top

Překryvy a hroty na boty

Dobře padnoucí nesmeky nebo hroty do bot jsou nepostradatelným doplňkem při pohybu na stezkách a lehčích trasách v zimě. Zasněžené a zledovatělé povrchy vyžadují speciální řešení.
15
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce

Kompaktní a spolehlivé - mačky na boty a nesmeky

V zájmu pohodlí a bezpečnosti našich zákazníků nabízíme profesionální nesmeky a hroty na zimní obuv a také mačky, které jsou ideální pro turistickou, běžeckou a městskou obuv. Díky hrotům umístěným na botách nohy nekloužou a pohyb po cestách je mnohem snazší. Mezi turistickými mačkami můžeme rozlišit různé konstrukce. Většina z nich je však založena na pružném upevnění, které dokonale kryje obuv a poskytuje mačkám náležitou stabilitu. Díky dostupnosti různých velikostí maček a hrotů je lze dokonale přizpůsobit vaší obuvi. Díky pevnému materiálu hrotů jsou dobré na rozbíjení ledu a nabízejí přilnavost na lehce namrzlém povrchu i na kompaktním sněhu. Turistické boty se dají velmi snadno sbalit do malého rozměru, takže vás mohou doprovázet na každém výletě nebo zimní procházce. Většina modelů je také vybavena praktickým kufříkem. Nasazování a sundávání maček je velmi intuitivní a lze je rychle vynést na stezku.

Nesmeky, mačky a hroty do bot - široký výběr v obchodě 8a.cz

V našem obchodě nabízíme široký výběr maček pro všechny aktivní lidi. Špičkové nesmeky a hroty do bot od společností Climbing Technology a Nortec jsou zárukou nejvyšší kvality a spolehlivosti. Z dostupných modelů nabízíme skvělé zimní hroty do běžeckých bot, které vám umožní trénovat i během nejchladnějších dnů v roce. Velmi oblíbené jsou také mačky na turistickou obuv, které jsou ideální na jednodušší stezky. Mačky a hroty do bot jsou ideální pro zimní túry, kdy jsou ledem nebo sněhem pokryty jen malé úseky cest. Pro zimní dny ve městě se často volí také šikovné mačky. Krátké hroty zasunuté do gumových návleků na boty se skvěle hodí na kluzké chodníky.