top

Pánské ponožky na běhání

Pánské ponožky na běhání jsou nezbytným doplňkem pro trailovou obuv. Jsou ideální pro rychlé trasy. Běžecké ponožky jsou především lehké a odvětrané.
Zobrazení Mřížka Seznam

105 výrobky

na stránce
 1. -31%
  Běžecké ponožky Stance Klicks Tab - black

  wish list

 2. -31%
  Běžecké ponožky Stance Klicks 3 Pack - multi

  wish list

 3. -28%
  Běžecké ponožky Stance Sargent 3 Pack - multi

  wish list

 4. -31%
  Běžecké ponožky Stance Starting 3 Pack - multi

  wish list

 5. -28%
  Ponožky Stance Athletic Tab 3 Pack - multi

  wish list

 6. -29%
  Ponožky MTB Maloja Pinerolo - sun

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

105 výrobky

na stránce
Vymazat

Lehké běžecké ponožky

Ponožky pro běžce mají charakteristickou strukturu. Na jedné straně musí být dostatečně pevné, aby vydržely kilometry běhu v náročných podmínkách, a na druhé straně musí zaručovat účinné odvětrávání chodidla. Tyto podmínky nejlépe splňují modely určené speciálně pro běžce. Pánské běžecké ponožky dokonale spolupracují s trailovou obuví a zajišťují maximální pohodlí při rychlém překonávání stezek. Optimální přizpůsobení noze eliminuje riziko posunu ponožek a vzniku míst, která by mohla způsobit otlaky nebo oděrky.

Běžecké ponožky pro muže

Přestože pánské běžecké ponožky nijak výrazně nevynikají svým vzhledem, jejich konstrukce byla plně přizpůsobena požadavkům běžců. Většina modelů má speciálně vyztužené panely v oblasti paty a špičky. Zvýšená odolnost v těchto oblastech, zejména vystavených oděru, výrazně zvyšuje životnost ponožek. Díky tomu vám špičkové modely umožní uběhnout ještě více kilometrů. Pánské běžecké ponožky na delší vzdálenosti jsou ve spodní části mírně silnější, aby poskytovaly větší tlumení. To je důležité zejména u tras, jejichž absolvování trvá několik hodin nebo déle. Ponožky pro běžce jsou také vybaveny četnými větracími panely. Jedná se o místa, kde je vazba tenčí nebo upravená tak, aby umožňovala snadnější proudění vzduchu. To umožňuje účinnější větrání chodidla.

Pánské běžecké ponožky v obchodě 8a.cz - široký výběr

Nabízíme velký výběr ponožek předních outdoorových značek, které jsou navrženy speciálně s ohledem na běžce. Extrémně lehké modely využívající vlákna Coolmax® zaručují okamžitý odvod vlhkosti i v těch nejteplejších dnech. Na druhou stranu se pánské běžecké ponožky s nylonovými vlákny vyznačují zvýšenou odolností. K dispozici jsou jak velmi krátké, tak delší pánské běžecké ponožky, takže si každý běžec může vybrat model, který dokonale splňuje jeho požadavky.