top

Garmont

Garmont je italská značka, která je mezi milovníky hor dobře známá. Jedná se o osvědčenou trekovou a horskou obuv, která vám dovolí procházet stezky a cesty ve všech výškách. Vyrábějí se téměř 60 let a umožňují Vám dosáhnout nových výšin.
Zobrazení Mřížka Seznam

71 výrobky

 1. -12%
  Turistické boty Garmont 9.81 Heli - black

  wish list

 2. -12%
  Turistické boty Garmont 9.81 Heli - coyote

  wish list

 3. -17%
  Dámské boty Garmont T8 Athena - coyote

  wish list

 4. -9%
  Boty Garmont Dragontail G-Dry - octane/red

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

71 výrobky

Vymazat

Obuv značky Garmont - dokonalá výroba

Při výrobě trekových bot Garmont se zohledňuje řada faktorů, které mají významný vliv na výkonnost obuvi. Za prvé se určí účel obuvi, tj. činnost, při které se bude používat, aby byl tvar obuvi správně přizpůsoben přirozenému pohybu nohy. Za druhé je konstrukce doplněna o klíčové prvky, jako je tlumení nebo vhodné kryty. Posledním krokem je zajistit noze správnou stabilitu, omezit tlaková a oděrná místa a zajistit dynamiku celé věci.

Různorodé kolekce bot Garmont

Aby si milovníci hor mohli snáze vybrat boty, které budou nejlépe vyhovovat jejich požadavkům, rozděluje výrobce modely do několika kolekcí. Pohorky jsou nejpokročilejší řadou a jsou ideální pro výzvy ve vyšších nadmořských výškách. Tuhá vysokohorská obuv optimálně spolupracuje s mačkami a funguje dobře i v těch nejnáročnějších podmínkách. Odolné trekové boty Garmont jsou naopak určeny k překonávání mnoha kilometrů tras s velkým batohem. V terénu fungují perfektně a nabízejí správnou kombinaci pohodlí a stability. Nabízejí se od klasických kožených trekových bot až po modernější a lehčí modely. Nástupové boty zajišťují vysokou přesnost na technicky obtížných úsecích. Jsou ideální pro cesty typu via ferrata. Společnost také sleduje a vytváří nové trendy na trhu s obuví. Proto v její nabídce najdete boty pro horský běh a rychlý pohyb po stezkách s minimální zátěží. Ty, kteří se se svou oblíbenou značkou nechtějí rozloučit ani na tvrdém povrchu, jistě zaujme řada cestovní obuvi. Obuv Garmont připravená pro každého milovníka hor - obchod 8a.cz nabízí široký výběr dokonale navržených modelů.

Garmont – oblíbené kategorie

Boty Garmont GORE-TEX Trekové boty Dachstein Nástupové boty Garmont