top

Běžecké návleky na ruce

Běžecké návleky na ruce jsou ideální volbou pro chladnější dny a dobře izolují vaše paže. V naší nabídce najdete univerzální funkční běžecké návleky, které se hodí pro celou řadu aktivit.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

 1. -10%
  Kompresní návleky na ruce X-Bionic Twyce Armsleeve - black/charcoal
  Kompresní návleky na ruce X-Bionic Twyce Armsleeve - black/charcoal
  včetně DPH 949Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1059 Kč (-10%)
  Doporučená cena výrobce 1059 Kč (-10%)

  wish list

 2. -8%
  Návleky na ruce Buff Arm Sleeves - utan forest
  Návleky na ruce Buff Arm Sleeves - utan forest
  včetně DPH 819Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 899Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 899Kč (-8%)

  wish list

 3. -8%
  Běžecké návleky na ruce Icebreaker Merino 200 ZoneKnit Arm Sleeves - black
  Běžecké návleky na ruce Icebreaker Merino 200 ZoneKnit Arm Sleeves - black
  včetně DPH 1189 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1299 Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 1299 Kč (-8%)

  wish list

 4. -38%
  Rukávy Maloja Taisch Armwarmers - moonless
  Rukávy Maloja Taisch Armwarmers - moonless
  včetně DPH 619Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 639Kč (-3%)
  Doporučená cena výrobce 999Kč (-38%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

Vymazat

Běžecké návleky na ruce pro chladné dny

Návleky jsou nenápadnou součástí výbavy každého běžce i mnoha dalších sportovců, kteří hledají maximální funkčnost. Místo trička s dlouhým a krátkým rukávem se jednoduše vybavte praktickými tepelně izolačními návleky. Jsou vyrobeny ze stejných materiálů jako sportovní prádlo, mají vynikající tepelné vlastnosti a velmi vysokou prodyšnost. Když teplota klesne, můžete si je kdykoli rychle nasadit a zajistit si tak správný tepelný komfort. Běžecké návleky na ruce jsou vyrobeny z elastických materiálů, což znamená, že se velmi dobře přizpůsobí tvaru paže. Optimálně zvolená velikost zaručuje, že běžecké rukávy nebudou vyvíjet nadměrný tlak a zároveň nebudou sklouzávat při dynamickém trailovém běhu.

Kde budou fungovat běžecké rukávy?

Běžecké návleky na ruce jsou vítaným doplňkem šatníku amatérských i profesionálních běžců. Jsou skvělou volbou pro ranní a večerní běžecké tréninky, kdy už začíná klesat teplota. Díky návlekům můžete začít trénovat v tepelném pohodlí, a jakmile se vaše tělo zahřeje, můžete je rychle sundat a uložit do kapsy. Na rozdíl od běžeckých triček s dlouhým rukávem se nemusíme bát, že se nám budou nepříjemně stahovat, zejména pokud máme nasazenou čelovku. Běžecké rukávy lze bez problémů sundat během tří sekund. Navíc si nemusíme dělat starosti s velikostí oděvu. Rukávy se vejdou i do malé kapsy běžeckého trička.

Běžecké návleky na ruce se skvěle hodí i na delší závody, jako jsou maratony a horské ultramaratony, a také na delší běžecké výlety. Povětrnostní podmínky se mohou během hodin aktivity mnohokrát změnit. Běžecké rukávy zajistí optimální tepelný komfort ve stinných údolích a na větrných hřebenech. Na druhou stranu je snadné je sundat na slunné horské pastvině.

Běžecké návleky na ruce pro více aktivit

Návleky byly navrženy s ohledem na běžecké nadšence, ale to neznamená, že se nehodí i pro mnoho dalších sportovních aktivit. Velmi oblíbené jsou také u milovníků cyklistiky. Cyklistické návleky jsou ideální na silnici i do hor a navíc zahřejí paže při nízkých teplotách. Díky tomu, že zabírají velmi málo místa, se snadno vejdou do zadní kapsy cyklistického trička.

Běžecké návleky na ruce jsou také skvělým doplňkem pro ty, kteří hrají týmové sporty venku. Díky nim si udržíme tepelný komfort během fotbalového nebo basketbalového zápasu na otevřeném hřišti. Jsou také oblíbenou volbou pro milovníky crossfitu, nordic walkingu a mnoha dalších outdoorových aktivit.