top

Pánské merino ponožky

Pánské merino ponožky jsou nejlepší volbou pro mnoho aktivit - turistiku, trekking, lyžování. Přesvědčte se o vynikajících vlastnostech merino vlny a užijte si izolaci a měkkost, ať už jste kdekoli!
Zobrazení Mřížka Seznam

54 výrobky

na stránce
  1. -31%
    Trekingové ponožky Stance Geodes - black

    wish list

  2. -28%
    Trekingové ponožky Stance Phelan - olive

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

54 výrobky

na stránce
Vymazat

Pohodlí a tepelný komfort - pánské ponožky z merino vlny

Vynikající ponožky z merino vlny jsou ideální volbou pro mnoho horských aktivit. V obchodě 8a.cz nabízíme pánské merino ponožky, které se budou dobře hodit jak v letním, tak v zimním období. Propracované trekingové ponožky vám umožní zachovat si výjimečné pohodlí při chůzi po desítkách kilometrů na náročných stezkách. Dobře se hodí jak k tradiční kožené obuvi, tak k moderním modelům vybaveným membránou. Pro nejzkušenější uživatele připravujeme teplé a vysoké ponožky do horolezecké obuvi i do zimních podmínek. Vyznačují se velkou tloušťkou a fantastickými izolačními vlastnostmi. Merino vlna se používá i v běžeckých ponožkách, které jsou zodpovědné za výjimečnou měkkost a termoregulační vlastnosti při intenzivní námaze. Pánské merino ponožky v obchodě 8a.cz od výrobců jako Bridgedale, Icebreaker nebo Smartwool jsou zárukou nejvyšší kvality výrobků.

Dokonalé vlastnosti merino vlny

Proč jsou pánské ponožky z merino vlny mezi aktivními lidmi tak žádané? To je přímo dáno vlastnostmi vláken této jedinečné vlny. Extrémně tenká vlákna jsou velmi příjemná na dotek a poskytují jedinečné pohodlí při nošení ponožek. Díky tomu je každý krok čistým potěšením. Kromě toho se tato vlákna vyznačují přirozenými antibakteriálními vlastnostmi, které značně znesnadňují pohlcování nepříjemných pachů. To se projevuje ve větším komfortu používání v náročných horských podmínkách. Pánské ponožky z merino vlny mají také vynikající izolační vlastnosti. Silnější ponožky zajišťují optimální teplotu v zimních mrazech, zatímco tenčí zaručují termoregulaci v letních podmínkách.

Pánské merino ponožky s různými vlastnostmi

Merino vlna je základem dobrých outdoorových ponožek, ale pro dosažení speciálních vlastností je nutné ji kombinovat s dalšími vlákny. Nylon se často používá pro zvýšení odolnosti, zejména u trekingových modelů. Moderní vlákna Coolmax naopak umožňují ještě rychlejší odvod vlhkosti. Používají se v modelech pro teplejší část roku i v modelech určených pro nejintenzivnější aktivity. Velmi častým doplňkem je elastan. Díky elastickým vlastnostem ponožky z merino vlny dokonale padnou na nohu. Zveme vás, abyste se v obchodě 8a.cz seznámili s komplexní nabídkou ponožek z merino vlny!