top

Pánské softshellové kalhoty

Pánské softshellové kalhoty jsou ideální volbou do horských podmínek. Elastická tkanina poskytuje vysokou volnost pohybu a chrání před rychle chladivým větrem. V naší nabídce najdete softshelly pro všechna roční období.
150
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 150

na stránce
 1. -22%
  Kalhoty Montura Evoque 2 Pants - black

  wish list

 2. -8%
  Trekingové kalhoty Salewa Talveno 2 DST Pant - onyx

  wish list

 3. -15%
  Turistické kalhoty Salomon Agile Warm Pant - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 150

na stránce

Pánské softshellové kalhoty jsou velmi univerzální

Kalhoty ze softshellového materiálu velmi často volí jak začátečníci, tak zkušení milovníci hor. Důvodem je především jejich vysoká funkčnost, zejména v horských povětrnostních podmínkách. Pánské softshellové kalhoty poskytují dobrou ochranu před větrem, výrazně tlumí jeho nárazy nebo je zcela blokují. Díky tomu jsou ideální na exponované horské pastviny a hřebeny, kde chrání tělo před rychlým prochladnutím. Kalhoty zajišťují vysoký tepelný komfort i po dosažení vrcholu. Softshellové materiály jsou také vysoce prodyšné. Jejich struktura umožňuje rychlý únik par vlhkosti, což je důležité zejména při intenzivním cvičení. To pomáhá udržovat optimální klima i při náročných výstupech. Softshellové materiály sice nezaručují voděodolnost, ale obvykle jsou impregnované, takže vodu nasáknou pomaleji. To dává uživateli softshellu trochu více času na vyhledání vhodného úkrytu, když začne pršet.

Pánské softshellové kalhoty pro všechna roční období

Pánské softshellové kalhoty se mohou značně lišit materiálem a účelem. Nejtenčí modely jsou vyráběny s ohledem na teplejší roční období. Nejdůležitějším parametrem u tohoto typu kalhot je maximální prodyšnost, což z nich činí oblíbenou volbu pro rychlejší pohyb na stezkách. Mírně silnější modely se často používají celoročně jako základní horské kalhoty. Pánské zimní softshellové kalhoty jsou nejtlustší modely, které jsou často z vnitřní strany podšité na dotek velmi příjemnou tkaninou, která ještě zvyšuje izolační vlastnosti. Všechny softshellové materiály se vyznačují elasticitou, díky níž oblečení z nich vyrobené zaručuje velmi vysokou volnost pohybu. Kromě rozdělení podle tloušťky stojí za zmínku, že některé softshellové kalhoty jsou navíc vybaveny membránou, například GORE® WINDSTOPPER®. To zaručuje plnou ochranu proti větru a je ideální pro extrémně větrné podmínky i pro mírně chladnější roční období.

Pánské softshellové kalhoty online v obchodě 8a.cz

Pokud hledáte vyladěné softshellové kalhoty od špičkových outdoorových značek, v naší nabídce určitě najdete ten správný model. Velký výběr zahrnuje nejnovější kolekce a také výprodeje a propagační akce. Nejznámější značky jako The North Face, Salewa, Arcteryx, Salomon a mnoho dalších poskytují širokou nabídku pro všechny milovníky horských aktivit.