů při celodenním používání funkčního trička. Díky tomu vydrží déle čerstvé. Nejpokročilejší modely se vyznačují panely s proměnlivou strukturou vláken, které výrazně zvyšují proudění vzduchu ve vybraných oblastech. Špičková pánská funkční trika jsou navíc často vyrobena bezešvým systémem, který pomáhá eliminovat riziko podráždění nebo odření během používání trička.

Pánské funkční triko na léto i zimu

Pánská funkční trika se hodí pro většinu aktivit v teplejší části roku. Výrobci outdoorového oblečení nabízejí širokou škálu modelů přizpůsobených konkrétním sportům, aby zajistili maximální pohodlí. Nejuniverzálnějším řešením jsou pánská termotrika s jednoduchým, tradičním střihem. Většinou jsou mírně přiléhající k tělu. Prodyšné pánské funkční triko je univerzální volbou, která se hodí na treking v horách, večerní běhání v lese nebo třeba na cvičení v posilovně.

Pánská funkční trika v obchodě 8a.cz

Nabízíme pánská funkční trika od špičkových horských značek. Jsou připraveny zejména pro milovníky hor a sportovce, kteří hledají nejvyšší kvalitu zpracování a vynikající funkční vlastnosti. Jsou ideální volbou pro všechny muže aktivní v teplejší části roku. Ať už běháte, chodíte s batohem nebo zdoláváte nejvyšší vrcholy, pánské funkční triko vám zajistí správné klima v blízkosti pokožky.

Na 8a.cz najdete taky dámská funkční trika