top

Pánské mikiny s kapucí

Pánské mikiny s kapucí - klasické řešení ideální pro výlety do skal i každodenní nošení. K dispozici jsou bavlněné mikiny i techničtější modely ze syntetických vláken.
263
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 263

na stránce
  1. -10%
    Mikina s kapucí Rocday Level - melange

    wish list

  2. -10%
    Mikina s kapucí Rocday Level - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 263

na stránce

Pánské mikiny s kapucí jsou velmi univerzální

Mikiny s kapucí jsou mimořádně všestranným oděvem. Proto je najdete v šatníku téměř každého aktivního muže. Fungují dobře v mnoha aplikacích. Zajistí optimální tepelný komfort při letním stanování, v kempu, při víkendových výletech do skal i v běžném životě. Pánské mikiny s kapucí jsou především pohodlné. Kapuce úspěšně nahrazuje čepici v chladnějších dnech a umožňuje zachovat tepelný komfort během letních večerů.

Bavlna a syntetika - pánské mikiny

Klasické mikiny se vyrábějí z bavlny. Zaručuje skvělé vlastnosti pro každodenní použití. Celá tkanina je totiž velmi příjemná na dotek a dobře funguje i při častém používání. Mikiny tohoto typu si často vybírají horolezci, milovníci outdoorových značek a horského podnebí. Je to především díky grafice na mikinách, která je nepochybně spojena s horským klimatem. Stačí první pohled, abyste v osobě, která mikinu nosí, poznali opravdového milovníka hor. Pánské mikiny s kapucí jsou také pohodlné na každý den. Jsou ideální nejen na cesty, ale i při každodenních povinnostech. Velkou skupinu mezi mikinami tvoří technické modely, například modely od TNF Advanced Mountain Kit FutureFleece Jsou vyrobeny z lehkých, pružných materiálů, které rychle odvádějí vlhkost, a jsou vhodnou volbou pro horské výzvy. Nabízejí neomezenou volnost pohybu a vynikající izolační vlastnosti.

Modré s kapucí v nabídce obchodu 8a.cz

Hledáte mikiny nejznámějších světových outdoorových značek. Internetový obchod 8a.cz je ideálním místem pro výběr mikiny Patagonia, The North Face, Arcteryx, Salewa, Columbia. Díky širokému výběru modelů, barev a potisků nabízíme pánské mikiny ideální pro horolezce, milovníky trekingu i skialpinisty. Podívejte se na nejpohodlnější pánské mikiny s kapucí v našem online obchodě. 8a.cz!