top

Turistické sukně

Turistické sukně jsou součástí šatníku, která umožňuje volnost pohybu a dodává vašemu oblečení ženský nádech. Jsou ideální na výlety do hor a na exkurze.
Zobrazení Mřížka Seznam

29 výrobky

na stránce
 1. -33%
  Turistická sukně Ziener Nima - black

  wish list

 2. -20%
  Sukně Direct Alpine Betty Lady - emerald

  wish list

 3. -20%
  Sukně Direct Alpine Betty Lady - black

  wish list

 4. -33%
  Turistická sukně Ziener Nima - ombre

  wish list

 5. -35%
  Turistická sukně The North Face Inlux Skort - v.grey

  wish list

 6. -46%
  Sukně Hannah Lanna II - cinder

  wish list

 7. -40%
  Šaty Marmot Elda Dress - black

  wish list

 8. -40%
  Šaty Marmot Elda Dress - amber

  wish list

 9. -20%
  Sukně Rab Cirrus Skirt - black

  wish list

 10. -20%
  Sukně Salewa Sesvenna TWR Skirt - oatmeal

  wish list

 11. -15%
  Sukně Montura Formula Skirt - black/white

  wish list

 12. -15%
  Sukně Montura Formula Skirt - powder blue/white

  wish list

 13. -20%
  Sukně Rab Cirrus Skirt - steel

  wish list

 14. -35%
  Izolovaná sukně Sensor Infinity Zero Skirt - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

29 výrobky

na stránce
Vymazat

Turistické sukně - jen na léto?

Je pravda, že velké množství sukní je na léto skvělou volbou. Jejich délka umožňuje cirkulaci vzduchu. To se následně projevuje snížením pocitu přehřátí, který mohou způsobit vysoké teploty. Při výstupu na vrchol se tak budete cítit pohodlněji. Nabízíme však také modely, které byly navrženy s ohledem na chladnější dny. Používají vysoce kvalitní zateplené, které poskytuje dobrou ochranu před chladem. Nošením turistických sukní tak vytváříte další izolační vrstvu. Snížíte tak riziko prochladnutí, které je na horských stezkách často překážkou. V naší nabídce si můžete vybrat sukně do teplého i chladného počasí. Tímto způsobem se vždy postaráte o svůj tepelný komfort.

Turistické sukně - materiály a prodyšnost

Ať už se jedná o sukni do letních nebo podzimních podmínek, měla by být prodyšná. Díky kombinaci správných materiálů a v případě zimních modelů i správného zateplení jsou turistické sukně dostupné v našem obchodě pro tento účel ideální. Zajišťují dostatečný transport vlhkosti z pokožky nebo jiných vrstev materiálu, takže klima u těla zůstává dlouho příjemně suché. Kromě toho jsou sukně díky materiálovému složení často odolnější proti náhodnému poškození. Díky tomu lépe odolávají nárokům venkovního prostředí, takže je můžete používat sezónu co sezónu. Navíc konstrukce těchto oděvů také často využívá impregnaci, díky které se namáčí pomaleji. Kromě toho materiály některých sukní poskytují také ochranu proti UV záření. Odrážejí sluneční paprsky, čímž snižují riziko spálení nebo předčasného stárnutí pokožky.

Turistické sukně a pohodlí

Při pěší turistice je jasné, že nechcete mít pocit, že vás pohyb omezuje. Díky správné konstrukci vám turistické sukně umožní zachovat si volnost. Často využívají elastická vlákna, která jim dodávají správnou míru roztažnosti. To zvýší pohodlí při větším kroku, když se chcete vyhnout překážce. Dobré přizpůsobení modelu postavě uživatelky a jejím pohybům ovlivňuje také vhodný model. Díky tomu se výrazně zvýší komfort při používání. Zvýšená odolnost sukní navíc musí jít ruku v ruce s jejich příjemnou konstrukcí. Letní modely jsou přece v přímém kontaktu s pokožkou. Jejich na dotek příjemná povrchová úprava znamená, že si můžete užívat svou aktivitu, aniž byste si podráždili pokožku.

Turistické sukně - sportovní charakter

Všechny modely v naší nabídce se vyznačují stylem vhodným pro outdoorové aktivity. Jejich ležérní design se skvěle hodí k turistickým tričkům nebo legínám. Rozmanité barvy vám umožní sáhnout po sukni, která bude dokonale vyhovovat vašemu vkusu. Některé modely mají také grafické prvky, které z nich dělají zajímavý doplněk vašeho oblečení. Turistické sukně se liší také střihem a délkou. Budou ženským akcentem vašeho outfitu.