top

Dámské péřové přezůvky

Dámské péřové pantofle jsou ideální na zimní výlety pod stan nebo do chladné horské chaty. Dámské péřové boty dokonale ochrání nohy před prochladnutím při nízkých teplotách.
7
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

7 položek

na stránce

Dámské péřové pantofle znamenají tepelný komfort pro nohy

Pokud patříte mezi ty, kteří mají problémy s promrzlými nohami, budou pro vás ideálním řešením péřové pantofle. Díky nim ochráníte své nohy před prochladnutím ve stanu, na horské chatě nebo i doma. Připravte se na zimní sezónu s teplou a pohodlnou péřovou obuví. Dámské lehké péřové pantofle se vejdou do každé tašky nebo batohu připraveného na zimní výpravu. Všechny jejich výhody oceníte po celodenní túře, kdy si je můžete obléknout ve stanu nebo v přístřešku. Po mnoha hodinách strávených ve vysokých trekingových nebo vysokohorských botách si vaše nohy zaslouží trochu pohodlí.

Dámské péřové pantofle pro stanování

Boty Down jsou velmi lehká obuv, která při balení nezabere mnoho místa. Tyto vlastnosti jsou dány především jejich konstrukcí, která se do značné míry podobá kompaktním péřovým bundám. Na vnější straně jsou vyrobeny z velmi tenkých, ale vysoce odolných materiálů proti oděru a proříznutí. Mezi touto tkaninou a podšívkou se nachází izolace, která je zodpovědná za vysoké izolační vlastnosti tohoto typu obuvi. Všechny tyto materiály lze do značné míry stlačit, díky čemuž dámské péřové pantofle nezaberou v zavazadle mnoho místa. Dámské péřové boty, přestože jsou určeny pro vnitřní použití a stany, jsou často vybaveny minimalistickou gumovou podrážkou. To vás na chvíli zpomalí, abyste se dostali ven, a také díky tomu se boty skvěle hodí na četné výlety.

Dámské péřové pantofle jsou zateplené přírodním prachovým peřím i syntetickou izolací. Každá z těchto výplní má své výhody a nevýhody. Přírodní prachové peří je z hlediska izolačních vlastností zcela jistě nepřekonatelné. Je to nejúčinnější izolant používaný v turistickém oblečení a obuvi. Zároveň je velmi lehký a pro přepravu jej lze velmi silně stlačit. Jedinou nevýhodou prachového peří je jeho citlivost na vlhkost. Za mokra ztrácí všechny své vlastnosti. Proto se při silných mrazech nejlépe osvědčují dámské péřové boty s přírodní výplní. Tato nevýhoda je odstraněna u modelů se syntetickou izolací, která je vůči těmto problémům mnohem odolnější. Přestože poměr izolačních vlastností a hmotnosti je o něco horší, díky vysoké univerzálnosti a spolehlivosti v různých podmínkách je tato verze často volena.

Dámské péřové boty, které si můžete koupit na adrese 8a.cz

Nabízíme široký sortiment dámských péřových pantoflí různých střihů a provedení. Peříčkové boty Pajak, připravené s ohledem na vysokohorské boje, jsou vyrobeny z polského husího peří nejvyšší kvality, které ochrání nohy před chladem v extrémních podmínkách. Jsou ideální pro použití ve stanu ve vysoké nadmořské výšce. Širokou nabídku péřových pantoflí nabízí také americká značka The North Face. Většina z nich je vyplněna syntetickou izolací Thermoball. Tyto modely jsou ideální pro odpočinek v přístřešku, při kempování nebo i doma. Různé střihy a široký výběr barev umožní každé turistce vybrat si funkční péřové pantofle.