top

Dámské softshellové rukavice

Dámské softshellové rukavice jsou určeny všem aktivním ženám, které chtějí chránit své ruce před větrem. V našem obchodě najdete skvěle vypadající lyžařské, horské a městské modely.
Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
 1. -15%
  Rukavice Arcteryx Alpha SL Glove - black

  wish list

 2. -25%
  Skialpové rukavice Arcteryx Venta Glove - black

  wish list

 3. -31%
  Rukavice Kombi The Wrap Gloves - asphalt

  wish list

 4. -40%
  Skialpové rukavice Ziener Ividuro Touch - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské softshellové rukavice - kdy se hodí?

Chlad v oblasti rukou nevzniká pouze v důsledku nízkých teplot. Z velké části je způsoben studenými poryvy větru. Pokud se před nimi chcete chránit, zvolte dámské softshellové rukavice. Můžete je použít k různým činnostem. Naše nabídka zahrnuje rukavice určené speciálně pro lyžování a skialpinismus. Najdete zde také modely pro horskou turistiku. Řada z nich bude díky své konstrukci a designu dobře fungovat i denně. Ochrání vaše ruce před pronikavým chladem způsobeným poryvy větru. Najdete zde rukavice, které jsou ideální na podzim, i rukavice, které využívají dodatečné zateplení pro zajištění tepelného komfortu v zimních podmínkách. Jejich konstrukce snižuje riziko narušení tepelného komfortu ruky.

Dámské softshellové rukavice - jak je dosaženo větruodolnosti?

Softshellové modely poskytují bariéru proti větru, což je dáno specifickou konstrukcí jejich vláken. Jejich vazba nepropouští poryvy větru skrz materiál, což chrání před pocitem chladu. Úplná větruodolnost je naopak často způsobena použitím speciální membrány. Její konstrukce zaručuje maximální ochranu před větrem. Díky tomu jsou poryvy větru prakticky neznatelné, což zvyšuje tepelný komfort při aktivním pobytu na svahu nebo při horské turistice. Z membrán si zvláštní pozornost zaslouží GORE-TEX® Infinium. Kromě větruodolnosti se můžete spolehnout také na prodyšnost. Dámské softshellové rukavice odvádějí vlhkost od pokožky do další vrstvy tkaniny a zajišťují tak dlouhodobě příjemné klima u pokožky.

Dámské softshellové rukavice - další vlastnosti

Při výběru rukavic dostupných v našem obchodě se můžete spolehnout na řadu aspektů zvyšujících komfort jejich používání. Lyžařské rukavice mají speciálně konstruovaný vnitřní panel. Je navržen tak, aby zlepšil úchop a usnadnil držení lyžařských holí nebo tyčí lyžařského vleku. Modely určené pro horské aktivity mají tvarovanou konstrukci a často se u nich používá stahovací pásek nebo suchý zip na manžetě. Díky tomu si je můžete pohodlně přizpůsobit svému zápěstí. Dámské softshellové rukavice s pětiprstou konstrukcí také poskytují volnost pohybu v prstech, což se projevuje v možnosti pohodlně ovládat zip u kapsy bundy nebo nastavit přezku lyžařské boty. Stále více výrobců se také zabývá rukavicemi, které lze bez problémů používat s dotykovými zařízeními.

Dámské softshellové rukavice - renomované značky k dostání na 8a.cz

V nabídce obchodu najdete rukavice, které byly vytvořeny renomovanými výrobci, kteří jsou již léta oceňováni za svá řešení zaměřená na zlepšení funkčnosti outdoorového oblečení. Návrháři značek Zeiner nebo The North Face se postarali o to, abyste jejich dámské softshellové rukavice používali s radostí. Jejich větruodolnost byla zkombinována s dalšími technologickými řešeními, díky nimž si můžete užívat skvělých izolačních parametrů a vhodného střihu. Množství modelů vám umožní vybrat si takový, který vás přesvědčí i svým designem. Rukavice mají zajímavě umístěné prošívání a panely, které se často liší barvou, což jim dodává zajímavý charakter.