top

Dámské kšiltovky

Dámské baseballové čepice skvěle chrání hlavu před ostrým sluncem během letních veder. Je nepostradatelným doplňkem jak při trekingu po horských stezkách, tak při prázdninových výletech.
443
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 443

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 443

na stránce

Dámské baseballové čepice - perfektně padnoucí

Ačkoli většina klobouků je velmi univerzálními modely, které mohou nosit muži i ženy, přední výrobci oblečení se snaží poskytnout aktivním dámám ještě větší výběr. Dámské letní klobouky jsou často barevně sladěny se zbytkem kolekce dámského letního oblečení. Díky tomu si můžete vytvořit jedinečnou sadu na léto, ve které můžete vyrazit zdolávat horské stezky, ale také ji používat v každodenním životě. Stínítko poskytuje skvělou ochranu před ostrými slunečními paprsky a je dokonalým doplňkem slunečních brýlí. Tato sada vám umožní účinně se chránit před oslněním sluncem při průchodu náročnějším terénem.

Dámské kšiltovky na léto

Dámské baseballové čepice nabízejí širokou škálu konstrukcí i použitých materiálů. Klasické baseballové čepice, většinou vyrobené z bavlny, jsou ideální pro každodenní nošení a méně náročné aktivity. Často jsou opatřeny logy známých výrobců horské výbavy, abyste i vy mohli každý den zviditelnit svou značku. Stále oblíbenější jsou také dámské kšiltovky. Jedná se o modely s prodyšnou síťovinou na zadní straně. Toto řešení je ideální pro nejteplejší dny. Dámské letní klobouky jsou také typicky turistické modely. Jsou vyrobeny z lehkých syntetických materiálů a často jsou vybaveny sklopným kšiltem, takže se snadno vejdou do kapsy. V batohu nezaberou mnoho místa a díky nízké hmotnosti nebudou těžké ani na dlouhých cestách. Nejlehčí dámské kšiltovky jsou určeny pro rychlé stezky i horský běh. Důraz je kladen na maximální lehkost a prodyšnost.

Dámské baseballové čepice jsou ideální pro mnoho aktivit

Dámské letní klobouky s kšiltem jsou vhodnou volbou pro mnoho aktivit, při kterých je nutná ochrana před sluncem. Jsou ideální nejen pro turistiku v horách nebo dlouhé túry v terénu, ale také jako doplněk pro kempování a dovolenou v kempu. Jsou ideálním doplňkem pro letní kempování a stanování. Dámské baseballové čepice se hodí na většinu letních aktivit, od horolezeckých výletů až po jízdu na kajaku.

Dámské čepice - dámské modely v obchodě 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr modelů špičkových outdoorových značek. Dámské letní čepice Buff, Columbia, The North Face, Patagonia a mnoho dalších špičkových výrobců nabízí moderní styl a skvělý výkon. Dámské baseballové čepice jsou dokonalým doplňkem každého letního turistického nebo sportovního oblečení. V naší nabídce najdou optimální model jak dámy, které dávají přednost klidnějšímu odpočinku při turistice na stezkách a trasách, tak ženy, které věnují veškerý svůj volný čas tréninku v horském prostředí. Dámské klobouky na léto jsou skvělou volbou, ať už se chystáte vyběhnout do hor, nebo se potřebujete dostat na vzdálenou skalní stěnu.