top

Pánské rukavice

Pánské rukavice jsou základním vybavením při zimních výpravách do hor, ale hodí se i v přechodných ročních obdobích. Všechny modely jsou přizpůsobeny činnosti, pro kterou jsou nejvhodnější. Nabídka zahrnuje také sportovní a horské rukavice pro muže na léto.
227
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 227

na stránce
 1. -3%
  Rukavice z vlny Icebreaker Rixdorf Gloves - clove

  wish list

 2. -3%
  Rukavice Columbia Whirlibird Glove - black

  wish list

 3. -3%
  Rukavice Columbia Panorama Sherpa Glove - black

  wish list

 4. -5%
  Rukavice Columbia Loma Vista Knit Glove - cordovan

  wish list

 5. -21%
  Rukavice na kolo ION Scrub AMP - black

  wish list

 6. -14%
  Lyžařské rukavice Kombi Intrepid Glove - black

  wish list

 7. -18%
  Cyklistické rukavice Maloja Reed - moonless

  wish list

 8. -31%
  Lyžařské rukavice Ziener Gisor AS - black

  wish list

 9. -12%
  Lyžařské rukavice Ziener Infino GTX - black

  wish list

 10. -8%
  Rukavice Mechanix Specialty Vent - coyote

  wish list

 11. -8%
  Rukavice Mechanix Specialty Grip - black

  wish list

 12. -8%
  Rukavice Mechanix Fast Fit - coyote

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-53 z 227

na stránce

Pánské rukavice pro všechna roční období

Při mnoha outdoorových a horských aktivitách je mimořádně důležitá odpovídající ochrana rukou. V zimě je samozřejmě nezbytná dostatečná ochrana před chladem a vhodně zvolené pánské zimní rukavice jsou základem každé soupravy oblečení. Rukavice však nejsou užitečné pouze v chladnější části roku. Pokud se vydáváte na cesty via ferrata, jezdíte na kole po horských stezkách nebo se jistíte s lanem při výstupu, je správná ochrana rukou proti odřeninám nesmírně důležitá. Nabízíme širokou škálu modelů pánských rukavic od špičkových značek. Ty jsou ideální pro širokou škálu činností. Tenké pánské rukavice jsou ideální pro přechodná roční období, zatímco silnější rukavice poskytují účinnou ochranu před chladem i při nejnižších teplotách.

Pánské lyžařské rukavice do chladného zimního počasí

Námi nabízené sportovní rukavice byly vytvořeny s ohledem na požadavky různých outdoorových aktivit. V zimních podmínkách potřebují naše ruce účinnou ochranu před chladem a sněhem. Zároveň nesmí nadměrně omezovat volnost pohybu a úchopu. Přesně to dělají rafinované pánské lyžařské rukavice na zasněžených svazích. Tyto modely se pohybují od mírně delších rukavic až po rukavice s kratší manžetou, které lze snadno navléknout pod bundu. Pánské zimní rukavice jsou převážně rukavice GORE-TEX® - jsou vybaveny vynikající membránou, která poskytuje bariéru proti dešti, sněhu a větru a dokonale před nimi chrání vnitřek. Dobré rukavice, teplé čepice a kukly jsou nezbytnou součástí zimních horských aktivit. V obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku pánských rukavic, které jsou zateplené, větruodolné a nepromokavé. Díky robustnímu zpracování jsou velmi odolné.

Rukavice pro běh, trekking a slaňování

Příznivci rychlých tratí a stezek si zamilují pánské běžecké rukavice Jsou lehké a rychle odvádějí vlhkost. Vyznačují se dokonalým lícováním a základními tepelnými vlastnostmi. Díky tomu jsou ideální pro jarní, podzimní a zimní trénink, ať už v horách nebo v blízkém parku. U cestovních modelů je k dispozici celá řada tlouštěk. V nabídce najdete pánské rukavice s lehkou konstrukcí pro přechodná roční období i silné zimní rukavice na zasněžené trasy. Pánské softshellové trekingové rukavice jsou mezi turisty velmi oblíbené. Poskytují vynikající ochranu proti rychlému prochladnutí větrem a zajišťují velmi pohodlné podmínky při chůzi.

Pánské rukavice na léto

Přestože naprostou většinu nabídky tvoří pánské zimní rukavice, outdoorové a horské značky vyvíjejí i speciální modely pro léto. Během nejteplejších dnů je prioritou ochrana rukou před odřeninami a lepší úchop. Tyto funkce plní lehké rukavice na kolo, kožené rukavice na jištění a bezprsté modely pro trasy, jako jsou via ferrata Speciálně vyztužené pánské rukavice na léto skvěle chrání před snadným odřením rukou na skalách nebo lanech. Modely pro dvoukolová vozidla naopak poskytují pevný úchop řídítek. Hodí se také v případě pádu, protože poskytují vynikající ochranu proti snadným odřeninám kůže. Pánské letní rukavice jsou obvykle vyrobeny z odolné syntetické kůže a lehkého síťovaného materiálu na hřbetu ruky. Tato konstrukce zajišťuje vysokou odolnost a především prodyšnost. To zajišťuje dostatečné větrání rukou v nejteplejších dnech. Ať už potřebujete pánské rukavice do hor, na zimu nebo na léto, najdete je na adrese 8a.cz.