top

Pánské kalhoty na běhání

Pánské kalhoty na běhání jsou nezbytnou součástí výbavy každého běžce. Určují pohodlí a umožňují zvýšit tempo. Doporučujeme klasické modely a přiléhavé běžecké legíny.
13
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce

Pánské kalhoty na běhání nabízejí vysokou volnost pohybu

Pánské běžecké kalhoty se nejčastěji používají v chladnější části roku. Jejich hlavním úkolem je zajistit dostatečnou tepelnou izolaci, aby tělo při nižších teplotách rychle nevychladlo. Kromě toho musí být pánské běžecké kalhoty téměř nepřehlédnutelné, aby nepřekážely ani nerušily při tréninku nebo soutěži. Nejlépe se v této roli osvědčí běžecké legíny - pánské modely byly speciálně navrženy pro běžce, kteří hledají pohodlí a nejlepší možné výsledky.

Jaké jsou vlastnosti pánských běžeckých kalhot?

Pánské běžecké kalhoty se výrazně liší od klasických turistických kalhot. Prvním rysem, kterého si lze všimnout na první pohled, je mnohem lepší přizpůsobení postavě. Tím se odstraní zbytečný materiál, který může při rychlejším běhu překážet. K tomu se používají pružné materiály, které zajišťují neomezenou volnost pohybu. Přiléhavé pánské běžecké legíny jsou stále oblíbenější. Dalším charakteristickým prvkem je minimalizace počtu kapes nebo jejich uspořádání tak, aby nepřekážely při běhu a jejich obsah se při každém kroku neodrážel. Proto nenajdete kapsy na nohavicích, ale spíše v oblasti pasu. Díky menším rozměrům a použití přiléhavé tkaniny jejich obsah dobře přilne k tělu a plynule se pohybuje spolu s běžcem. Za třetí, všechny pánské běžecké kalhoty jsou vyrobeny z materiálů, které zajišťují vysokou prodyšnost a rychle odvádějí vlhkost. To umožňuje udržet komfortní podmínky i při velmi intenzivním běhu.

Pánské kalhoty na běhání v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr běžeckého oblečení od špičkových výrobců. Běžecké kalhoty a legíny značek jako Dynafit, Salomon nebo La Sportiva jsou modely používané profesionály, takže jejich kvalitě můžete stoprocentně důvěřovat. Skvělý střih, vysoká elasticita a vynikající prodyšnost zaručují, že pánské běžecké kalhoty jsou vhodné jak pro klidný trénink v parku, tak pro horské ultramaratony v náročných podmínkách.