top

Pánské sportovní čelenky

Pánské sportovní čelenky jsou univerzálním prvkem tréninkového oblečení. Používají je městští i venkovní běžci, bruslaři a cyklisté.
124
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 124

na stránce
  1. -8%
    Čelenka Buff Coolnet UV+ Headband - ride

    wish list

  2. -18%
    Čelenka Maloja Seidelbast - moss

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 124

na stránce

Mužské sportovní čelenky - minimalistická podpora při každém výkonu

Malá velikost čelenky znamená, že ji můžete strčit do kapsy běžecké bundy nebo šortek a vzít si ji s sebou na trénink. Jejich hlavním účelem je chránit oči před potem stékajícím po čele. Tento jev je velmi nepříjemný, protože způsobuje nepříjemný pocit štípání. Omezuje také vaše zorné pole, což může vést k tomu, že překážky na stezce neuvidíte včas. Sportovní čelenka zároveň pomáhá upravit jakýkoli účes . Tím zabráníte padání vlasů do obličeje. To, jak víme, během cvičení výrazně snižuje jeho účinnost.

Vysoká prodyšnost pánských sportovních čelenek

Vzhledem k různým formám cvičení, při kterých pánské sportovní čelenky používáte, jsou vyrobeny z rychleschnoucích materiálů. Jejich úkolem je účinně odvádět přebytečnou vlhkost, což snižuje riziko přehřátí. To je důležité, protože sportovní šatník musí obsahovat věci, které mají schopnost udržovat přirozenou prodyšnost pokožky. To znamená, že v čelence z obchodu 8a.cz si déle udržíte příjemné suché klima.

Pánské sportovní bandáže poskytují maximální stabilitu při dynamickém pohybu

Běhání po horách a ve městě, seskoky padákem nebo cyklistické výlety vyžadují stabilitu nošeného oblečení. Důvodem je vysoká dynamika těchto činností, které musí být řádně podporovány. Proto návrháři značek jako Dynafit, Salomon, Icebreaker, Salewa a dalších používají přídavek strečových vláken. Obvykle se jedná o elastan, který umožňuje pohodlné nošení pánských sportovních čelenek. To způsobuje, že model neklouže a na každém dalším kilometru drží své místo. Kromě toho jsou tyto typy konstrukcí spojeny plochými švy nebo je nemají vůbec. Díky tomu se vyhnete riziku podráždění pokožky, které je v kombinaci se slanou vlhkostí velmi nepříjemné.

V chladném počasí je dobré mít u sebe sportovní čelenku!

V zimě a v přechodném období se provozuje horský běh nebo lyžování. Proto je důležité podporovat izolační materiály, které dále snižují riziko prochladnutí dutin a oblasti uší. Je to velmi nebezpečné a může to zmařit všechny sportovní plány. Výrobci k tomuto účelu používají syntetické rouno a přírodní vlnu Merino. Díky tomu lze jejich pánské sportovní čelenky nosit i v těchto méně příznivých podmínkách.