top

Dámské péřové bundy

Dámské péřové bundy jsou ideální pro chladnější počasí. Nabídka zahrnuje prošívané turistické bundy a dámské péřové modely pro každodenní použití. Prohlédněte si dámské péřové bundy od nejlepších outdoorových a horských značek.
349
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 349

na stránce
 1. -12%
  Dámská bunda Marmot WarmCube Active Novus - black

  wish list

 2. -10%
  Dámská bunda Marmot Hype Down Hoody - storm

  wish list

 3. -12%
  Dámská bunda Marmot Novus Hoody - storm

  wish list

 4. -12%
  Péřová bunda damska Hannah Ary - fuchsia stripe

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 349

na stránce

Dámské péřové bundy skvěle chrání před chladem

Oblíbené dámské péřové bundy mají jeden hlavní společný účel - poskytnout tělu komfortní podmínky při nižších venkovních teplotách. Dámské péřové bundy lze použít jako svrchní oděv i jako jednu z vrstev turistického oblečení - tu, která je zodpovědná za udržení tepla v blízkosti pokožky. Dámské péřové bundy se rozhodně vyznačují svým vzhledem díky charakteristickému prošívání. Dámské péřové bundy mají navíc speciálně upravené střihy, které se dokonale přizpůsobí postavě. V kombinaci se skvělým stylem a barvami vzniká produkt, který je nejen funkční, ale také skvěle vypadá na stezce i mimo ni.

Která dámská péřová bunda - se syntetickou nebo přírodní výplní?

Klasické dámské péřové bundy používají přírodní husí nebo kachní peří. Jedná se o jedinečný materiál s vynikajícími izolačními vlastnostmi, kterých se dosud nepodařilo dosáhnout žádnému syntetickému vláknu. Přírodní prachové peří má vysokou roztažnost, která se vyjadřuje v jednotkách cuin. V turistických bundách často stačí 550-600 cui. Ultralehké dámské péřové bundy do hor jsou plněny prachovým peřím o hmotnosti 800-1000 cui. Díky tomu jsou tyto bundy výrazně lehčí, menší ve sbaleném stavu a mají fenomenální izolační vlastnosti. Jsou ideální volbou pro chladné dny, kdy potřebujete minimalizovat svou výbavu.

Ačkoli se často označují jako péřové bundy, bundy se syntetickou výplní využívají k zajištění izolace uměle vyrobená vlákna. Nejčastěji se v této roli používá speciálně připravený polyester. Přestože umělé izolace nejsou tak účinným izolantem jako přírodní peří, v tomto ohledu se mu přibližují. Mají jednu nespornou výhodu - jsou mnohem odolnější vůči vlhkosti. Na rozdíl od přírodního prachového peří si syntetická vlákna zachovávají značnou část svých izolačních vlastností i za mokra a mnohem rychleji vysychají. Syntetické dámské péřové bundy jsou skvělé pro intenzivní treking, běh po horských stezkách a skialpinismus.

Dámské péřové bundy pro chladné a přechodné období nakupujte online na adrese 8a.cz

V obchodě 8a.cz nabízíme široký výběr dámských péřových bund pro mnoho aktivit. V naší nabídce najdete teplé ženské péřové bundy, ve kterých můžete zdolávat nejvyšší vrcholy světa. Velmi silné bundy plněné velkým množstvím přírodního prachového peří ochrání i před extrémním chladem. Lehké dámské péřové bundy se syntetickou izolací vám umožní vyrazit na trek po mnoho týdnů, a to jak v zimním období, tak v přechodných ročních obdobích. Všechny dámské péřové bundy jsou vynikající volbou pro turistické výlety v chladnější části roku.