top

Pánské softshellové kalhoty

Pánské softshellové kalhoty jsou ideální volbou do horských podmínek. Elastická tkanina poskytuje vysokou volnost pohybu a chrání před rychle chladivým větrem. V naší nabídce najdete softshelly pro všechna roční období.
145
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 145

na stránce
 1. -15%
  Softshellové kalhoty Ziener Narak - persian blu

  wish list

 2. -15%
  Softshellové kalhoty Ziener Narak - black/blk

  wish list

 3. -8%
  Kalhoty Montura Presanella Pants- black/tabacco

  wish list

 4. -18%
  Dlouhé cyklistické kalhoty ION Scrub Pants - black

  wish list

 5. -18%
  Cyklistické kalhoty ION Shelter Softshell - dark mud

  wish list

 6. -3%
  Skialpové kalhoty Ortovox Berrino Pants - sly fox

  wish list

 7. -15%
  Kalhoty Arcteryx Proton Pant - black

  wish list

 8. -30%
  Kalhoty Marmot Elche Jogger - black

  wish list

 9. -24%
  Softshellové kalhoty CMP Migel Pant - nero

  wish list

 10. -6%
  Kalhoty Hannah Brock - anthracite II

  wish list

 11. -15%
  Softshellové kalhoty Hannah Huntley - anthracite II

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 145

na stránce

Pánské softshellové kalhoty jsou velmi univerzální

Kalhoty ze softshellového materiálu velmi často volí jak začátečníci, tak zkušení milovníci hor. Důvodem je především jejich vysoká funkčnost, zejména v horských povětrnostních podmínkách. Pánské softshellové kalhoty poskytují dobrou ochranu před větrem, výrazně tlumí jeho nárazy nebo je zcela blokují. Díky tomu jsou ideální na exponované horské pastviny a hřebeny, kde chrání tělo před rychlým prochladnutím. Kalhoty zajišťují vysoký tepelný komfort i po dosažení vrcholu. Softshellové materiály jsou také vysoce prodyšné. Jejich struktura umožňuje rychlý únik vodní páry, což je důležité zejména při intenzivní námaze. To pomáhá udržovat optimální klima i při náročných výstupech. Softshellové materiály sice nezaručují voděodolnost, ale obvykle jsou impregnované, takže vodu nasáknou pomaleji. To dává uživateli softshellových kalhot trochu více času na vyhledání vhodného úkrytu, když začne pršet.

Pánské softshellové kalhoty pro všechna roční období

Pánské softshellové kalhoty se mohou značně lišit materiálem a účelem. Nejtenčí modely jsou vyráběny s ohledem na teplejší roční období. Nejdůležitějším parametrem u tohoto typu kalhot je maximální prodyšnost, což z nich činí oblíbenou volbu pro rychlejší pohyb na stezkách. Mírně silnější modely se často používají celoročně jako základní horské kalhoty. Pánské zimní softshellové kalhoty jsou nejtlustší modely, které jsou často z vnitřní strany podšité na dotek velmi příjemnou tkaninou, která ještě zvyšuje izolační vlastnosti. Všechny softshellové materiály se vyznačují elasticitou, díky níž oblečení z nich vyrobené zaručuje velmi vysokou volnost pohybu. Kromě rozdělení podle tloušťky stojí za zmínku, že některé softshellové kalhoty jsou navíc vybaveny membránou, například GORE® WINDSTOPPER®. To zaručuje plnou ochranu proti větru a je ideální pro extrémně větrné podmínky i pro mírně chladnější roční období.

Pánské softshellové kalhoty online v obchodě 8a.cz

Pokud hledáte propracované softshellové kalhoty od špičkových outdoorových značek, v naší nabídce určitě najdete ten správný model. Velký výběr zahrnuje nejnovější kolekce a také výprodeje a akce. Nejznámější značky jako The North Face, Salewa, Arcteryx, Salomon a mnoho dalších poskytují širokou nabídku pro všechny milovníky horských aktivit.