top

Pánské péřové přezůvky

Pánské péřové pantofle zabrání promrznutí nohou ve stanu nebo přístřešku. Lehké péřové boty jsou nezbytným doplňkem každé vysokohorské výpravy. Podívejte se na lehké boty s přírodní nebo syntetickou izolací.
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánské péřové pantofle do zimního chladu - do stanu a přístřešku

Lehké pánské péřové boty jsou často podceňovaným doplňkem horské výbavy. Jsou ideální pro vysokohorské expedice, zimní turistické výlety i pro domácí použití. Je ideálním řešením pro všechny lidi, kteří mají problém s mrznutím nohou. K čemu však potřebujeme v horách, ve kterých ani nevyjdeme ven, sundané pantofle? Při výstupech na nejvyšší vrcholy světa musíme často mnoho dní čekat v základním táboře na příznivé počasí. Nízké teploty ve stanech nás nutí používat teplou obuv. Nechceme však trávit veškerý čas v těžkých, příliš podšitých vysokohorských botách. Tehdy se hodí pánské péřové pantofle. Jsou výjimečně lehké, ale zároveň dokonale izolují od chladné obuvi, ve které se budete cítit téměř jako doma. Po návratu z další aklimatizace si budete moci pořádně odpočinout a dopřát svým nohám trochu pohodlí.

Pánské péřové pantofle jsou velmi lehké, takže se snadno vejdou do batohu i při pěších túrách v horách. Chystáte se na zimní trek od chaty k chatě? Lehké a pohodlné péřové boty poskytnou unaveným nohám odpočinek v každé chatě, i v těch, kde se rozbilo topení. Jsou také ideální pro všechny milovníky zimního spaní ve stanu. Lehké pánské péřové pantofle jsou také oblíbenou koupí pro každodenní použití doma za chladných zimních večerů. Jsou optimální volbou pro všechny, kterým rychle prochladnou nohy a hledají obuv, která jim zajistí tepelný komfort i při mírně nižších teplotách, ale zároveň bude velmi pohodlná při nošení.

Jak jsou konstruovány puchýřové boty?

Dolní pantofle jsou rozmanitou skupinou obuvi. Klasické pantofle jsou nízké modely, které budou fungovat ve většině podmínek. Často jsou vybaveny lehkou gumovou podrážkou, díky které jsou ještě odolnější a můžete v nich udělat i pár kroků ve sněhu. Pánské péřové boty do vysokých hor mají často vyšší střih, takže ještě lépe izolují od chladu.

Puchové pantofle nejsou určeny pro venkovní použití, proto v nich bylo možné použít velmi lehké materiály. Zvenku byly použity velmi tenké, ale pevné látky známé z péřových bund. V závislosti na modelu se jako izolace používá přírodní prachové peří nebo jeho syntetický ekvivalent. Puch se vyznačuje nadprůměrnými izolačními vlastnostmi. Je také nejlepší volbou pro nejnižší teploty. Syntetické materiály jsou na druhou stranu méně citlivé na vlhkost, a proto se hodí do vlhčích podmínek. PrimaLoft® Thermoball vyniká zejména charakteristickou strukturou malých kuliček, které napodobují přírodní prachové peří. Ať už si vyberete jakoukoli verzi, můžete si být jisti, že pánské péřové pantofle poskytnou vašim nohám maximální pohodlí a odpočinek po dni stráveném ve vysokohorské nebo trekingové obuvi.

Zimní pantofle si můžete koupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr pánských péřových bot od špičkových výrobců. Mezi nimi rozhodně vyniká puchová obuv The North Face a Pajak. Pantofle americké značky TNF jsou univerzální modely, které se osvědčí nejen při výletech do hor, ale i v chladných dnech doma nebo při podzimním kempování. Jsou také oblíbenou volbou pro horolezecké výpravy, kde se v nich dá strávit chladný večer v houpací síti. Dokonale zpracovaná podrážka navíc zvyšuje jejich odolnost při častém používání a díky syntetické výplni se velmi snadno obnovují. Pánské péřové boty Pajak jsou modelem připraveným na největší mrazy. Boty jsou plněné vysoce kvalitním polským husím peřím a poskytují nadprůměrnou izolaci. Jsou ideální pro výlety do vyšších hor, kde poskytují pohodlí v mrazivém stanu.