top

Pánské mikiny na běhání

Pánské mikiny na běhání jsou modely určené na rychlé tratě a stezky. Dokonalý střih zajišťuje maximální pohodlí při dynamickém tréninku.
42
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce
 1. -6%
  Běžecká mikina Dynafit Alpine Longsleeve - syrah

  wish list

 2. -8%
  Lezecká mikina Maloja Zordo - midnight multi

  wish list

 3. -13%
  Lezecká mikina Maloja Zordo - boulder multi

  wish list

 4. -25%
  Mikina Maloja Kalternm - moonless multi

  wish list

 5. -10%
  Mikina La Sportiva Swift Long Sleeve - crystal

  wish list

 6. -15%
  Běžecká mikina Inov-8 Train Elite Mid LSZ - blue

  wish list

 7. -25%
  Mikina Maloja Mauersegler - night sky

  wish list

 8. -20%
  Běžecká mikina Sensor Infinity Zero Jacket - black

  wish list

 9. -15%
  Běžecká mikina Inov-8 Base Elite LS - blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

42 položek

na stránce

Pánské běžecké mikiny - ideální volba pro chladnější dny

Běžecké oblečení je vytvářeno s pomocí odborníků, kteří přesně vědí, jaké podmínky panují při rychlém běhu po stezkách. Proto se pánské běžecké mikiny vyznačují řadou vlastností navržených tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a dosahovaly co nejlepších výsledků. Hlavním úkolem mikiny je zajistit optimální tepelný výkon. Na jedné straně je třeba běžce chránit před příliš rychlým ochlazením při nízkých teplotách a na druhé straně je nutné správné odvětrávání, aby se zabránilo přehřátí při intenzivní námaze. Dokonalou rovnováhu zajišťují běžecké mikiny - pánské modely se ideálně hodí pro potřeby běžců. Mikiny tohoto typu se často volí pro přechodná roční období, kdy se často vydáváme na stezku při mírně nižších teplotách. Jsou také ideální pro chladná letní rána a večery. Nejsilnější modely lze použít jako jednu z vrstev oblečení v zimních podmínkách, což poskytuje dodatečnou ochranu před chladem.

Propracované pánské běžecké mikiny

Pánské běžecké mikiny využívají nejmodernější materiály a konstrukční řešení, která jsou v oblasti outdoorového oblečení k dispozici. Extrémně lehká syntetická vlákna umožňují výrobu tkanin s vynikajícími vlastnostmi. Pánské běžecké mikiny jsou velmi lehké, takže uživatele dodatečně nezatěžují. Díky jejich střihu, který je obvykle velmi blízký siluetě, vám při běhu nic nepřekáží, ani když přidáte na tempu nebo se vydáte na trénink ve větrném dni. Mikiny tohoto typu dokonale sledují každý pohyb běžce. Díky mimořádně pružným materiálům je celá věc pohodlná a umožňuje úplnou volnost pohybu. To je důležité zejména v terénu, když se musíte vyhnout nečekaným překážkám na trase nebo překonat obzvlášť strmý úsek. Běžným řešením používaným u běžeckých mikin jsou zóny z tenčího materiálu nebo síťoviny, které mají zvýšit ventilaci. Jsou umístěny v podpaží nebo na zádech a snadno chrání tělo před přehřátím.

Běžecké mikiny - pánské modely v obchodě 8a.cz

Poskytujeme propracované pánské běžecké mikiny pro všechna roční období. Špičkové běžecké značky, jako jsou Dynafit, Salomon nebo La Sportiva, zaručují špičkovou kvalitu a vynikající výkon. Jejich oblečení je vyráběno ve spolupráci s předními světovými běžci. Pánské běžecké mikiny nabízené obchodem 8a.cz jsou ideální pro horský běh, a to jak na tréninku, tak na závodech. Mikiny jsou také vynikající volbou pro mnoho dalších aktivit, kde je důležitá maximální prodyšnost a volnost pohybu.