top

Tkaničky do bot

Šněrování je základem veškeré obuvi. Tento tradiční způsob přiléhání svršku k noze stále zajišťuje velmi vysokou přesnost a s oblibou se používá i u špičkových modelů obuvi.
42
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce

Rozlišené tkaničky pro vysokou a nízkou obuv

Šněrovadla se dodávají v různých délkách, aby každý mohl přizpůsobit svou velikost jak velikosti boty, tak jejímu typu. Nejdelší modely jsou určeny pro vysokou horskou obuv s velmi vysokým svrškem. O něco kratší tkaničky jsou vhodné pro trekingovou obuv. Nejkratší se vybírají pro nízkou lezeckou obuv a turistické boty. Vyrábějí se ploché a kulaté tkaničky. Ty se nejčastěji používají v turistických botách. Vyznačují se velmi vysokou odolností a snadněji se proplétají četnými otvory, háčky a smyčkami. Jsou vyrobeny z pečlivě vybraných materiálů a umožňují optimální utažení bot, které se dokonale přizpůsobí tvaru nohy.

Široká nabídka tkaniček v obchodě 8a.cz

Nabízíme širokou škálu modelů, které vám umožní vybrat si nejen optimální délku, ale také barvu tkaniček, aby ladily s vaší obuví. Vsadili jsme na osvědčené značky, jako jsou Hanwag, Zamberlan nebo La Sportiva, takže naše tkaničky mohou dokonale nahradit ty, které se původně používaly v botách všech předních výrobců horské obuvi. Je to také ideální volba pro každého, kdo chce nahradit své tkaničky kvalitním modelem, který bude perfektně fungovat v náročných podmínkách. Ať už každý den trénujete na běžkách, nachodíte stovky kilometrů po turistických stezkách nebo zdoláváte zasněžené svahy, spolehlivé tkaničky jsou základem vaší výbavy.