top

Dámské bundy 3 v 1

Dámské bundy 3v1 jsou kombinací vynikajícího designu a funkčních vlastností. Membránová bunda s hřejivou podšívkou je ideální volbou pro dámy, které hledají vysokou všestrannost.
30
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

30 položek

na stránce
  1. -18%
    Dámská bunda 3v1 Marmot Bleeker Component - arctic navy

    wish list

  2. -15%
    Bunda 3v1 dámská CMP Gloria Jacket - antracite

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

30 položek

na stránce

Dámské bundy 3v1 - ideální volba pro aktivní ženy

Dámské bundy s podšívkou jsou oblíbené zejména u turistek a milovnic nejrůznějších horských aktivit. Jedná se o pohodlné řešení, které vám umožní snadno se připravit na téměř jakékoli povětrnostní podmínky. Ať už na trase začne pršet, nebo se rychle ochladí, dámské bundy 3v1 vždy splní svůj úkol a poskytnou vám optimální tepelný komfort a podmínky pro zdolávání vrcholů. Další výhodou při nákupu dámské bundy 3v1 je dokonale sladěná podšívka a vnější membrána. Jak z hlediska střihu, tak barevnosti jednotlivých prvků.

Jedná se o optimální volbu pro všechny dámy, které oceňují dokonalý styl a kromě funkčnosti hledají i turistické oblečení, které dobře vypadá. Dokonale sladěná dámská bunda 3v1 vám bude sloužit po mnoho let třemi způsoby - jako bunda do deště, jako teplá bunda na zimu a jako podšívka, kterou můžete použít v chladnějších dnech. Díky tlumeným barvám a univerzálnímu střihu jsou dámské trekové bundy 3v1 ideální i pro každodenní nošení.

Výhody dámské bundy 3v1 - především vysoká univerzálnost

Proč se dámské bundy s podšívkou nazývají 3v1, přestože sada obsahuje 2 prvky? To proto, že je lze použít třemi různými způsoby. Zaprvé můžete nosit membránovou bundu s podšívkou, což je dámská bunda 3v1. Toto řešení je ideální pro chladnější počasí, a to jak v přechodných ročních obdobích, tak v zimě. Díky tomu, že se vnější bunda a podšívka zapínají na zip, je používání celé věci velmi pohodlné. Bundu a kabát nemusíte nosit zvlášť - tvoří jeden celek. Díky tomuto řešení jsou dámské bundy 3v1 oblíbenou volbou nejen pro turistiku a výlety do hor, ale i pro každodenní aktivity nebo procházky v parku.

Druhým použitím je použití samotné vnější vrstvy jako pláštěnky. Zejména v teplejších dnech, kdy začne pršet, odvede taková bunda skvělou práci sama o sobě. Účinně vás ochrání před vodou a zároveň nepřehřeje vaše tělo. Poslední možností, jak využít dámskou trekingovou bundu 3v1, je jako mikinu. Je to skvělá volba, když nebude pršet a je relativně teplo.

Dámské bundy 3v1 do různých povětrnostních podmínek

Ačkoli dámské bundy s podšívkou tvoří samostatnou skupinu modelů, i mezi nimi existuje poměrně velká variabilita. Vnější pláště mají různé membrány. Nejoblíbenější z nich je bezpochyby GORE-TEX®. Kromě toho má každá významná outdoorová značka svá vlastní řešení, například Powertex od společnosti Salewa, Dry Vent od společnosti The North Face nebo Omni-Tech od společnosti Columbia. Ačkoli se jednotlivá řešení mohou lišit technologií a parametry, mají jeden společný cíl - chránit uživatele před srážkami a silným větrem. Řešení nabízená obchodem Obchod 8a.cz nabízí řešení, která v této roli dokonale fungují. Druhým prvkem, který odlišuje dámské bundy 3v1, je typ použitého podkladu. Velmi často se v této roli používají fleecové mikiny různých tlouštěk. Tenčí jsou skvělou volbou pro přechodná období. Silnější jsou vhodné pro chladnější dny. Existují také dámské bundy 3v1, které jako podšívku používají péřovou bundu, nebo modely se syntetickou izolací. Je to skvělá volba pro zimní teploty, kdy chcete mít maximální tepelnou izolaci.

Dámské bundy s podšívkou - obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů

Nabízíme pestrou škálu dámských bund 3v1 od předních výrobců horského a outdoorového oblečení. Ať už se chystáte na dlouhou túru po stezkách, krátkou procházku v parku, nebo jen potřebujete co nejuniverzálnější turistickou bundu, mezi dostupnými modely jistě najdete svou vysněnou bundu. Dámské bundy 3v1 jsou nejen funkční a vyrobené z kvalitních materiálů, ale také skvěle vypadají. Dokonalý design a střih na míru těchto dámských bund jsou dalšími výhodami tohoto typu bund. Prozkoumejte naši nabídku dámských bund 8a.cz a najděte si dokonalý model pro sebe!