top

Pánské funkční legíny

Pánské termální legíny zajistí optimální teplotu při cvičení v chladnější části roku. Termo kalhoty na lyžování, trekking a horolezectví.
91
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 91

na stránce
 1. -14%
  Legíny Fjallraven Bergtagen Long Johns - grey

  wish list

 2. -30%
  Kalhoty Arcteryx Axino Knicker - enigma

  wish list

 3. -30%
  Funkční leginy Arcteryx Rho LT Bottom - glitch

  wish list

 4. -15%
  Legíny Icebreaker 260 Zone Leggings - royal navy

  wish list

 5. -15%
  Legíny Icebreaker 200 Oasis Legless - gritstone

  wish list

 6. -30%
  Termální legíny Icebreaker 260 Zone Legless - navy

  wish list

 7. -10%
  Legíny Smartwool Merino 250 Baselayer Bottom - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 91

na stránce

Pánské termální legíny jsou dokonalou ochranou proti chladu

V chladnější části roku je bez ohledu na horskou aktivitu nutné chránit tělo před příliš rychlým ochlazením. Stejně jako u svrchních oděvů můžeme i u nohou použít systém vrstveného oblečení, které je chrání před chladem. Stačí doplnit kalhoty pánskými termoaktivními kalhotami a přizpůsobit se výrazně nižším teplotám. Toto řešení vám umožní výrazně snížit hmotnost zavazadla a počet věcí, které si s sebou berete. Pokročilé pánské termo legíny, jako jsou ty od The North Face AMK DotKnit, dobře se nosí pod technickými horskými kalhotami, membránovými i softshellovými. Další vrstva účinně zvyšuje izolaci a zároveň dobře spolupracuje s kalhotami, aby zajistila příjemné klima během aktivity.

Pánské termální legíny pro horské aktivity

Pánské termokalhoty lze rozdělit podle několika charakteristik. Velmi důležitá je samozřejmě tloušťka použitého materiálu. Většina modelů se vyrábí v několika verzích. Ty nejlehčí jsou ideální pro slunečný zimní den. Jsou také dobrou volbou pro činnosti vyžadující intenzivní úsilí. Pokud vás čekají dlouhé a strmé túry pěšky nebo na lyžích, musíte dbát na účinný odvod vlhkosti. To mohou zajistit pouze lehké modely. Na druhou stranu jsou nejsilnější pánské kalhoty ideální do mrazu. Skvěle se hodí pod tenké membránové nebo softshellové kalhoty a zajišťují vysoký tepelný komfort ve vyšších polohách hor. Teplé termokalhoty jsou také oblíbenou volbou pro sjezdaře, kteří se potřebují chránit před chladem na vleku. Široká nabídka modelů umožňuje optimálně přizpůsobit tepelné vlastnosti pánských termoaktivních legín potřebám každého uživatele - horolezce, lyžaře nebo milovníka zimních treků po horských stezkách.

Mnozí výrobci nabízejí také speciální verze kalhot připravené pro různé sporty. Dobrým příkladem jsou termální legíny na lyžování. Jedná se o modely s 3/4 délkou nohavic, které se skvěle hodí k vysokým lyžařským botám. Delší modely v délce nad kotníky často obepínají botu nebo se snoubí s vysokými ponožkami. Lyžařské kalhoty všechny tyto problémy odstraňují. Mnoho modelů má také speciálně zvýrazněné zóny s upravenou strukturou vláken, které zajišťují lepší tepelnou izolaci nebo účinnější odvod vlhkosti.

Pánské termální legíny jsou z moderních materiálů

Jednou z nejdůležitějších vlastností legín je materiál, ze kterého jsou pánské sportovní kalhoty vyrobeny. Syntetické modely velmi účinně odvádějí vlhkost, což z nich činí oblíbenou volbu pro dynamické a intenzivní cvičení. Pokud vás čeká strmé stoupání na lyžích nebo rychlý trailový běh v chladném počasí, jsou tyto boty pravděpodobně tou nejlepší volbou. Velmi oblíbené jsou také pánské merino termální legíny. Použitá merino vlna má výjimečné tepelné vlastnosti a dokonale chrání před chladem. Kromě toho je velmi příjemná na dotek, takže nošení oděvů z ní zaručuje výjimečné pohodlí. Kalhoty Merino jsou vhodnou volbou pro středně náročné aktivity a jsou ideální pro oblasti, kde je prioritou teplo.

Pánské termoaktivní kombinézy pod membránové kalhoty

Pánské termokamaše jsou běžnou volbou pod membránové kalhoty, které samy o sobě neposkytují dostatečnou izolaci. To je patrné zejména v zimním období. Kombinace kalhot s membránou a pánských kalhot je souprava, která se osvědčí jak při horolezectví, tak při lyžování. Je to dokonalá kombinace ochrany před sněhem a nízkými teplotami. Díky použití technických materiálů v legínách dokonale spolupracují s moderními membránami používanými v kalhotách a velmi účinně odvádějí vlhkost produkovanou tělem během námahy. Lehké pánské kalhoty jsou také dobrým způsobem, jak mírně zvýšit tepelný výkon tenkých softshellových kalhot.

Pánské termoaktivní legíny - obchod 8a.cz široký výběr modelů

V naší nabídce najdete termoaktivní kalhoty vytvořené speciálně pro milovníky outdoorových aktivit. Pružné materiály zajišťují dokonalé padnutí a plnou volnost pohybu. Ať už zdoláváte nejvyšší vrcholy světa, lyžujete nebo jen potřebujete teplé legíny, v naší nabídce je najdete všechny. 8a.cz. Nejznámější outdoorové značky zaručují, že pánské termoaktivní legíny uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.