top

Dámské funkční čepice

Dámské termoaktivní čepice jsou nezbytností pro milovníky aktivního trávení času v nízkých teplotách. Umožňují izolaci od chladu a zároveň snižují riziko přehřátí.
54
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

54 položek

na stránce
 1. -5%
  Čepice Buff Dryflx Beanie - solid fire

  wish list

 2. -14%
  Čepice Buff Dryflx Hat - r-black

  wish list

 3. -32%
  Čepice Maloja Haussperling - squirrel

  wish list

 4. -32%
  Čepice Maloja Haussperling - night sky

  wish list

 5. -14%
  Čepice Buff Dryflx Hat - r-blue

  wish list

 6. -12%
  Funkční čepice Ziener Ianthe Box - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

54 položek

na stránce

Dámské termoaktivní čepice - kontrolovaná izolace před chladem

Máte rádi podzimní a zimní horskou turistiku? Nebo jste fanouškem lyžování? Chcete-li si užít procházky nebo lyžování na sjezdovce, aniž byste cítili chlad kolem hlavy, sáhněte po dámských termoaktivních čepicích. Jejich konstrukce je ideální pro namáhavou činnost. Na jedné straně umožňuje izolaci od nízkých teplot a na straně druhé snižuje pocit přehřátí. Díky tomu nebudete muset každou chvíli sundávat pokrývku hlavy, abyste snížili množství nahromaděného teplého vzduchu. Při sjezdovém lyžování nebo horské turistice je důležitá také prodyšnost. I v tomto ohledu se můžete spolehnout na termoklobouky. Intenzivní námaha znamená zvýšené pocení. Jejich vlákna odvádějí vlhkost od pokožky, takže si můžete užívat příjemné klima kolem čela. Termoaktivní čepice maximalizují pohodlí při aktivním pohybu.

Dámské termo čepice - použité materiálové provedení

Konstruktéři termoaktivních pokrývek hlavy si velmi zakládají na merino vlně. Právě tato vlna často dodává čepicím termoaktivní vlastnosti. Materiál se přizpůsobuje převládajícímu počasí a intenzitě námahy, aby byl zajištěn optimální tepelný komfort. Snižuje možnost přehřátí i prochladnutí. Merino vlna je také příjemná na dotek a zabraňuje rychlé tvorbě nepříjemných pachů. Dámské termoaktivní čepice vám tak zajistí jejich svěžest po dlouhou dobu. Modely, které se starají o termoregulaci, používají také syntetické materiály. Častou volbou je nylon, díky němuž jsou uzávěry odolnější proti náhodnému poškození. Budete je tedy moci používat po celou lyžařskou sezónu. Polyester je také materiál, který tvoří harmonickou dvojici s vlnou, takže má rychleschnoucí vlastnosti a zvýšenou prodyšnost.

Dámské termoaktivní čepice - špičkové značky, špičkový design

Obchod 8a.cz je známá tím, že nabízí oblečení od špičkových výrobců. Nejinak je tomu v případě pokrývek hlavy. Najdete zde modely od společností SmartWool nebo Iceabreaker. Termoaktivní čepici můžete vytvořit také pomocí šátků Buff. Designéři těchto značek využívají své dlouholeté zkušenosti ke konstrukci funkčních modelů. Zajišťují také transparentnost procesu získávání merino vlny používané v jejich pokrývkách hlavy. Tyto společnosti kontrolují všechny fáze chovu ovcí. Navíc v našem obchodě najdete modely různých stylů, které splní vaše očekávání. Dámské termoaktivní čepice máme v tlumených i zářivých barvách. Některé z nich jsou také opatřeny velkým logem výrobce, které upoutá pozornost. Převážná většina našich termoaktivních modelů má hladkou konstrukci, takže jsou ideální pro použití pod helmou.