top

Dámské nepromokavé kabáty

Dámské boty nepromokavé bundy jsou šité na míru ženám, které se chtějí chránit před deštěm a vypadat co nejlépe. Můžete je používat denně i během turistických výprav.
18
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce
  1. -5%
    Dámský kabát CMP Omaha Zip Hood Parka - deep lake

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

18 položek

na stránce

Dámské nepromokavé bundy - v jakých podmínkách budou fungovat?

V nabídce obchodu máme modely, které dokonale odpovídají městskému stylu. Dámské nepromokavé bundy jsou konstruovány tak, aby byly vhodné do práce, na univerzitu nebo na procházky. Jejich konstrukce zajistí ochranu před srážkami a pohodlí. Celek má navíc nadčasový design, který se bude hodit k různým prvkům vašeho šatníku. Tento typ vnější vrstvy zajišťuje také tepelný komfort. Mnoho modelů používá izolaci, takže poskytují vynikající ochranu proti nízkým teplotám. Díky němu se během zimních dnů ochráníte před pocitem chladu. V nabídce obchodu najdete také turistické kabáty, které jsou ideální při cestě na vrchol. Jsou lehké a sbalitelné, takže si je můžete pohodlně vzít s sebou na další horskou výzvu.

Dámské pláštěnky - ošetřené odolnou vodoodpudivou úpravou

Často je materiál vnějšího pláště ošetřen odolnou vodoodpudivou úpravou (DWR). Tím se vytvoří speciální povlak, který zpomaluje absorpci vody. To vám dává dostatek času na nalezení úkrytu, když začne náhle pršet. Chrání také před rychlým přibýváním na váze. Vlhké oděvy jsou nepříjemně těžké, což výrazně snižuje jejich pohodlí. Dámské montérky, které používají technologii DWR, představují nejlehčí ochranu proti srážkám. Hydroizolace často pouze doplňuje membránu, která je skutečným esem, pokud jde o dlouhodobou ochranu před deštěm.

Dámský nepromokavé bundy s membránou

Je to právě membrána, díky níž určitá vnější vrstva funguje tak dobře ve srážkách. Dámské nepromokavé bundy jsou konstruovány s různými typy membrán. Návrháři často volí vlastní řešení, jako je například značka Columbia. Některé modely jsou naopak vyrobeny s pokročilou membránou GORE-TEX®. Tento typ laminátu má konstrukci, která dlouhodobě zadržuje vlhkost. Když prší nebo sněží, jste chráněni před promočením. Můžete tak pohodlně dojíždět do práce nebo na univerzitu. Membrány mají navíc konstrukci, která se stará o prodyšnost. Odvádějí vlhkost od pokožky do vnější vrstvy tkaniny, kde se může odpařovat. Díky tomuto procesu si můžete vedle svého těla užívat příjemně suché klima. Kromě toho konstruktéři modelů odolných proti dešti často používají podlepené švy, aby zabránili pronikání vody ve spojích látky.

Konstrukce dámských plášťů do deště

Modely nabízené obchodem zajišťují také vysokou úroveň pohodlí. Často mají profilovaný střih, takže se dokonale přizpůsobí postavě. Navíc neomezují v pohybu, takže se v nich dá pohodlně dosáhnout na batoh nebo tašku s notebookem. Dámské nepromokavé bundy jsou také vybaveny mnoha kapsami. Jsou ideální, když potřebujete uložit drobné předměty, abyste je měli vždy po ruce. Snadno tak najdete zvonící telefon nebo potřebné dokumenty. Dámské pláštěnky mají také kapuce, které chrání hlavu před deštěm. Kapuci lze nastavit tak, aby byl zajištěn tepelný komfort a jasné zorné pole. Nepromokavé bundy jsou také o chytrém designu. Designéři je zkonstruovali tak, aby měly originální charakter. Budou stylovým prvkem vašeho šatníku.