top

Transportní vaky

Brašny na vybavení jsou nezbytností při práci ve výškách, kdy potřebujete mít možnost chránit své vybavení před pádem a mít snadný přístup k potřebnému vybavení.
19
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce

Čím by se měl vyznačovat přepravní vak pro práci ve výškách?

Přestože je přepravní taška poměrně jednoduché konstrukce, existuje několik prvků, které určují její vhodnost při práci ve výškách. Za prvé, celá věc musí být velmi silná. To je zajištěno optimálně zvoleným materiálem. Přední výrobci, jako je Beal nebo Petzl, nabízejí brašny na vybavení vyrobené ze silných a oděruvzdorných laminátů. Poskytují dobrou ochranu proti snadnému poškození zařízení při jeho zvedání nebo přenášení na pracoviště. Díky odolné konstrukci je lze navíc bez obav zatížit velkým množstvím vybavení a pracovních nástrojů. Za druhé, dobrá taška na vybavení by se měla snadno přenášet z místa na místo. Většina modelů je vybavena šlemi, takže si ji můžete celou nasadit jako batoh. Jedná se o pohodlný způsob přepravy vybavení na dlouhé vzdálenosti. K dispozici jsou také oblíbená ucha umožňující držet tašku v ruce nebo ramenní popruhy. Takto vybavený horolezecký batoh lze pohodlně přenášet, i když je naplněn těžkým vybavením. Za třetí, přepravní taška musí umožňovat snadný přístup do vnitřního prostoru. U většiny modelů se jednoduše používá stahovací šňůrka se zátkou a vybrané modely jsou chráněny klopou. Výsledkem je široký otvor, který velmi usnadňuje přístup do Alpine.

Nejlepší nákupní tašky - obchod 8a.cz

V naší nabídce máme brašny na vybavení od nejvýznamnějších výrobců - Beal, Petzl a dalších. Tyto propracované modely jsou navrženy ve spolupráci s pracovníky ve výškách, díky čemuž zajišťují maximální komfort při používání. Často jsou vybaveny dalšími kapsami na drobnosti. Velmi užitečná jsou také průhledná okénka, do kterých lze vložit seznam vybavení, které se v tašce nachází. Toto řešení umožňuje zachovat maximální pořádek a přehlednost ve vybavení. Díky nabídce tašek na vybavení od špičkových výrobců obchod 8a.cz poskytuje maximální pohodlí při práci ve výškách.