top

Pánské pásky

Pásek je nezbytným doplňkem většiny kalhot. V naší nabídce najdete silné opasky do horských kalhot, lehčí modely pro každodenní použití i cestovní opasky s přihrádkou na bankovky.
98
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 98

na stránce
 1. -8%
  Pásek Arcade Open Range - vermillion fade

  wish list

 2. -8%
  Pásek Arcade Ridge - vermilion/moody blue

  wish list

 3. -8%
  Pásek Arcade Vista - navy

  wish list

 4. Pásek Maloja Soul - cognac

  wish list

 5. -8%
  Pásek Helly Hansen Adventure Belt - black

  wish list

 6. -5%
  Pásek Ortovox Strong Belt - black steel

  wish list

 7. -20%
  Pásek Rab Shredder Belt - french mustard

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 98

na stránce

Pásy pro horské, trekingové, horolezecké a městské kalhoty

Pásy pro kalhoty mohou být v mnoha variantách optimálně přizpůsobených danému účelu. Klasické pánské opasky k trekingovým a turistickým kalhotám musí být lehké, odolné a ne příliš objemné. Neměly by překážet pod bederním pásem batohu ani se zachytávat o termoaktivní látky triček nebo nosičů batohu. Charakteristickým příkladem jsou cestovní modely. Popruhy s přihrádkou chrání hotovost před kapsáři a bezpečně uchovávají nejcennější předměty. Milovníci horolezectví a horských výzev si vybírají opasky s přezkami po vzoru horolezeckých úvazků - jsou skvělým doplňkem ke každému typu kalhot, nejen horolezeckým, a poukazují na životní styl a zájmy uživatele. Velký výběr barev, vzorů a šířek vám umožní dokonale přizpůsobit model vašim kalhotám a použití. Všechny pánské opasky v naší nabídce se vyznačují solidním zpracováním, odolností a osobitým vzhledem.

Nejlepší kalhotové pásky pouze na 8a.cz

V obchodě 8a.cz nabízíme pánské kalhotové pásky od špičkových outdoorových značek, jako je Salewa, Black Diamond nebo Arcteryx. Skvěle doplňují nejen horské a turistické oblečení, ale výborně fungují i při každodenním používání.