top

Dámské outdoorové kraťasy

Dámské outdoorové kraťasy jsou nezbytnou výbavou pro ženy, které milují rekreační turistiku v nepříznivém počasí. Jsou pohodlné a snižují pocit přehřátí. Různá provedení vyhovují různým vkusům.
Zobrazení Mřížka Seznam

131 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

131 výrobky

Vymazat

Dámské outdoorové kraťasy jsou skvělou volbou během horkého počasí

Vysoké teploty znamenají, že zvolené oblečení musí zajistit co nejlepší ventilaci. To je zásadní, když si chceme užít pohodlí během cestování. To nabízejí dámské outdoorové kraťasy, které díky své délce snižují nepříjemné pocity při vysokých teplotách. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a technologií jsou vhodné i do jiných povětrnostních podmínek. Mnoho modelů má například dodatečnou ochranu proti ultrafialovému záření. Tvoří pro něj bariéru, a chrání tak uživatelku před jeho negativním vlivem. Tento oděv také zajišťuje prodyšnost. To je důležité pro chůzi, protože vytváří příjemný pocit sucha pod látkou. Materiály použité v dámských outdoorových kraťasech aktivně odvádějí vlhkost od pokožky, takže klima zůstává dlouho příjemné. Tato vlastnost modelu zpříjemní turistiku v horském i nížinném terénu.

Dámské outdoorové kraťasy - pro koho?

Outdoorové modely jsou vhodné pro rekreační turistiku po stezkách i pro procházky nebo výlety do okolních měst. Konstrukce kraťasů umožňuje i každodenní používání. Během všech těchto činností se postarají o vaše pohodlí. Jsou vyrobeny z materiálů příjemných pro tělo, takže se pohodlně přizpůsobí siluetě. Při pěší turistice po malebných stezkách se snižuje riziko podráždění pokožky. Outdoorové kraťasy mají také střih, který neomezuje v pohybu. Díky volnosti pohybu budete moci pohodlněji udělat rychlý krok, vyhnout se kaluži nebo překonat malou překážku.

Dámské outdoorové kraťasy - funkční design

Modely dostupné v našem obchodě jsou vyrobeny z různých materiálů, které nabízejí mnoho výhod. Zajišťují prodyšnost a jsou příjemné k pokožce. Některé z nich se namáčejí pomaleji a rychle schnou. Díky tomu jsou dámské outdoorové kraťasy po kontaktu s vodou okamžitě připraveny k dalšímu použití a při dešti nejsou nepříjemně těžké. To by jistě mělo negativní dopad na pohodlí při chůzi. Modely v sortimentu obchodu 8a.cz také často používají čtyřsměrnou strečovou konstrukci. Díky tomu se pohodlně přizpůsobí vaší postavě a vašim pohybům. Převážná většina dostupných kraťasů má také funkční kapsy, které vám umožní vzít si s sebou drobné předměty. Pružná úprava horního okraje nebo integrovaný pás zase zaručují stabilní polohu na požadovaném místě.

Různé povrchové úpravy dámských outdoorových kraťasů

Při výběru těch nejlepších kraťasů je nepochybně důležitý i příjemný design. To je ovlivněno řadou aspektů. Důležité je samozřejmě zbarvení modelu. Dámské outdoorové kraťasy nabízené v našem internetovém obchodě jsou k dispozici v různých provedeních. K dispozici jsou modely v jednobarevných provedeních i kombinace vzorů a barev. Některé kraťasy mají typicky sportovní povrch, jiné se hodí i do městského stylu. Důležitá je také délka. Kraťasy nejsou vždy stejné. Můžete si vybrat takové, které končí mírně pod koleny, nebo ty, které jsou o něco kratší. Díky této konstrukční rozmanitosti můžete najít dámské outdoorové kraťasy, které vám budou vyhovovat barvou i délkou. Zkombinujte je s dalšími částmi svého šatníku a získejte pohodlný a módní vzhled. Dostupné jsou taky pánské outdoorové kraťasy.