top

Pánské mikiny s kapucí

Pánské mikiny s kapucí - klasické řešení ideální pro výlety do skal i každodenní nošení. K dispozici jsou bavlněné mikiny i techničtější modely ze syntetických vláken.
303
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 303

na stránce
 1. -12%
  Mikina s kapucí Nevis Merino Fleece Hood - midnight

  wish list

 2. -19%
  Mikina s kapucí Nograd Nograder Hoodie - grey

  wish list

 3. -7%
  Mikina s kapucí POC Hood - argonite brown

  wish list

 4. -25%
  Mikina s kapucí E9 Squart 2.2 - vintage blue

  wish list

 5. -25%
  Mikina s kapucí E9 Neon 2.2 - land

  wish list

 6. -25%
  Mikina s kapucí E9 Neon 2.2 - kingfisher

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 303

na stránce

Pánské mikiny s kapucí jsou velmi univerzální

Mikiny s kapucí jsou mimořádně všestranným oděvem. Proto je najdete v šatníku téměř každého aktivního muže. Fungují dobře v mnoha aplikacích. Zajistí optimální tepelný komfort při letním stanování, v kempu, při víkendových výletech do skal i v běžném životě. Pánské mikiny s kapucí jsou především pohodlné. Kapuce úspěšně nahrazuje čepici v chladnějších dnech a umožňuje zachovat tepelný komfort během letních večerů.

Bavlněné a syntetické - pánské mikiny s kapucí

Klasické mikiny se vyrábějí z bavlny. Zaručuje skvělé vlastnosti pro každodenní použití. Celá tkanina je totiž velmi příjemná na dotek a dobře funguje i při častém používání. Mikiny tohoto typu si často vybírají horolezci, milovníci outdoorových značek a horských aktivit. Je to především díky grafice na mikinách, která je nepochybně spojena s horami. Stačí první pohled, abyste v osobě, která mikinu nosí, poznali opravdového milovníka hor. Pánské mikiny s kapucí jsou také pohodlné na každý den. Jsou ideální nejen na cesty, ale i při každodenních povinnostech. Velkou skupinu mezi mikinami tvoří technické modely, například modely z řady TNF Advanced Mountain Kit FutureFleece. Jsou vyrobeny z lehkých, pružných materiálů, které rychle odvádějí vlhkost, a jsou vhodnou volbou pro horské výzvy. Nabízejí neomezenou volnost pohybu a vynikající izolační vlastnosti.

Mikiny s kapucí v nabídce obchodu 8a.cz

Hledáte mikiny nejznámějších světových outdoorových značek. Internetový obchod 8a.cz je ideálním místem pro výběr mikiny Patagonia, The North Face, Arcteryx, Salewa, Columbia. Díky širokému výběru modelů, barev a potisků nabízíme pánské mikiny s kapucí ideální pro horolezce, milovníky trekkingu i skialpinisty. Prohlédněte si nejpohodlnější pánské mikiny s kapucí online na 8a.cz!