top

Blokanty

Jistící prostředky jsou při výstupech po laně nepostradatelné. Jsou základním vybavením používaným ve speleologii a horolezectví.
19
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

19 položek

na stránce

Diferencovaná upínací zařízení znamenají vysokou účinnost šplhání po laně

Existuje několik základních typů upínacích zařízení, která se dobře hodí pro různé aplikace. Hrudní mačkadla jsou velmi oblíbená a často jsou základem pro delší výstupy po laně. Velmi oblíbené jsou také ručně ovládané svorky (známé také jako flippers nebo monkey bars). Ty mají speciálně tvarovanou rukojeť pro maximální pohodlí. Používají se jak při výstupu po laně, tak při horolezectví k pohybu po madlech. Hojně se používají také nožní upínací zařízení, která výrazně urychlují výstup dalších metrů po laně. V naší nabídce najdete také ultralehké, minimalistické upínací pomůcky typu Petzl Tibloc. Jsou ideální pro případ poruchy základního vybavení, aniž by zabíraly mnoho místa. Jsou také dobrou volbou, pokud je rozhodující hmotnost zařízení.

Úplný výběr lisovacích nástrojů na jednom místě

Horský obchod 8a.cz nabízí upínací zařízení pro mnoho aplikací, například pro horolezectví nebo speleologii. V nabídce jsou modely pouze předních značek vyrábějících horolezecké vybavení, což nám umožňuje zaručit nejvyšší kvalitu výrobků.