top

Pánské mikiny bez kapuce

Pánské mikiny s kapucí jsou rozmanité modely, které vám budou neocenitelnou oporou při různých aktivitách. Můžete je pohodlně a komfortně zařadit do svého horského, běžeckého, parašutistického i městského šatníku.
Zobrazení Mřížka Seznam

578 výrobky

Zobrazení Mřížka Seznam

578 výrobky

Vymazat

Pánské mikiny bez kapuce - pro různé příležitosti

Všestrannost tohoto typu konstrukce se osvědčí v celém spektru outdoorových i městských aktivit. Pánské mikiny bez kapuce jsou vhodné na horské túry, lehčí výlety, náročné lezení, skialpy i každodenní nošení ve městě. V obchodě 8a.cz naleznete modely, které se dobře osvědčují ve svých užitkových kategoriích a poskytují vám pohodlnou oporu. Nabízíme mikiny špičkových značek, jako jsou Salewa, The North Face, Arcteryx, Marmot, Dynafit, Salomon, Icebreaker a mnoho dalších.

Pánské mikiny bez kapuce určené k aktivnímu pohybu

Syntetické materiály v modelech nabízených v obchodě 8a.cz se osvědčily jako mimořádně pohodlná opora. Pánské mikiny bez kapuce vyrobené z tohoto typu tkaniny se dobře hodí při horské turistice, běhu a dalších aktivitách, při kterých dochází k fyzické námaze. Polyester, nylon nebo polypropylen zachovávají část přirozené prodyšnosti pokožky. Tím je zajištěno optimální odvádění vlhkosti vznikající při pohybu v terénu. Tím se snižuje riziko nepříjemného přehřátí. Kromě toho si vedle pokožky udržíte příjemné suché klima po delší dobu, což činí mikiny s kapucí mimořádně funkčními. Díky nylonu v mikině je odolnější, takže ji využijete při lezeckých úkolech. Toto řešení snižuje výskyt oděrek a mechanického poškození materiálu. To znamená, že si zachováte funkčnost svého modelu po několik dalších sezón.

Pánské mikiny bez kapuce - maximální volnost pohybu

Ať už se věnujete jakékoliv horské aktivitě, je důležité zachovat si maximální volnost pohybu. Bez ní není možné pomýšlet na efektivní plnění úkolů, které jsme si stanovili. Proto jsou pánské mikiny bez kapuce vždy založeny na střihu, který se postará o vaše pohodlí na vysoké úrovni. To je často podpořeno vhodně pružnou textilní konstrukcí. To je způsobeno použitím strečových tkanin, takže vás nikdy nic nebude omezovat. To znamená, že mikiny bez kapuce jsou ideální na trekking, když chcete pohodlně používat hole. Využijete je také při lezení, běhu po horách i ve městě a všude tam, kde potřebujete maximální oporu.

Prohlédněte si také pánskou mikinu bez kapuce z merino vlny

Merino vlna je přírodní vlákno, které je ideální do horských podmínek. To je dáno jeho termoregulačními vlastnostmi, které poskytují příjemný základ pro turistické aktivity. Pánské mikiny bez kapuce vyrobené z tohoto materiálu omezují nepříjemné prochladnutí a také odmítají riziko přehřátí. To je dáno dvojím složením merino vlny, která má schopnost účinně izolovat tělo. Zároveň vám umožní zachovat si část přirozené prodyšnosti pokožky, což usnadňuje udržení příjemného suchého klimatu po delší dobu. Mikiny bez kapuce z tohoto materiálu mají navíc antibakteriální vlastnosti. To znamená, že se zpomalí tvorba nepříjemných pachů, takže si vedle pokožky udržíte příjemnou svěžest po delší dobu. To se hodí zejména při vícedenních túrách, kdy se snažíte vzít si co nejméně funkčního oblečení.