top

Pánské softshellové rukavice

Pánské softshellové rukavice poskytují vynikající ochranu před chladivými účinky větru při pěší turistice, běhu na lyžích nebo skialpinismu v horách. Rukavice ze softshellu se osvědčí při vašich aktivitách.
17
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

17 položek

na stránce
 1. -30%
  Rukavice Rab Axis Glove - black
  Rukavice Rab Axis Glove - black
  1 465 Kč 2 094 Kč

  wish list

 2. -30%
  Softshellové rukavice Rab Baltoro Glove - black

  wish list

 3. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Garcon GTX INF - black

  wish list

 4. -30%
  Skialpové rukavice Ziener Ividuro Touch - black

  wish list

 5. -30%
  Zimní rukavice Ziener Ilko GTX INF - black

  wish list

 6. -30%
  Softshellové rukavice Ziener Ultimo PR - black

  wish list

 7. -22%
  Rukavice Arcteryx Venta Glove - light soulsonic

  wish list

 8. -15%
  Rukavice Black Diamond Torque Glove - black

  wish list

 9. -22%
  Skialpové rukavice Ziener Ugo GTX INF - black

  wish list

 10. -30%
  Lezecké rukavice Rab M14 Glove - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

17 položek

na stránce

Pánské softshellové rukavice - zastavte vítr!

Konstruktéři softshellových rukavic používají moderní technologie materiálů, které poskytují účinnou bariéru proti větru. Některá z těchto řešení vyvinuly značky vyrábějící pánské softshellové rukavice, jako jsou Rab, Salewa, Dynafit, Salomon, The North Face a další. Někdy však výrobci používají výrobek GORE-TEX® INFINIUM™ s technologií WINDSTOPPER®. Každá technologie má individuální CFM (koeficient propustnosti větru). Například klasická vliesová tkanina má kapacitu 200 CFM, zatímco WindWall® a další značky mají kapacitu kolem 10/40 CFM. Výrobek GORE-TEX® INFINIUM™ s technologií WINDSTOPPER® má však větropropustnost 0 CFM! To znamená, že vás plně chrání před chladným průvanem. Ať už si tedy vyberete jakékoliv softshellové rukavice pro muže, můžete se spolehnout na vynikající ochranu před chladivými účinky větru. Tím se zvýší tepelný komfort při přechodových a zimních aktivitách v horách. Díky tomu se pánské softshellové rukavice stanou trvalou součástí vašeho šatníku.

Pánské softshellové rukavice - prodyšný komfort

Kromě zanedbatelné prodyšnosti větrem nabízejí softshellové rukavice také prodyšnost. To je způsobeno tím, že výrobci používají syntetické materiály. Jejich výhodou je schopnost odvádět přebytečnou vlhkost, která se běžně tvoří při trekingu nebo lyžování. Pánské softshellové rukavice si tak zachovávají část přirozené prodyšnosti pokožky, což snižuje nepříjemné přehřívání. Někteří výrobci, například Salewa nebo Marmot, používají u některých svých modelů přídavek izolačních materiálů. To podporuje tepelný výkon a lépe chrání ruce před nebezpečným prochladnutím. Pánské softshellové rukavice jsou někdy také opatřeny vodoodpudivou úpravou DWR. Je navržen tak, aby zpomaloval proces smáčení, takže kapky vody nebo sněhu volně stékají po tkanině. To se hodí při přeháňkách, což oceníte ve dnech s horším počasím.

Pánské softshellové rukavice - pohodlí

Jak všichni víme, rukavice se používají při různých horských výzvách, takže musí být pohodlné. Výrobci k tomuto účelu používají elastická vlákna, jako je Lycra® nebo elastan. To je často podpořeno speciální konstrukcí s dvoucestným a čtyřcestným strečovým efektem. Tím se můžete protáhnout ve dvou nebo ve všech směrech. To znamená, že softshellové rukavice pro muže poskytují maximální volnost pohybu. Díky tomu můžete snadno ovládat trekingové a lyžařské hole i zipy batohů.

Pánské softshellové rukavice - funkčnost

Dnes nás na cestách provázejí chytré telefony a fotoaparáty. Proto výrobci horského oblečení používají řešení, která umožňují jejich pohodlný provoz. Při výběru pánských softshellových rukavic byste měli věnovat pozornost tomu, zda mají správné technologie. Najdete je v podobě panelů, které umožňují ovládání dotykových obrazovek. To znamená, že můžete pořídit fotografii nebo zavolat příteli, aniž byste si museli sundávat rukavice, které vám mohou studit ruce.