top

Peak Performance

Peak Performance je švédská značka nabízející horské, lyžařské a sportovní oblečení. Její sortiment zahrnuje bundy, mikiny, trička a kalhoty, které jsou ideální pro zimu i léto. Značka Peak Performance je zárukou nejvyšší kvality zpracování a skvělých materiálů.
43
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

43 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

43 položek

na stránce

Peak Performance - oblečení na léta

Tato švédská značka přesně ví, jak navrhnout extrémně odolné oblečení, které poskytuje optimální ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Pečlivý výběr materiálů, propracovaná konstrukce a dokonalé detaily dohromady vytvářejí výrobky, které vydrží dlouhá léta. Značka Peak Performance nabízí širokou škálu produktů pro všechny outdoorové nadšence. Mezi dostupnými modely jsou bundy pro treking, lyžování, cyklistiku, cestovatele a sportovce. Klasické střihy nevylučují použití nejnovějších technologií ve výrobcích. Spolehlivé kalhoty nebo bundy GORE-TEX značky Peak Performance poskytují optimální ochranu proti větru a nejsilnějším srážkám. Tyto modely byly vyvinuty v náročných švédských podmínkách a osloví i ty nejnáročnější uživatele.

Peak Performance - co je to za společnost?

Historie značky se začala psát v roce 1986 na lyžařském vleku. Tehdy se na lanovce vedoucí na vrchol hory potkali dva nadšení lyžaři, z nichž jeden byl úspěšným závodníkem světového poháru. Právě se chystali otestovat nejnovější kolekci lyžařského oblečení. Tak vznikl rozhovor o tom, zda by lyžařské oblečení nemohlo být pohodlnější a zároveň lépe vypadat. Ve spojení se sny o tom, že na sjezdovkách zůstanou ještě déle, mohla být na tuto otázku jen jedna odpověď - jejich vlastní návrhářská firma na lyžařské oblečení. Tak se zrodila značka Peak Performance.

Zpočátku projekt nepočítal s ničím jiným než s výrobou lyžařského oblečení pro vlastní potřebu a pro své přátele v dostatečném množství, aby se jím mohli živit. Překvapivě rychle začala růst poptávka. K prudkému nárůstu prodeje došlo koncem 80. let, kdy už lidé měli dost extravagantních barev. Oblečení Peak Performance s koženými detaily do tohoto trendu dokonale zapadlo. Ohlas na první zásilkový katalog předčil očekávání. Společnost musela brzy navýšit počet zaměstnanců, aby zvládla příliv objednávek. První roky fungování však zdaleka nebyly tak dynamické jako dnes. Koneckonců společnost Peak Performance byla založena především proto, aby její majitelé mohli trávit více dní na sjezdovkách. Proto se na vstupních dveřích často objevoval nápis "Byli jsme lyžovat".

Švédská značka dnes

Sídlo společnosti Peak Performance se nyní nachází ve Stockholmu. Zde se vyvíjejí nové modely oblečení, řeší se logistické a marketingové otázky. Všichni zaměstnanci tvoří mimořádně sehraný tým, který dodává špičkové produkty všem milovníkům horských aktivit po celém světě. Ve skutečnosti se však značka zrodila v Åre na severu Švédska, které třikrát hostilo Světový pohár v alpském lyžování. Je také známá pro své četné možnosti lyžování mimo sjezdovky a extrémní počasí. Kousek nad městem, na zasněžených svazích hory, se nachází Peak Performance Mountain House – horská chata, která je místem setkávání zaměstnanců, návrhářů a testerů. Zde vznikají nápady na nové konstrukce a technologická řešení, která zajistí ještě větší pohodlí na lyžařských výletech i mimo ně.

V obchodě 8a.cz si můžete zakoupit špičkové produkty Peak Performance

Nabízíme mimořádně široký sortiment výrobků této švédské značky. Najdete mezi nimi oblečení pro mnoho aktivit, které se provozují v každém ročním období. Zvláště široká nabídka je připravena pro milovníky lyžování a zimních aktivit. Jedinečné bundy a kalhoty Peak Performance zajistí vysokou úroveň tepelného komfortu a ochrany před mrazivým větrem a sněžením. Outdoorová kolekce osloví všechny outdoorové nadšence. Odolné oblečení je ideální pro delší trekingové výpravy, ale i pro krátké túry a dokonce i pro cyklistiku. V našem obchodě nezapomínáme ani na oblečení Peak Performance určené pro cestovatele i pro každodenní nošení. Jedná se o modely, které budete rádi nosit na dovolenou i do práce.