top

Nesmeky

Dobře padnoucí nesmeky nebo protiskluzové návleky na boty jsou nepostradatelným doplňkem při pohybu na stezkách a lehčích trasách v zimě. Zasněžené a zledovatělé povrchy vyžadují speciální řešení.
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

Vymazat

Kompaktní a spolehlivé - nesmeky na boty a hroty

Pro pohodlí a bezpečnost našich zákazníků nabízíme profesionální protiskluzové návleky a hroty na boty a nesmeky, které se dobře hodí do turistické, běžecké i městské obuvi. Díky hrotům umístěným na botách nohy nekloužou a pohyb po cestách je mnohem snazší. Mezi turistickými nesmeky můžeme rozlišit různé konstrukce. Většina z nich je však založena na pružném upevnění, které dokonale kryje boty a poskytuje nesmekům náležitou stabilitu. Díky dostupnosti různých velikostí nesmeků a protiskluzových návleků je lze dokonale přizpůsobit vaší obuvi. Hroty jsou vyrobeny z pevných materiálů, dobře se zakusují do ledu a zajišťují přilnavost na lehce zledovatělém povrchu i na tvrdém sněhu. Turistické nesmeky se dají velmi snadno sbalit do malého rozměru, takže vás mohou doprovázet na každém výletě nebo zimní procházce. Většina modelů je také vybavena praktickým obalem. Nasazování a sundávání nesmeků je velmi intuitivní a lze je provést rychle.

Široký výběr v obchodě 8a.cz

V našem obchodě nabízíme široký výběr nesmeků pro všechny aktivní lidi. Špičkové nesmeky a protiskluzové návleky na boty od společností Climbing Technology a Nortec jsou zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Z dostupných modelů nabízíme skvělé zimní hřeby pro běžecké boty, které vám umožní trénovat i během nejchladnějších dnů v roce. Velmi oblíbené jsou také nesmeky na turistickou obuv, které jsou ideální na jednodušší stezky. Nesmeky a hřeby na boty jsou ideální pro zimní túry, kdy jsou ledem nebo sněhem pokryty jen malé úseky cest. Pro zimní dny ve městě se často volí také praktické protiskluzové návleky. Krátké hroty zasunuté do gumových návleků na boty se skvěle hodí na kluzké chodníky.

Nezapomeňte, že nesmeky jsou vhodné pouze na lehkou pěší turistiku. Pokud se chystáte do vyšších hor, budou nezbytné vhodné mačky a boty. Celou výbavu potřebnou pro zimní turistiku najdete na 8a.cz.