top

Dámské softshellové kalhoty

Dámské softshellové kalhoty jsou modely doporučené pro milovníky horské turistiky a lyžování. Konstrukce jejich vláken tvoří bariéru pro vítr. Díky němu jsou poryvy větru téměř neznatelné.
112
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 112

na stránce
 1. -8%
  Dámské kalhoty Salewa Comici Pant - black out

  wish list

 2. -35%
  Dámské turistické kalhoty Rab Helix Pant - graphene

  wish list

 3. -25%
  Dámské softshellové kalhoty Ziener Nolane - berry

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 112

na stránce

Dámské softshellové kalhoty - konstrukční vlastnosti

Horská turistika a skialpinismus jsou aktivity, při kterých jsou dámské softshellové kalhoty ideální volbou. Tento univerzální model má speciální konstrukci, která nepropouští poryvy větru. Tím se snižuje riziko prochladnutí větrem, které způsobují. Díky této vlastnosti zajistí větší tepelný komfort v přechodných i zimních obdobích. Vlastnosti skořápky Sotshell jsou výsledkem speciální konstrukce materiálu. Nejčastěji se používá nylon nebo polyamid. Díky těmto vláknům je také celek odolnější vůči poškození, takže překonání překážky neznamená okamžité zničení kalhot. Kontakt s větví nebo skalním prvkem nemusí znamenat odřeninu. Kromě toho tyto oděvy odvádějí skvělou práci i v oblasti prodyšnosti, takže se postarají o správné klima u pokožky. Obchod také nabízí Obchod 8a.cz nabízí také modely s impregnací DWR. Díky speciální povrchové úpravě materiálu nasáknou pomaleji, takže máte chvíli čas najít úkryt před rozmarným počasím.

Dámské softshellové kalhoty jsou technické konstrukce

Dámské softshellové kalhoty jsou vzhledem ke svému outdoorovému charakteru konstruovány tak, aby neomezovaly v pohybu. Střih modelu a jeho přiměřená elasticita spolu ladí, díky čemuž se celek dokonale přizpůsobí ženské siluetě. To vám umožní vychutnat si efektivní přechod dalšího stoupání bez pocitu, že vás materiál při rozverném kroku uvádí do rozpaků. Některé modely mají navíc důmyslně skryté větrací panely. Obvykle se nacházejí na boku nohy. Odstraněním zipu můžete lépe cirkulovat vzduch. Tato funkce se skvěle hodí, když cítíte, že se pod vrstvou látky hromadí příliš mnoho teplého vzduchu. Mnohé softshellové kalhoty mají ve spodní části nohavic dodatečné zesílení. Díky tomu je odolnější proti oděru, který může být způsoben používáním vysoké obuvi.

Dámské softshellové kalhoty - outdoorové značky k dostání na 8a.cz

Technické oblečení vyžaduje velkou pozornost věnovanou detailům, aby se vám pohodlně používalo. Návrháři značek jako The North Face, Marmot nebo Rab kladou velký důraz na správnou konstrukci těchto oděvů. Tyto společnosti působí na trhu již řadu let, což jejich návrhářům umožnilo získat cenné zkušenosti, pokud jde o očekávání zákazníků. Díky tomu se jimi nabízené dámské softshellové kalhoty vyznačují praktickými ústavními řešeními, takže jsou maximálně pohodlné a funkční. Často jsou ve spodní části vybaveny zipem, který usnadňuje jejich nasazení na vysoké boty. Jejich vnitřní strana naopak zabraňuje pronikání sněhu do oblasti lýtek. Jak vidíte, dámské softshellové kalhoty nabízejí mnohem více výhod než jen vysokou odolnost proti větru.

Dámské softshellové kalhoty - pečlivě propracovaný design

Při výběru technického oblečení hrají důležitou roli také vizuální aspekty. Softshellové kalhoty pro ženy, které nabízí obchod 8a.czSoftshellové kalhoty pro ženy, které obchod nabízí, se vyznačují rafinovaným stylem. Jedná se většinou o jednobarevné modely, jejichž klasický design je narušen zajímavě integrovanými zipy, kapsami nebo prošíváním. Díky této tradiční konstrukci lze tyto modely snadno sladit s ostatními částmi vašeho outdoorového šatníku. Budou s nimi dokonale ladit a postarají se o váš vzhled.