top

Pánská funkční trička

Pánská funkční trička jsou ideální volbou pro jakoukoli fyzickou aktivitu. Prodyšná termotrika regulují tělesnou teplotu a rychle odvádějí vlhkost od pokožky. Ideální pro trénink a turistiku!
65
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 65

na stránce
 1. -10%
  Termotriko Ortovox 230 Competition SS - dirty daisy

  wish list

 2. -20%
  Tričko Icebreaker Anatomica S/S V - black

  wish list

 3. -20%
  Tričko Icebreaker Anatomica S/S V - snow

  wish list

 4. -25%
  Tričko Salewa Cristallo Warm Amr T-Shirt - black

  wish list

 5. -21%
  Trička Dynafit Race Dryarn Net Top - black out

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 65

na stránce

Pánská funkční trička pro milovníky různých sportů

Prodyšná sportovní trička jsou ideální pro mnoho horských aktivit. Jsou ideální první vrstvou oblečení při trekkingu, horském běhu, horolezectví nebo jiných sportovních aktivitách. Během fyzické aktivity tělo produkuje velké množství vlhkosti, které se potřebuje zbavit. Pánské funkční tričko je navrženo tak, aby udržovalo pokožku v optimálním pohodlí bez ohledu na to, jaké tempo nositel nastaví. Pánská funkční trička jsou navíc extrémně lehká, takže je na těle téměř neucítíte ani při těch nejdynamičtějších aktivitách. Nejtenčí modely jsou ideální pro nejteplejší dny v roce, protože regulují teplotu v těsné blízkosti pokožky. V chladnějších dnech se funkční sportovní trička optimálně hodí jako první vrstva k dalším technickým oděvům, jako jsou mikiny a bundy.

Jak fungují pánská funkční trička?

Pánská funkční trička jsou vyrobena z technických materiálů, které byly vyvinuty pro intenzivní cvičení. Polyesterová a polypropylenová vlákna se nejčastěji používají k urychlení procesu schnutí a odvádění vlhkosti od pokožky směrem ven. Přídavky nylonových vláken zvyšují odolnost. Extrémně elastický elastan zajišťuje maximální volnost pohybu a pevné padnutí. Díky tomu pánská prodyšná trička s jistotou následují každý pohyb.

Samotná vlákna však nestačí a mnoho výrobců používá další řešení. Pánská funkční trička jsou vybavena speciálními technologiemi, které vás ochladí i v těch nejteplejších dnech. Cílem antibakteriálních řešení je omezit vznik nepříjemných pachů při celodenním používání funkčního trička. Díky tomu vydrží déle čerstvé. Nejpokročilejší modely se vyznačují panely s proměnlivou strukturou vláken, které výrazně zvyšují proudění vzduchu ve vybraných oblastech. Špičková pánská funkční trička jsou navíc často vyrobena bezešvým systémem, který pomáhá eliminovat riziko podráždění nebo odření během používání trička.

Pánská funkční trička na léto i zimu

Pánská funkční trička se hodí pro většinu aktivit v teplejší části roku. Výrobci outdoorového oblečení nabízejí širokou škálu modelů přizpůsobených konkrétním sportům, aby zajistili maximální pohodlí. Nejuniverzálnějším řešením jsou pánská funkční trička s jednoduchým, tradičním střihem. Většinou jsou mírně přiléhající k tělu. Prodyšné pánské funkční tričko je univerzální volbou, která se hodí na trekking v horách, večerní běhání v lese nebo třeba na cvičení v posilovně.

Pánská funkční trička v obchodě 8a.cz

Nabízíme pánská funkční trička od špičkových horských značek. Jsou připraveny zejména pro milovníky hor a sportovce, kteří hledají nejvyšší kvalitu zpracování a vynikající funkční vlastnosti. Jsou ideální volbou pro všechny muže aktivní v teplejší části roku. Ať už běháte, chodíte s batohem nebo zdoláváte nejvyšší vrcholy, pánská funkční trička vám zajistí správné klima v blízkosti pokožky.