top

Dámské péřové přezůvky

Dámské péřové pantofle jsou ideální na zimní výlety pod stan nebo do chladné horské chaty. Dámské péřové boty dokonale ochrání nohy před prochladnutím při nízkých teplotách.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské péřové přezůvky znamenají tepelný komfort pro nohy

Pokud patříte mezi ty, kteří mají problémy s promrzlými nohami, budou pro vás ideálním řešením péřové přezůvky. Díky nim ochráníte své nohy před prochladnutím ve stanu, na horské chatě nebo i doma. Připravte se na zimní sezónu s teplými a pohodlnými péřovými botami. Dámské lehké péřové přezůvky se vejdou do každé tašky nebo batohu připraveného na zimní výpravu. Všechny jejich výhody oceníte po celodenní túře, kdy si je můžete obléknout ve stanu nebo na horské chatě. Po mnoha hodinách strávených ve vysokých trekových nebo horolezeckých botách si vaše nohy zaslouží trochu pohodlí.

Dámské péřové přezůvky pro stanování

Péřové boty jsou velmi lehká obuv, která při balení nezabere mnoho místa. Tyto vlastnosti jsou dány především jejich konstrukcí, která se do značné míry podobá kompaktním péřovým bundám. Na vnější straně jsou vyrobeny z velmi tenkých, ale vysoce odolných proti oděru a proříznutí materiálů. Mezi touto tkaninou a podšívkou se nachází zateplení, které je zodpovědné za vysoké izolační vlastnosti tohoto typu obuvi. Všechny tyto materiály lze do značné míry stlačit, díky čemuž dámské péřové přezůvky nezaberou v zavazadle mnoho místa. Dámské péřové boty, přestože jsou určeny pro vnitřní použití a stany, jsou často vybaveny minimalistickou gumovou podrážkou. Umožní vám to jít na chvíli ven a také díky tomu budou boty perfektní na četné výlety.

Dámské péřové přezůvky jsou zateplené přírodním prachovým peřím i syntetickou výplní. Každá z těchto výplní má své výhody a nevýhody. Přírodní prachové peří je z hlediska izolačních vlastností zcela jistě nepřekonatelné. Je to nejúčinnější izolant používaný v turistickém oblečení a obuvi. Zároveň je velmi lehký a pro přepravu jej lze velmi silně stlačit. Jedinou nevýhodou prachového peří je jeho citlivost na vlhkost. Za mokra ztrácí všechny své vlastnosti. Proto se dámské péřové boty s přírodní výplní nejlépe osvědčují při silných mrazech. Tato nevýhoda je odstraněna u modelů se syntetickou výplní, která je vůči těmto problémům mnohem odolnější. Přestože poměr izolačních vlastností a hmotnosti je o něco horší, díky vysoké univerzálnosti a spolehlivosti v různých podmínkách je tato verze často volena.

Dámské péřové boty si můžete zakoupit na 8a.cz

Nabízíme široký sortiment dámských péřových přezůvek různých střihů a provedení. Péřové boty Pajak, připravené s ohledem na vysokohorské boje, jsou vyrobeny z polského husího peří nejvyšší kvality, které ochrání nohy před chladem v extrémních podmínkách. Jsou ideální pro použití ve stanu ve vysoké nadmořské výšce. Širokou nabídku péřových přezůvek nabízí také americká značka The North Face. Většina z nich je vyplněna syntetickou výplní Thermoball. Tyto modely jsou ideální pro odpočinek na horské chatě, při kempování nebo i doma. Různé střihy a široký výběr barev umožní každé turistce vybrat si funkční péřové přezůvky.