top

Tkaničky

Tkaničky pro trekingové a horské boty se musí vyznačovat vysokou odolností. Takové modely nabízíme. Naše nabídka zahrnuje tkaničky do turistické a sportovní obuvi.
41
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

41 položek

na stránce
 1. -8%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - red

  wish list

 2. -8%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - orange

  wish list

 3. -8%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - green

  wish list

 4. -8%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - blue

  wish list

 5. -8%
  Salomon Quicklace Kit - red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

41 položek

na stránce

Trekingové tkaničky znamenají odolnost

Obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů turistické a sportovní obuvi. Vyznačují se vysokou pevností a odolností. Tkaničky jsou zodpovědné za optimální přilnutí boty k noze. Vysoká kvalita vám umožní soustředit se na turistiku, lezení nebo běh, aniž byste museli neustále upravovat jejich napětí. Tkaničky různých délek lze snadno kombinovat jak s vysokými horskými botami, tak s nízkou turistickou nebo běžeckou obuví.

Boty nejsou jen o výběru délky

Trekingové tkaničky musí vydržet náročné dlouhé a vyčerpávající túry ve strmém, hrbolatém nebo blátivém terénu. Horská a turistická obuv by měla správně sedět na noze i v těch nejnepříznivějších přírodních a povětrnostních podmínkách. Tento úkol spočívá především na tkaničkách, které by se neměly samy uvolnit a opakované změny jejich napětí by neměly způsobit jejich natažení nebo předčasné zničení. Vyplatí se vybavit se nejkvalitnějšími trekingovými tkaničkami, které se vyznačují dobrou odolností a pevností.

Diferencované tkaničky do trekových bot a další v obchodě 8a.cz

V obchodě 8a.cz nabízíme silné tkaničky určené pro trekingovou, vysokohorskou a nízkou turistickou obuv. Naše tkaničky se vyrábějí v několika různých délkách, takže je možné je přizpůsobit jakémukoli druhu obuvi. Pokud potřebujete vyměnit tkaničky, náš obchod vám jistě poskytne ten správný model. 8a.cz jistě poskytne ten správný model.