top

Dámské péřové kabáty

Dámské péřové kabáty kombinují přirozenou izolaci s každodenním stylem. Díky tomu se můžete pohybovat i v těch největších mrazech a užívat si tepelné podpory peří a ochrany proti prochladnutí.
104
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 104

na stránce
 1. -7%
  Dámský kabát Fjallraven Nuuk Parka - black

  wish list

 2. -13%
  Dámský péřový kabát Marmot Chelsea Coat - black

  wish list

 3. -13%
  Dámský péřový kabát Marmot Chelsea Coat - nori

  wish list

 4. -19%
  Bunda Columbia Puffect Mid Hooded Jacket - black

  wish list

 5. -13%
  Bunda Columbia Lindores Jacket - marionberry

  wish list

 6. -22%
  Dámský kabát Helly Hansen Mayen Parka - black

  wish list

 7. -22%
  Dámský kabát Helly Hansen Mayen Parka - navy

  wish list

 8. -14%
  Dámský izolovaný kabát POC Loft Parka - uranium black

  wish list

 9. -39%
  Dámský péřový kabát Turbat Odda 2 - jet black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 104

na stránce

Dámské péřové kabáty jsou vynikající ochranou proti chladu

Značky jako Marmot, Columbia, The North Face, Rab a Berghaus jsou si dobře vědomy obliby přírodní izolace. Vědí, že prachové peří je nejlepším dostupným materiálem pro ochranu před chladem, který je ideální pro horské oblečení. Použití této izolace je však velmi praktické i pro každodenní zimní práce. Proto mají dámské péřové kabáty toto osvědčené řešení uvnitř, takže získáte tepelný komfort každý den. To proto, že prachové peří se vyznačuje vynikajícími izolačními vlastnostmi, díky nimž se můžete vyhnout prochladnutí i v těch nejhorších zimních dnech. Důležitou hodnotou pro puch je jeho elasticita CUIN. Dámské prošívané kabáty mají od 550 do přibližně 800 cuin, což je činí extrémně lehkými a sbalitelnými. To zároveň umožňuje návrhářům použít méně prachového peří než jeho syntetický protějšek. Dámské péřové kabáty proto poskytují jedinečný tepelný komfort. Navíc mají mnohem lepší poměr izolace k hmotnosti než syntetické modely.

Dámské prošívané kabáty představují městský styl a řešení pro hory

Dámské péřové kabáty představují kromě vynikající přírodní izolace také typickou městskou módu. Zde najdete veškeré příslušenství a střihy pro každodenní použití. Ať už se chystáte do práce, na setkání s přáteli nebo na víkendovou návštěvu Krakova, prošívané dámské kabáty jsou tu pro vás. Puch se v nich používá podobně jako v horských modelech ve speciálních komorách. Jejich úkolem je využít tepelných vlastností izolace v místech nejvíce vystavených chladu. Dámské péřové bundy díky těmto komorám nepodléhají místním chladným zónám. Omezují totiž migraci prachového peří dovnitř bundy, takže získáte největší tepelný komfort. V kapucích těchto kabátů najdete také izolaci, což znamená, že budete mít kolem hlavy vždy účinnou izolaci. Díky tomu je riziko prochladnutí dutin a uší skutečně minimální. V nabídce některých značek mají dámské prošívané kabáty péřové s impregnací. Tím se zpomalí jeho promáčení, což se bude hodit ve dnech, kdy bude sněžit.

R.D.S - nejkvalitnější výplň dámských péřových kabátů

Když si pro sebe hledáte péřové oblečení, vyplatí se ověřit, zda je certifikováno podle normy R.D.S. Responsible Down Standard. Znamená to, že izolace získaná z hus nebo kachen byla zpracována humánním způsobem. Takové farmy mají nejvyšší pracovní standardy, takže dámské prošívané kabáty, pro které se rozhodnete, jsou nepochybně férové. Díky tomu budete v zimních dnech podnikat městské túry s čistým svědomím. Dámské péřové kabáty jsou z vnější strany také odolným materiálem. Obvykle pochází ze skupiny polyamidů, takže celková konstrukce je dostatečně odolná.