top

Pánské softshellové rukavice

Pánské softshellové rukavice poskytují vynikající ochranu před chladivými účinky větru při pěší turistice, běhu na lyžích nebo skialpinismu v horách. Rukavice ze softshellu se osvědčí při vašich aktivitách.
Zobrazení Mřížka Seznam

47 výrobky

 1. -32%
  Rukavice Kombi The Wrap Gloves - asphalt

  wish list

 2. -20%
  Rukavice Black Diamond Torque Glove - black

  wish list

 3. -28%
  Rukavice Rab Axis Glove - black

  wish list

 4. -21%
  Rukavice Black Diamond Arc Glove - black

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

47 výrobky

Vymazat

Pánské softshellové rukavice - zastavte vítr!

Návrháři softshellových rukavic používají moderní technologie materiálů, které poskytují účinnou bariéru proti větru. Některá z těchto řešení vyvinuly značky vyrábějící pánské softshellové rukavice, jako jsou Rab, Salewa, Dynafit, Salomon, The North Face a další. Někdy však výrobci používají membránu GORE-TEX® INFINIUM™ Product with WINDSTOPPER® Technology. Každá technologie má individuální CFM (koeficient propustnosti větru). Například klasický fleece má hodnotu 200 CFM, zatímco WindWall® a další značky mají hodnotu kolem 10/40 CFM. Membrána GORE-TEX® INFINIUM™ Product with WINDSTOPPER® Technology má však odolnost proti větru 0 CFM! To znamená, že vás plně chrání před chladným průvanem. Ať už si tedy vyberete jakékoliv pánské softshellové rukavice, můžete se spolehnout na vynikající ochranu před chladivými účinky větru. Zvýší se tak tepelný komfort horských aktivit probíhajících v přechodném období a v zimě. Díky tomu se pánské softshellové rukavice stanou trvalou součástí vašeho šatníku.

Pánské softshellové rukavice - prodyšný komfort

Kromě zanedbatelné propustnosti větru nabízejí softshellové rukavice také prodyšnost. To je způsobeno tím, že výrobci používají syntetické materiály. Jejich výhodou je schopnost odvádět přebytečnou vlhkost, která se běžně tvoří při trekingu nebo lyžování. Pánské softshellové rukavice si tak zachovávají část přirozené prodyšnosti pokožky, což snižuje nepříjemné přehřívání. Někteří výrobci, například Salewa nebo Marmot, používají u některých svých modelů přídavek izolačních materiálů. To podporuje tepelný výkon a lépe chrání ruce před nebezpečným prochladnutím. Pánské softshellové rukavice jsou někdy také opatřeny vodoodpudivou úpravou DWR. Je navržena tak, aby zpomalovala proces promočení, takže kapky vody nebo sněhu volně stékají po tkanině. To se hodí při přeháňkách, což oceníte ve dnech s horším počasím.

Pánské softshellové rukavice - pohodlí

Jak všichni víme, rukavice se používají při různých horských výzvách, takže musí být pohodlné. Výrobci k tomuto účelu používají elastická vlákna, jako je Lycra® nebo elastan. To je často podpořeno speciální konstrukcí 2-way-stretch a 4-way-stretch. Díky tomu získáte rozšiřitelnost ve dvou nebo všech směrech. To znamená, že pánské softshellové rukavice poskytují maximální volnost pohybu. Díky tomu můžete snadno ovládat trekingové a lyžařské hole i zipy batohů.

Pánské softshellové rukavice - funkčnost

Dnes nás na cestách provázejí chytré telefony a fotoaparáty. Proto výrobci horského oblečení používají řešení, která umožňují jejich pohodlné ovládání. Při výběru pánských softshellových rukavic byste měli věnovat pozornost tomu, zda mají správné technologie. Najdete je v podobě panelů, které umožňují ovládání dotykových obrazovek. To znamená, že můžete pořídit fotografii nebo zavolat příteli, aniž byste si museli sundávat rukavice, což by mohlo způsobit prochladnutí rukou.