top

Pánské běžecké oblečení

Pánské běžecké oblečení nabízí mimořádně širokou škálu bund, mikin, triček a běžeckých kalhot do všech podmínek. Díky naší nabídce můžete snadno doplnit pánský běžecký outfit do letních veder i zimních mrazů.
Zobrazení Mřížka Seznam

642 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Kšiltovka Buff 5 Panel Cap - deri blue

  wish list

 2. -10%
  Kšilt Buff Go Visor - deri pink

  wish list

 3. -10%
  Kšilt Buff Go Visor - solid white

  wish list

 4. -10%
  Běžecký kšilt Buff Go Visor - attel blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

642 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské běžecké oblečení má vynikající technické vlastnosti

Běžecké oblečení patří k nejmodernějším na outdoorovém trhu. Je to proto, že se často používají při extrémní fyzické námaze, při níž musí svému uživateli poskytnout co nejpohodlnější podmínky. K tomu se v pánském běžeckém oblečení používají nejnovější dostupné materiály a speciální střihy, které zaručují jedinečné vlastnosti. Nejdůležitějším aspektem pánského běžeckého oblečení je zajistit dostatečnou tepelnou izolaci při zachování vysoké prodyšnosti. Na jedné straně je třeba tělo dobře chránit před chladem, na druhé straně je třeba ho správně větrat, zejména v letních vedrech, aby nedošlo k přehřátí.

Přední horské značky nabízejí širokou škálu pánského běžeckého oblečení pro náročné uživatele. Vhodnou výbavu najdou jak profesionálové, kteří hledají co nejlehčí řešení pro závody, tak horští běžci, kteří to berou jako další koníček. Pánské běžecké oblečení zajistí maximální pohodlí při každodenním tréninku, ať už se chystáme na malebné horské stezky, nebo do městského parku. Díky dokonalému přizpůsobení potřebám každého běžce lze další kilometry uběhnout v maximálním pohodlí.

Pro léto i zimu - pánské běžecké oblečení pro maximální pohodlí

Letní běžecké oblečení pro muže musí především zajišťovat prodyšnost a účinně odvádět vlhkost. Konstrukce lehkých běžeckých triček, šortek a ponožek je založena na prodyšnosti. Síťové materiály vyrobené ze syntetických vláken dobře odvádějí vlhkost, takže ji lze účinně transportovat ven. Vysoká prodyšnost pomáhá větrání při vyšších rychlostech na stezce. Pánské letní běžecké oblečení by také mělo poskytovat dostatečnou ochranu před škodlivými slunečními paprsky, které jsou obzvláště nepříjemné ve vyšších nadmořských výškách a za bezmračných dnů.

V přechodných ročních obdobích bude nesmírně důležité chránit běžeckou výbavu před deštěm a větrem. Pro ochranu před těmito vlivy byly vyvinuty speciální modely plášťů. Ultralehké větrovky jsou bundy vyrobené z velmi tenkých materiálů, které však účinně tlumí i silné poryvy větru. Tyto modely lze snadno sbalit do kapsy a vytáhnout, když je nejvíce potřebujete. Bunda do deště vás naopak ochrání před úplným promočením, když prší. Ačkoli je membránová bunda pro každého běžce až poslední možností, v extrémních podmínkách vám pouze běžecká bunda do deště umožní pokračovat v běhu.

Pánské zimní běžecké oblečení se velmi liší od trekingových nebo horských modelů. Nejčastěji se místo izolace na celém povrchu bund nebo kalhot používá výplň pouze ve vybraných panelech, které chrání nejzranitelnější části těla. Zbývající povrch je vyroben z pružných materiálů, které zajišťují vysokou prodyšnost. Při intenzivní námaze, jako je běh, je nesmírně důležité nejen chránit se před chladem, ale také nedovolit, aby se tělo přehřálo. Moderní řešení běžeckého oblečení vám umožní účastnit se závodů nebo trénovat běh při teplotách hluboko pod bodem mrazu.

Materiály používané v pánském běžeckém oblečení

U běžeckého oblečení se používají pouze ty nejkvalitnější materiály, které dokáží zajistit správnou úroveň prodyšnosti. Moderní tkaniny se liší použitými vlákny a vazbami, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální pohodlí. Je také nesmírně důležité zajistit, aby běžecký oblek co nejlépe seděl na těle. Za tímto účelem má mnoho materiálů strečové vlastnosti. Tato funkce také pomáhá zachovat plnou volnost pohybu při dynamickém běhu. Materiály zahrnují špičkové výrobce membrán, izolací a úpletů, jako jsou Polartec®, PrimaLoft® a GORE-TEX®. Všechny přispívají k ještě větší efektivitě a pohodlí při jízdě.

Pánské běžecké oblečení v obchodě 8a.cz

Zaručujeme široký výběr nejlepších bund, mikin, triček a běžeckých kalhot od špičkových horských značek. Oblečení, které používají profesionálové, je tak k dispozici i pro všechny nadšence outdoorového běhu a nabízí maximální pohodlí na trase. Prohlédněte si pánské oblečení pro horský běh, cross country a každodenní trénink, které je kdykoli k dispozici online.

Podívejte se na oblíbené kategorie pánského běžeckého oblečení:

Pánské běžecké bundy Pánské běžecké mikiny Pánská běžecká trička Pánské běžecké spodní prádlo Pánské běžecké kalhoty
Pánské běžecké šortky Pánské běžecké ponožky Pánské běžecké čepice Pánské běžecké rukavice Pánská běžecká obuv