top

Dámská rychleschnoucí trička

Dámská rychleschnoucí trička jsou optimální volbou pro turistiku, treking a mnoho dalších sportů. V obchodě 8a.cz najdete širokou nabídku triček s rychleschnoucími vlastnostmi pro aktivní ženy.
Zobrazení Mřížka Seznam

300 výrobky

na stránce
  1. -10%
    Rychleschnoucí triko Maloja Sulvadi - snow

    wish list

  2. -10%
    Dámská trička s potiskem Maloja Dambel - fir

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

300 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámská rychleschnoucí trička - skvělá volba pro aktivity

Moderní trička ze syntetických materiálů jsou oděvy, které zcela změnily outdoorový a sportovní trh. Dámská trička s rychleschnoucími vlastnostmi si rychle získala srdce sportovních nadšenkyň a následně i všech horských a turistických aktivit. Schopnosti použitých materiálů lze plně ocenit při maximální námaze ve vysokých teplotách. V takových podmínkách pomáhají udržovat optimální klima v blízkosti pokožky, a zajišťují tak větší pohodlí při všech aktivitách. Rychleschnoucí trička však nejsou vhodná pouze na léto. Jsou velmi univerzální. Lze je použít jako první vrstvu technického oblečení, zejména pokud nejste příznivci přiléhavého funkčního prádla.

Výhody dámských rychleschnoucích triček

Nahrazením bavlny, která se dosud nejčastěji používala na výrobu triček, syntetickými materiály se podařilo dosáhnout zcela nových funkčních vlastností. Nejdůležitější z nich je bezpochyby doba schnutí materiálu. Syntetická vlákna neabsorbují vlhkost v takové míře jako bavlna. Díky tomu trvá odpařování vlhkosti mnohem kratší dobu. Syntetická vlákna jsou také velmi lehká. To znamená, že dámská rychleschnoucí trička jsou obvykle velmi lehká. To se projevuje ve výjimečném pohodlí, zejména v teplejším období. Použití vhodných vláken a moderních vazeb může proces odvádění vlhkosti od pokožky ještě urychlit. Speciální tkaniny ji dokáží dokonale absorbovat z povrchu pokožky a účinně ji odvádět ven, kde se může odpařit.

Z čeho jsou vyrobena dámská rychleschnoucí trička?

K jejich výrobě se nejčastěji používají polyesterová vlákna. Používají se k výrobě různých tkanin. Většina značek vyvíjí originální řešení, a proto je na trhu k dispozici velké množství řešení. V rychleschnoucích tričkách se objevují i další materiály, jako je nylon, polypropylen nebo elastan. Všem je společné jejich technické určení a vynikající výkonnostní vlastnosti. Kromě toho jsou dnešní rychleschnoucí trička stále příjemnější na dotek. Výrobci neustále usilují o to, aby se na omak více podobaly tradiční bavlně, ale bez nevýhod v podobě hromadění vlhkosti a relativně vysoké hmotnosti. Toho se stále častěji plně dosahuje. Proto se dámská rychleschnoucí trička stále častěji používají ke každodennímu nošení. Na to má jistě vliv i skvělý design. Dalšími výhodami tohoto typu oblečení jsou perfektně zvolené barvy a střihy dokonale přizpůsobené ženské postavě.

Rychleschnoucí trička - dámské modely si můžete zakoupit na 8a.cz

Nabízíme široký výběr dámských triček, která zajistí maximální pohodlí při cvičení. Díky různým střihům, materiálům a barvám si každá aktivní žena může vybrat ten správný model. Barevná trička jsou ideální na odpolední trénink v parku, ať už na nordic walking, nebo na běhání. U turistek jsou oblíbené tlumenější vzory. Na stezce se dobře kombinují s ostatním outdoorovým oblečením. Vhodnou volbou jsou také trička s potiskem nebo výrazným logem značky. Dokonale kombinují rychleschnoucí vlastnosti se skvělým stylem, který je přibližuje klasickým bavlněným modelům.