top

Pánské mikiny bez kapuce

Pánské mikiny s kapucí jsou rozmanité modely, které vám budou neocenitelnou oporou při různých aktivitách. Můžete je pohodlně a komfortně zařadit do svého horského, běžeckého, parašutistického i městského šatníku.
321
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 321

na stránce
 1. -8%
  Fleecová mikina Salewa Paganella Jacket - black out

  wish list

 2. -8%
  Mikina na kolo ION Logo LS - thunder grey

  wish list

 3. -8%
  Mikina na kolo ION Logo LS - black
  Mikina na kolo ION Logo LS - black
  1 636 Kč 1 779 Kč

  wish list

 4. -5%
  Fleecova mikina Invo-8 VentureLite Mid HZ - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 321

na stránce

Pánské mikiny s kapucí - pro různé příležitosti

Všestrannost tohoto typu konstrukce se osvědčí v celém spektru venkovních i městských aktivit. Pánské mikiny s kapucí jsou vhodné na horské túry, lehčí výlety, náročné lezení, skialpinismus i každodenní nošení ve městě. V obchodě 8a.cz naleznete modely, které se dobře osvědčují ve svých užitkových kategoriích a poskytují vám pohodlnou oporu. Nabízíme mikiny špičkových značek, jako jsou Salewa, The North Face, Arcteryx, Marmot, Dynafit, Salomon, Icebreaker a mnoho dalších.

Pánské mikiny s kapucí určené k aktivnímu pohybu

Syntetické materiály v modelech nabízených v obchodě 8a.cz nabízené modely jsou mimořádně pohodlnou oporou. Pánské mikiny s kapucí vyrobené z tohoto typu tkaniny se dobře hodí při horské turistice, běhu a dalších aktivitách, při kterých dochází k fyzické námaze. Polyester, nylon nebo polypropylen zachovávají část přirozené prodyšnosti pokožky. Tím je zajištěno optimální odvádění vlhkosti vznikající při pohybu na poli. Tím se snižuje riziko nepříjemného přehřátí. Kromě toho si vedle pokožky udržíte příjemné suché klima po delší dobu, což činí mikiny s kapucí mimořádně funkčními. Díky nylonu v mikině je odolnější, takže ji využijete při lezeckých úkolech. Toto řešení snižuje výskyt oděrek a mechanického poškození materiálu. To znamená, že si zachováte funkčnost svého modelu po několik dalších sezón.

Pánské mikiny s kapucí - maximální volnost pohybu

Ať už se věnujete jakékoliv horské aktivitě, je důležité zachovat si maximální volnost pohybu. Bez ní není možné přemýšlet o efektivním plnění úkolů. Proto jsou pánské mikiny s kapucí vždy založeny na střihu, který se postará o vaše pohodlí na vysoké úrovni. To je často podpořeno vhodně pružnou textilní konstrukcí. To je způsobeno použitím strečových tkanin, takže vás nikdy nic nebude omezovat. To znamená, že mikiny s kapucí jsou ideální na trekking, když chcete pohodlně používat hole. Využijete je také při lezení, běhu po horách i ve městě a všude tam, kde potřebujete maximální oporu.

Podívejte se také na pánskou mikinu s kapucí z vlny Merino

Merino vlna je přírodní vlákno, které je ideální do horských podmínek. To je dáno jeho termoregulačními vlastnostmi, které poskytují příjemný základ pro turistické aktivity. Pánské mikiny s kapucí vyrobené z tohoto materiálu omezují nepříjemné prochladnutí a také odmítají riziko přehřátí. To je dáno dvojím složením vlny Merino, která má schopnost účinně izolovat tělo. Zároveň vám umožní zachovat si část přirozené prodyšnosti pokožky, což usnadňuje udržení příjemného suchého klimatu po delší dobu. Mikiny s kapucí z tohoto materiálu mají navíc antibakteriální vlastnosti. To znamená, že se zpomalí tvorba nepříjemných pachů, takže si vedle pokožky udržíte příjemnou svěžest po delší dobu. To se hodí zejména při vícedenních túrách, kdy se snažíte vzít si co nejméně funkčního oblečení.