top

Pánská bavlněná trička

Pánská bavlněná trička jsou nezbytnou součástí šatníku každého aktivního milovníka hor! Pohodlná a na dotek příjemná bavlněná trička jsou skvělou volbou pro odpočinek v přístřešku i pro každodenní aktivity.
Zobrazení Mřížka Seznam

356 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

356 výrobky

na stránce
Vymazat

Pánská bavlněná trička

Klasická trička jsou mezi aktivními muži jednou z nejoblíbenějších voleb. Bavlna poskytuje mimořádně vysoký komfort nošení, zejména pokud nemusíme vykonávat intenzivnější fyzickou aktivitu. Proto jsou bavlněná trička vhodnější volbou pro každodenní nošení. Všechny outdoorové značky mají ve svých kolekcích modely připravené s ohledem na milovníky tohoto typu oblečení. Pánská bavlněná trička s horskými motivy a logy nejznámějších výrobců vám umožní vystoupit z davu a přenést část svých zájmů z horské stezky do běžného života.

Pánská trička z organické bavlny

Všechny přední outdoorové značky se snaží snížit negativní dopad výroby na životní prostředí. Mezi nimi určitě vyniká Patagonia. Důležitým krokem v tomto procesu je použití organické bavlny. To znamená bavlnu, která pochází z plodin, při jejichž pěstování se nepoužívá tolik pesticidů a vody jako na konvenčních plantážích. Díky tomu je výroba materiálu výrazně ekologičtější. Pánská bavlněná trička vyrobená tímto způsobem jsou stále oblíbenější mezi horskými a outdoorovými nadšenci, kteří si velmi považují ochrany životního prostředí. Trička z organické bavlny jsou zároveň stejně pohodlná a velmi odolná. Nabízejí maximální pohodlí a neocenitelné vědomí, že volbou právě tohoto modelu přispíváte ke snížení negativního dopadu na životní prostředí.

Prohlédněte si pánská bavlněná trička - obchod 8a.cz - široký výběr modelů

Nabízíme široký výběr designů předních horských značek. Pánská trička s logem The North Face, Salewa nebo Salomon jistě zaujmou všechny milovníky horských aktivit. Ať už se věnujete trekkingu, horolezectví nebo lyžování, ve svém volném čase najdete největší pohodlí v pánských bavlněných tričkách od renomovaných výrobců.