top

Dámské nepromokavé kabáty

Dámské boty nepromokavé bundy jsou šité na míru ženám, které se chtějí chránit před deštěm a vypadat co nejlépe. Můžete je používat denně i během turistických výprav.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
 1. -32%
  Dámský kabát CMP Omaha Zip Hood Parka - deep lake

  wish list

 2. -40%
  Dámský kabát Didriksons Tanja Parka 6 – ruby red

  wish list

 3. -26%
  Dámský kabát Didriksons Ilma Parka 6 – black

  wish list

 4. -40%
  Dámský kabát Didriksons Fay Park – black

  wish list

 5. -25%
  Dámský kabát Arcteryx Patera Parka - black sapphire

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské nepromokavé kabáty - v jakých podmínkách budou fungovat?

V nabídce obchodu máme modely, které dokonale odpovídají městskému stylu. Dámské nepromokavé kabáty jsou konstruovány tak, aby byly vhodné do práce, na univerzitu nebo na procházky. Jejich konstrukce zajistí ochranu před srážkami a pohodlí. Celek má navíc nadčasový design, který se bude hodit k různým prvkům vašeho šatníku. Tento typ vnější vrstvy zajišťuje také tepelný komfort. Mnoho modelů používá izolační vrstvu, takže poskytují vynikající ochranu proti nízkým teplotám. Díky ní se během zimních dnů ochráníte před pocitem chladu. V nabídce obchodu najdete také turistické kabáty, které jsou ideální při cestě na vrchol. Jsou lehké a sbalitelné, takže si je můžete pohodlně vzít s sebou na další horskou výzvu.

Dámské nepromokavé kabáty - impregnace Durable Water Repellent

Často je vnější materiál kabátu impregnován Durable Water Repellent (DWR). Tím se vytvoří speciální povlak, který zpomaluje absorpci vody. To vám dává dostatek času na nalezení úkrytu, když začne náhle pršet. Navíc tento typ impregnace chrání oděv před rychlým přibýváním na váze. Vlhké oděvy jsou nepříjemně těžké, což výrazně snižuje jejich pohodlí. Dámské nepromokavé kabáty, které používají technologii DWR, jsou nejlehčí ochranou proti srážkám. Impregnace často pouze doplňuje membránu, která je skutečným esem, pokud jde o dlouhodobou ochranu před deštěm.

Dámské nepromokavé kabáty s membránou

Je to právě membrána, díky níž určitá vnější vrstva funguje tak dobře ve srážkách. Dámské nepromokavé kabáty jsou konstruovány s různými typy membrán. Návrháři často volí vlastní řešení, jako například značka Columbia. Některé modely jsou naopak vyrobeny s použitím pokročilé membrány GORE-TEX®. Tento typ laminátu má konstrukci, která dlouhodobě zadržuje vlhkost. Když prší nebo sněží, jste chráněni před promočením. Můžete tak pohodlně dojíždět do práce nebo na univerzitu. Membrány mají navíc konstrukci, která se stará o prodyšnost. Odvádějí vlhkost od pokožky do vnější vrstvy tkaniny, kde se může odpařovat. Díky tomuto procesu si můžete vedle svého těla užívat příjemně suché klima. Kromě toho návrháři modelů odolných proti dešti často používají podlepené švy, aby zabránili pronikání vody ve spojích látky.

Konstrukce dámských nepromokavých kabátů

Modely nabízené obchodem zajišťují také vysokou úroveň pohodlí. Často mají profilovaný střih, takže se dokonale přizpůsobí postavě. Navíc neomezují v pohybu, takže se pohodlně dostanete do batohu nebo tašky na notebook. Dámské nepromokavé kabáty jsou také vybaveny mnoha kapsami. Jsou ideální, když potřebujete uložit drobné předměty, abyste je měli vždy po ruce. Snadno tak najdete zvonící telefon nebo potřebné doklady. Dámské nepromokavé kabáty mají také kapuce, které chrání hlavu před deštěm. Jejich nastavení navíc umožňuje správné přizpůsobení, které zajišťuje dostatečný tepelný komfort a neomezuje zorné pole. Nepromokavé kabáty mají také chytrý design. Designéři je zkonstruovali tak, aby měly originální charakter. Budou stylovým prvkem vašeho šatníku.