top

Dámské péřové kabáty

Dámské péřové kabáty kombinují přirozenou izolaci s každodenním stylem. Díky tomu se můžete pohybovat i v těch největších mrazech a užívat si tepelné podpory peří a ochrany proti prochladnutí.
Zobrazení Mřížka Seznam

137 výrobky

  1. -10%
    Dámský kabát Didriksons Frida Parka - wood

    wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

137 výrobky

Vymazat

Dámské péřové kabáty jsou vynikající ochranou proti prochladnutí

Značky jako Marmot, Columbia, The North Face, Rab a Berghaus jsou si dobře vědomy obliby přírodní izolační vrstvy. Vědí, že prachové peří je nejlepším dostupným materiálem pro ochranu před chladem a je ideální pro horské oblečení. Použití této izolační vrstvy je však velmi praktické i pro každodenní zimní práce. Proto mají dámské péřové kabáty toto osvědčené řešení uvnitř, takže získáte tepelný komfort každý den. To proto, že prachové peří se vyznačuje vynikajícími izolačními vlastnostmi, díky nimž se můžete vyhnout prochladnutí i v těch nejhorších zimních dnech. Důležitou hodnotou pro peří je jeho plnivost CUIN. Dámské prošívané kabáty mají od 550 do přibližně 800 cuin, což je činí extrémně lehkými a sbalitelnými. To zároveň umožňuje návrhářům použít méně prachového peří než jeho syntetický protějšek. Dámské péřové kabáty proto poskytují jedinečný tepelný komfort. Navíc mají mnohem lepší poměr izolace k hmotnosti než syntetické modely.

péřový kabát dámský péřový kabát dámský

Dámské prošívané kabáty - městský styl a řešení pro hory

Dámské péřové kabáty představují kromě vynikající přírodní izolace také typickou městskou módu. Zde najdete veškeré doplňky a střihy pro každodenní použití. Ať už se chystáte do práce, na setkání s přáteli nebo na víkendovou návštěvu Prahy, prošívané dámské kabáty jsou tu pro vás. Peří se v nich používá podobně jako v horských modelech ve speciálních komorách. Jejich úkolem je využít tepelných vlastností izolační vrstvy v místech nejvíce vystavených chladu. Dámské péřové kabáty díky těmto komorám zabraňují vzniku lokálních chladných zón. Omezují totiž migraci prachového peří dovnitř bundy, takže získáte největší tepelný komfort. V kapucích těchto kabátů najdete také izolační vrstvu, což znamená, že budete mít kolem hlavy vždy účinnou izolaci. Díky tomu je riziko prochladnutí dutin a uší skutečně minimální. V nabídce některých značek mají dámské prošívané kabáty péří s impregnací. Tím se zpomalí jeho promáčení, což se bude hodit ve dnech, kdy bude sněžit.

R.D.S - nejkvalitnější výplň dámských péřových kabátů

Když si pro sebe hledáte péřové oblečení, vyplatí se ověřit, zda má certifikát R.D.S. Responsible Down Standard. Znamená to, že izolační vrstva získaná z hus nebo kachen se kterými se zachází humánně. Takové farmy mají nejvyšší pracovní standardy, takže dámské prošívané kabáty, pro které se rozhodnete, jsou nepochybně férové. Díky tomu budete v zimních dnech s čistým svědomím podnikat výlety po městě. Dámské péřové kabáty mají také z vnější strany odolný materiál. Obvykle pochází ze skupiny polyamidů, takže celková konstrukce je dostatečně odolná.