top

Dámské turistické kraťasy

Dámské turistické šortky jsou nezbytnou výbavou pro ženy, které milují rekreační turistiku v nepříznivém počasí. Jsou pohodlné a snižují pocit přehřátí. Různá provedení vyhovují různým vkusům.
141
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 141

na stránce
 1. -30%
  Dámské kraťasy Rab Helix Shorts - fig

  wish list

 2. -30%
  Dámské kraťasy Rab Momentum Shorts - sulphur

  wish list

 3. -35%
  Kraťasy dámské CMP Allegra Bermuda - bottle

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 141

na stránce

Dámské turistické šortky jsou skvělou volbou během horkého počasí

Vysoké teploty znamenají, že zvolené oblečení musí zajistit co nejlepší ventilaci. To je zásadní, když si chceme užít pohodlí během cestování. To nabízejí dámské turistické šortky, které díky své délce snižují nepříjemné pocity při vysokých teplotách. Díky použití vysoce kvalitních materiálů a technologií jsou vhodné i do jiných povětrnostních podmínek. Mnoho modelů má například dodatečnou ochranu proti ultrafialovému záření. Tvoří pro něj bariéru, a chrání tak nositele před jeho negativním vlivem. Tento oděv také zajišťuje prodyšnost. To je důležité pro chůzi, protože to vytváří příjemný pocit sucha pod látkou. Materiály použité v dámských turistických šortkách aktivně odvádějí vlhkost od pokožky, takže klima zůstává dlouho příjemné. Tato vlastnost modelu zpříjemní turistiku v horském i nížinném terénu.

Dámské turistické šortky - pro koho?

Turistické modely jsou vhodné pro rekreační turistiku po stezkách i pro procházky nebo výlety do okolních měst. Konstrukce talíře umožňuje i každodenní používání. Během všech těchto činností se postarají o vaše pohodlí. Jsou vyrobeny z materiálů příjemných pro tělo, takže se pohodlně přizpůsobí siluetě. Při pěší turistice po malebných stezkách se snižuje riziko podráždění pokožky. Turistické šortky mají také střih, který neomezuje v pohybu. Díky volnosti pohybu budete moci pohodlněji udělat rychlý krok, vyhnout se kaluži nebo překonat malou překážku.

Dámské turistické šortky - funkční design

Modely dostupné v našem obchodě jsou vyrobeny z různých materiálů, které nabízejí mnoho výhod. Zajišťují prodyšnost a jsou příjemné k pokožce. Některé z nich se namáčejí pomaleji a rychle schnou. Díky tomu jsou dámské turistické šortky po kontaktu s vodou okamžitě připraveny k dalšímu použití a při dešti nejsou nepříjemně těžké. To by jistě mělo negativní dopad na pohodlí při chůzi. Modely v sortimentu obchodu 8a.cz také často používají čtyřsměrnou strečovou konstrukci. Díky tomu se pohodlně přizpůsobí vaší postavě a vašim pohybům. Převážná většina dostupných šortek má také funkční kapsy, které vám umožní vzít si s sebou drobné předměty. Pružná úprava horního okraje nebo integrovaný pás zase zaručují stabilní polohu na požadovaném místě.

Různé povrchové úpravy dámských turistických šortek

Při výběru těch nejlepších šortek pro vás je nepochybně důležitý i příjemný design. To je ovlivněno řadou aspektů. Důležité je samozřejmě zbarvení modelu. Dámské turistické šortky nabízené v našem internetovém obchodě jsou k dispozici v různých provedeních. K dispozici jsou modely v jednobarevných provedeních i kombinace vzorů a barev. Některé šortky mají typicky sportovní povrch, jiné se hodí i do městského stylu. Důležitá je také délka. Krátké šortky nejsou vždy stejné. Můžete si vybrat šortky, které končí mírně pod koleny, nebo ty, které jsou o něco kratší. Díky této konstrukční rozmanitosti můžete najít dámské turistické šortky, které vám budou vyhovovat barvou i délkou. Zkombinujte je s dalšími částmi svého šatníku a získejte pohodlný a módní vzhled.