top

Turistické sukně

Turistické sukně jsou součástí šatníku, která umožňuje volnost pohybu a dodává vašemu oblečení ženský nádech. Jsou ideální na výlety do hor a na exkurze.
21
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce
 1. -30%
  Dámská zateplená sukně Ziener Nima - black

  wish list

 2. -30%
  Sukně Columbia Chill River Skort - waterfall

  wish list

 3. -15%
  Sukně Rab Cirrus Skirt - black
  Sukně Rab Cirrus Skirt - black
  2 005 Kč 2 359 Kč

  wish list

 4. -30%
  Sukně Salewa Sesvenna TWR Skirt - oatmeal

  wish list

 5. -30%
  Spodnička Smartwool Smartloft 60 Skirt - black

  wish list

 6. -21%
  Sukně Salewa Sesvenna TWR Skirt - black out

  wish list

 7. -30%
  Sukně Montura Formula Skirt - powder blue/white

  wish list

 8. -30%
  Sukně Montura Formula Skirt - black/white

  wish list

 9. -5%
  Sukně Salewa Antermoia DST Skort - navy blazer

  wish list

 10. -30%
  Běžecká sukně Columbia Titan Ultra Skort - siberia

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

21 položek

na stránce

Touringové sukně - jen na léto?

Je pravda, že velké množství sukní je na léto skvělou volbou. Jejich délka umožňuje cirkulaci vzduchu. To se následně projevuje snížením pocitu přehřátí, který mohou způsobit vysoké teploty. Při výstupu na vrchol se tak budete cítit pohodlněji. Nabízíme však také modely, které byly navrženy s ohledem na chladnější dny. Používají vysoce kvalitní izolaci, která poskytuje dobrou ochranu před chladem. Nošením turistických sukní tak vytváříte další izolační vrstvu. Snížíte tak riziko prochladnutí, které je na horských stezkách často překážkou. V naší nabídce si můžete vybrat sukně do teplého i chladného počasí. Tímto způsobem se vždy postaráte o svůj tepelný komfort.

Touringové sukně - materiály a prodyšnost

Ať už se jedná o sukni do letních nebo podzimních podmínek, měla by být prodyšná. Díky kombinaci správných materiálů a v případě zimních modelů i správné izolace jsou turistické sukně dostupné v našem obchodě pro tento účel ideální. Zajišťují dostatečný transport vlhkosti z pokožky nebo jiných vrstev materiálu, takže klima u těla zůstává dlouho příjemně suché. Kromě toho jsou sukně díky materiálovému složení často odolnější proti náhodnému poškození. Díky tomu lépe odolávají nárokům venkovního prostředí, takže je můžete používat sezónu co sezónu. Navíc jsou tyto oděvy často nepromokavé, aby se pomaleji vsakovaly. Kromě toho materiály některých sukní poskytují také ochranu proti UV záření. Odrážejí sluneční paprsky, čímž snižují riziko spálení nebo předčasného stárnutí pokožky.

Turistické sukně a pohodlí

Při pěší turistice je jasné, že nechcete mít pocit, že vás pohyb omezuje. Díky správné konstrukci vám turistické sukně umožní zachovat si volnost. Často využívají elastická vlákna, která jim dodávají správnou míru roztažnosti. To zvýší pohodlí při větším kroku, když se chcete vyhnout překážce. Dobré přizpůsobení modelu siluetě nositelky a jejím pohybům ovlivňuje také jeho vhodný model. Díky tomu se výrazně zvýší komfort při jeho používání. Zvýšená odolnost sukní navíc musí jít ruku v ruce s jejich příjemnou konstrukcí. Letní modely jsou přece v přímém kontaktu s pokožkou. Jejich na dotek příjemná povrchová úprava znamená, že si můžete užívat svou aktivitu, aniž byste si podráždili pokožku.

Touringové prahy - sportovní charakter

Všechny modely v naší nabídce se vyznačují stylem vhodným pro outdoorové aktivity. Jejich ležérní design se skvěle hodí k turistickým tričkům nebo legínám. Rozmanité barvy vám umožní sáhnout po sukni, která bude dokonale vyhovovat vašemu vkusu. Některé modely mají také grafické prvky, které z nich dělají zajímavý doplněk vašeho oblečení. Turistické sukně se liší také střihem a délkou. Budou ženským akcentem vašeho outfitu.