top

Dámské rukavice na dotykový displej

Dámské chytré rukavice zlepší váš pocit pohodlí při každodenních činnostech. Poskytují velmi dobrou izolaci proti chladu a nebrání provozu zařízení s dotykovou obrazovkou. Jednoduše zůstaňte v teple a pohodlí bez zbytečného vyrušování!
Zobrazení Mřížka Seznam

87 výrobky

na stránce
 1. -34%
  Rukavice na hory Trekmates Thaw Gloves - black

  wish list

 2. -26%
  Lyžařské rukavice Leki Force 3D - black

  wish list

 3. -15%
  Fleecové rukavice Arcteryx Rho Glove - black

  wish list

 4. -40%
  Rukavice Columbia Whirlibird Glove - marionberry

  wish list

 5. -40%
  Rukavice Columbia Powder Lite Glove - black

  wish list

 6. -25%
  Cyklistické rukavice Rocday Element - red

  wish list

 7. -25%
  Rukavice na kolo ION Scrub AMP - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

87 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské rukavice na dotykový displej na aktivní zimu

Jakou roli hrají rukavice? Především chrání před chladem, vlhkem a větrem. Tato ochranná funkce podzimních nebo zimních rukavic je základním kritériem při nákupu. Při výběru modelu se pravděpodobně díváte na to, jak je teplý, zda má membránu, zda je vhodný pro danou aktivitu a podmínky atd. Rukavice však mohou mít i další prvky, které jsou funkčním doplňkem - něco, co nenarušuje primární funkci, ale co vás baví (nebo vám dokonce pomáhá!). Dámské rukavice na dotykový displej vám umožní používat telefon, navigaci nebo chytré hodinky, aniž byste si je museli sundávat a chladit se v mrazu! Tenké dámské rukavice na dotykový displej by se měly stát nepostradatelnou součástí podzimního nebo zimního šatníku každé ženy, které nízké teploty nebrání v outdoorových aktivitách. Chrání před chladem, odvádějí vlhkost a umožňují používat elektronická zařízení bez nutnosti přestávky na svlékání a převlékání. Stejně jako klasické rukavice mohou poskytnout dostatek tepla (samozřejmě v závislosti na modelu a tloušťce), ale také umožňují ovládat zařízení s dotykovým displejem. Vaše ruce jsou chráněny před vnějšími vlivy stejně dobře jako u modelů bez vodivých vložek, ale můžete vyřizovat telefonní hovory, psát textové zprávy, vybírat zvukovou stopu nebo kontrolovat aktuální polohu na mapě. Na smartphonu můžete provádět všechny základní operace v rukavicích!

Rukavice na dotykový displej

Rukavice na dotykový displej bývají poměrně tenké a dobře padnou na ruku. Ideální pro každodenní použití, chůzi, běžecký trénink nebo náročnější trekking. Jsou navrženy tak, aby při používání nezpůsobovaly žádné nepohodlí, daly se snadno schovat do kapsy a dokonale odváděly vlhkost. Správný profil a elastický materiál zaručují dobré padnutí a funkční výkon. Dámské pětiprsté rukavice na dotykový displej vás nebudou omezovat při manuálních činnostech, takže rozepínání zipů nebo vyndávání věcí z batohu nebude problém. Jsou také ideální pro nanesení vodivých prvků na konečky prstů, abyste mohli bez problémů ovládat i dotykové obrazovky.

Stejně jako u všech dobrých horských modelů i zde platí, že správné uchycení na zápěstí snižuje riziko vniknutí sněhu v zimních podmínkách. Elastická manžeta netlačí a umožňuje volné manévrování rukama. Těsné přiléhání zajistí, že teplo, které tělo vytváří, nebude snadno unikat ven. Dalším komfortním prvkem je příjemná textura vnitřní podšívky. Zabraňuje také podráždění jemné pokožky rukou.

V poslední době se nabídka rukavic rozšířila o modely, které jsou mnohem silnější a teplejší než dříve. Nejlepší výrobci rukavic se s touto výzvou vypořádali (vedení tepla přes výplň) a dnes v našem obchodě bez větších problémů najdete dámské modely vhodné pro lyžování nebo zimní trekking s cepínem.

Přesnost a střih dámských rukavic na dotykový displej

Protože jsou dámské rukavice na dotykový displej vyrobeny ze syntetických materiálů, ruce se nepřehřívají a "neplavou" ve vlastním potu. Je to proto, že speciálně vyvinuté tkaniny umožňují prodyšnost. Při každodenních zimních aktivitách nebo procházkách zůstane klima u pokožky příjemné a materiály nasáklé deštěm nebo sněhem rychle vyschnou bez zbytečného ošetřování. Chcete-li rukavice využít co nejlépe, vyberte si model s izolačními parametry, které vyhovují vašim osobním preferencím. Obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů, z nichž si snadno vyberete ten, který dokonale vyhovuje vašim požadavkům. Pro slunečné zimní dny můžete zvolit tenčí model, zatímco pro mrazivé dny nebo lyžování je lepší zvolit variantu se silnějším zateplením a membránou.