top

Pánské mikiny s kapucí

Pánské mikiny s kapucí - klasické řešení ideální pro výlety do skal i každodenní nošení. K dispozici jsou bavlněné mikiny i techničtější modely ze syntetických vláken.
Zobrazení Mřížka Seznam

457 výrobky

  1. -4%
    Mikina s kapucí Montane Fury Hoodie - black

    wish list

  2. -12%
    Mikina s kapucí Rab Nexus Hoody - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

457 výrobky

Vymazat

Pánské mikiny s kapucí jsou velmi univerzální

Mikiny s kapucí jsou mimořádně všestranným oděvem. Proto je najdete v šatníku téměř každého aktivního muže. Fungují dobře v mnoha aplikacích. Zajistí optimální tepelný komfort při letním stanování, v kempu, při víkendových výletech do skal i v běžném životě. Pánské mikiny s kapucí jsou především pohodlné. Kapuce úspěšně nahrazuje čepici v chladnějších dnech a umožňuje zachovat tepelný komfort během letních večerů.

Bavlněné a syntetické - pánské mikiny s kapucí

Klasické mikiny se vyrábějí z bavlny. Zaručuje skvělé vlastnosti pro každodenní použití. Celá tkanina je totiž velmi příjemná na dotek a dobře funguje i při častém používání. Mikiny tohoto typu si často vybírají horolezci, milovníci outdoorových značek a horských aktivit. Je to především díky grafice na mikinách, která je nepochybně spojena s horami. Stačí první pohled, abyste v osobě, která mikinu nosí, poznali opravdového milovníka hor. Pánské mikiny s kapucí jsou také pohodlné na každý den. Jsou ideální nejen na cesty, ale i při každodenních povinnostech. Velkou skupinu mezi mikinami tvoří technické modely, například modely z řady TNF Advanced Mountain Kit FutureFleece. Jsou vyrobeny z lehkých, pružných materiálů, které rychle odvádějí vlhkost, a jsou vhodnou volbou pro horské výzvy. Nabízejí neomezenou volnost pohybu a vynikající izolační vlastnosti.

Mikiny s kapucí v nabídce obchodu 8a.cz

Hledáte mikiny nejznámějších světových outdoorových značek. Internetový obchod 8a.cz je ideálním místem pro výběr mikiny Patagonia, The North Face, Arcteryx, Salewa, Columbia. Díky širokému výběru modelů, barev a potisků nabízíme pánské mikiny s kapucí ideální pro horolezce, milovníky trekkingu i skialpinisty. Prohlédněte si nejpohodlnější pánské mikiny s kapucí online na 8a.cz!