top

Tkaničky

Tkaničky pro trekingové a horské boty se musí vyznačovat vysokou odolností. Takové modely nabízíme. Naše nabídka zahrnuje tkaničky do turistické a sportovní obuvi.
Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Tkaničky Hanwag Laces 120 cm - black

  wish list

 2. -15%
  Tkaničky do bot Hanwag Laces 110 cm - brown

  wish list

 3. -25%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - red

  wish list

 4. -25%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - green

  wish list

 5. -25%
  Tkaničky Danner Laces 63'' - blue

  wish list

 6. -25%
  Salomon Quicklace Kit - red

  wish list

 7. -10%
  La Sportiva Mountain Nepal - red/yellow

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

35 výrobky

na stránce
Vymazat

Tkaničky do trekových bot znamenají odolnost

Obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů do turistických a sportovních bot. Vyznačují se vysokou pevností a odolností. Tkaničky jsou zodpovědné za optimální přilnutí boty k noze. Vysoká kvalita vám umožní soustředit se na turistiku, lezení nebo běh, aniž byste museli neustále upravovat jejich napětí. Tkaničky různých délek lze snadno kombinovat jak s vysokými horskými botami, tak s nízkou turistickou nebo běžeckou obuví.

Tkaničky nejsou jen o výběru délky

Tkaničky do trekových bot musejí vydržet náročné dlouhé a vyčerpávající túry ve strmém, hrbolatém nebo blátivém terénu. Horská a turistická obuv by měla správně sedět na noze i v těch nejnepříznivějších přírodních a povětrnostních podmínkách. Tento úkol spočívá především na tkaničkách, které by se neměly samy uvolnit a opakované změny jejich napětí by neměly způsobit jejich natažení nebo předčasné zničení. Vyplatí se vybavit se nejkvalitnějšími tkaničkami do trekové obuvi, které se vyznačují dobrou odolností a pevností.

Různorodé tkaničky do trekových bot a další v obchodě 8a.cz

V obchodě 8a.cz nabízíme silné tkaničky určené pro trekovou, vysokohorskou a nízkou turistickou obuv. Naše tkaničky se vyrábějí v několika různých délkách, takže je možné je přizpůsobit jakémukoli druhu obuvi. Pokud potřebujete vyměnit tkaničky, obchod 8a.cz vám jistě poskytne ten správný model.