top

Dámské kraťasy capri

Dámské capri šortky jsou kombinací stylu a pohodlí, které oceníte ve městě, na stezce i při lezení. Díky všestrannosti tohoto designu je ideální pro teplé dny a zvyšuje pohodlí při vašich aktivitách.
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

27 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské kraťasy capri pro letní turistiku

Modely nabízené v obchodě 8a.cz mají všestranné využití, ale najdete i ty, které jsou určeny speciálně pro horskou turistiku. Dámské kraťasy capri se vyznačují zvýšenou odolností. Můžete si tak být jisti, že vydrží nápor chůze, což znamená, že zůstanou funkční po několik dalších sezón. Je to díky odolným polyamidovým a polyesterovým tkaninám, které jsou méně náchylné k oděru. Použití syntetických řešení od výrobců, jako je Columbia nebo Marmot, navíc znamená, že získáte prodyšnost. To znamená, že dámské kraťasy capri vás v kombinaci s kratšími nohavicemi dobře ochrání před přehřátím. Zároveň se účinně odvádí přebytečná vlhkost, která přirozeně vzniká během trekkingu. Díky tomu si budete moci déle užívat příjemné suché klima.

Dámské kraťasy capri mají často také speciální impregnaci na vnější straně, která je chrání před promočením a ušpiněním. Díky tomu nedochází při lehkých deštích k promáčení a celá věc se lépe čistí. Stojí za zmínku, že tento typ konstrukce funguje dobře nejen na stezce, ale i ve městě. Od roku 1948, kdy kraťasy capri vstoupily do světa módy, se staly trvalou součástí šatníku mnoha žen. Tento design proslavila Audrey Hepburn ve filmu "Prázdniny v Římě" a od té doby si tento typ šortek vybírá mnoho žen. To je dáno jejich stylovou univerzálností, díky níž je lze sladit prakticky s jakýmkoli oblečením - ať už jde o formální událost, nebo setkání s přáteli. Kraťasy capri jsou skvělou alternativou ke kratším modelům, protože ne všechny dámy se rády pohybují v šortkách. Díky tomu bude váš šatník obsahovat model na horskou stezku, který bude stejně dobře sloužit každý den.

Dámské kraťasy capri na lezení

Modely pro lezení, na rozdíl od těch s turistickým nádechem, jsou vyrobeny z bavlny. Toto přírodní vlákno se díky své měkkosti na stěně chová mnohem lépe. To zabraňuje podráždění pokožky při náročných horolezeckých pokusech. Tyto dámské kraťasy capri jistě zaujmou ženy s citlivou pokožkou. Bavlna zároveň zajišťuje optimální úroveň ventilace, která snižuje nepříjemné přehřívání. Dámské lezecké kraťasy capri také zajistí maximální volnost pohybu, která je na stěně nezbytná. Tímto způsobem vás nebude nic omezovat a vaše cesta na vrchol bude snazší.

Běhání v dámských capri kraťasech

Modely určené běžkyním jsou klasické legíny nebo mírně volnější šortky. Tyto konstrukce jsou vždy z polyesteru nebo polypropylenu, jejichž prodyšnost vás dokonale podpoří při vaší námaze. Díky tomu bude horský běh i trénink ve městě mnohem efektivnější. Dámské běžecké kraťasy capri mají často v rozkroku klín a tkanina se natahuje do všech směrů. Díky tomu vás nebude nic omezovat ve volném pohybu.