top

Pánské taktické mikiny

Taktické mikiny jsou jedním z nejuniverzálnějších kusů vojenského oblečení. Fungují dobře téměř po celý rok a v chladnějších dnech poskytují dostatečné teplo. Nabídka zahrnuje pánské a dámské taktické mikiny pod bundy a pro samostatné nošení v terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

 1. Mikina 5.11 Hooded L/S Tee - ranger green

  wish list

 2. -38%
  Mikina Under Armour Tactical Crew CGI Base - federal tan
  Mikina Under Armour Tactical Crew CGI Base - federal tan
  včetně DPH 1089 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 959Kč (+14%)
  Doporučená cena výrobce 1763 Kč (-38%)

  wish list

 3. -41%
  Mikina Under Armour Tactical Tech LS - black/mod gray
  Mikina Under Armour Tactical Tech LS - black/mod gray
  včetně DPH 689Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 599Kč (+16%)
  Doporučená cena výrobce 1175 Kč (-41%)

  wish list

 4. -38%
  Mikina Under Armour Tactical Tech LS - marine green
  Mikina Under Armour Tactical Tech LS - marine green
  včetně DPH 719Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 629Kč (+15%)
  Doporučená cena výrobce 1175 Kč (-38%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

Vymazat

Taktické mikiny znamenají vysoký tepelný komfort

Všichni milovníci taktického oblečení jistě mají ve své sadě oblečení praktickou mikinu, která se dobře osvědčí v různých povětrnostních podmínkách. Je to mimořádně univerzální kousek oblečení, který se bude dobře hodit téměř v každém ročním období. V létě ji lze nosit samostatně během ranního a večerního chladu. V zimě lze taktickou mikinu nosit pod taktickou bundu, jako dodatečné zateplení. Jedná se o skvělou volbu nejen pro vojenské nadšence nebo uniformovaný personál, ale také pro milovníky výzev pro přežití v divočině nebo bushcraftu. Taktické mikiny jsou také oblíbenou volbou pro cestovatele a průzkumníky, kteří se vydávají do divočiny.

Jaké jsou vlastnosti taktické mikiny?

Vojenské mikiny se od ostatních modelů liší především barvami, použitými materiály nebo střihem. Vojenské barvy mikin vám umožní ještě lépe splynout s okolní přírodou. Písečné barvy jsou ideální pro pouštní terén a zelené a hnědé pro lesy. Široká škála odstínů vám umožní dokonale sladit mikinu s barvou kalhot nebo taktické bundy. Pánské taktické mikiny také obvykle používají velmi pevné materiály. Zaručují odolnost, ale především snižují riziko snadného poškození mikiny v náročném horském terénu nebo při prodírání se lesem. Na loktech nebo ramenou se často používají přídavné panely, které je chrání před rychlým odřením. Téměř každá taktická mikina má funkční kapsy. Další přihrádky na drobnosti umožňují ještě rychlejší přístup k nejnutnějšímu vybavení.

Prohlédněte si taktické mikiny v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr vojenských mikin pro všechna roční období. Velmi populární jsou fleecové modely, které poskytují vysokou úroveň tepelné izolace při nízké hmotnosti. Je to skvělá volba pro chladnější část roku. Lehčí taktické mikiny jsou ideální do letního chladu. Na jedné straně poskytují základní ochranu proti rychlému prochladnutí a na druhé straně umožňují účinný transport vlhkosti z pokožky. Rychleschnoucí materiály, které jsou v nich použity, zajišťují, že vojenská mikina bude vždy poskytovat optimální výkon. Pánská taktická mikina je nezbytným doplňkem šatníku každého nadšence do bushcraftu, přežití v divočině a mnoha dalších outdoorových aktivit. Prohlédněte si modely špičkových značek a vyberte si variantu, která nejlépe vyhovuje terénu, v němž se pohybujete, a výzvám, které podstupujete.