top

Pánské mikiny na běhání

Pánské mikiny na běhání jsou modely určené na rychlé tratě a stezky. Dokonalý střih zajišťuje maximální pohodlí při dynamickém tréninku.
24
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce
 1. -10%
  Funkční mikina Dynafit Speed Dryarn L/S Tee - dawn

  wish list

 2. -13%
  Běžecká mikina Dynafit Alpine Longsleeve - magnet

  wish list

 3. -10%
  Běžecká mikina Inov-8 Train Elite Mid LSZ - blue

  wish list

 4. -10%
  Běžecká mikina Inov-8 Base Elite LS - green

  wish list

 5. -15%
  Mikina Salomon Explore Seamless Half Zip - pacific

  wish list

 6. -13%
  Mikina Maloja Mauersegler - night sky

  wish list

 7. -18%
  Běžecká mikina Rab Sonic LS Tee - beluga

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce

Pánské mikiny na běhání - ideální volba pro chladnější dny

Běžecké oblečení je vytvářeno s pomocí odborníků, kteří přesně vědí, jaké podmínky panují při rychlém běhu po stezkách. Proto se pánské běžecké mikiny vyznačují řadou vlastností navržených tak, aby poskytovaly maximální pohodlí a dosahovaly co nejlepších výsledků. Hlavním úkolem mikiny je zajistit optimální tepelný výkon. Na jedné straně je třeba běžce chránit před příliš rychlým ochlazením při nízkých teplotách a na druhé straně je nutné správné odvětrávání, aby se zabránilo přehřátí při intenzivní námaze. Dokonalou rovnováhu zajišťují běžecké mikiny - pánské modely se ideálně hodí pro potřeby běžců. Mikiny tohoto typu se často volí pro přechodná roční období, kdy se často vydáváme na stezku při mírně nižších teplotách. Jsou také ideální pro chladná letní rána a večery. Nejsilnější modely lze použít jako jednu z vrstev oblečení v zimních podmínkách, což poskytuje dodatečnou ochranu před chladem.

Přiléhavé pánské mikiny na běhání

Pánské běžecké mikiny využívají nejmodernější materiály a konstrukční řešení, která jsou v oblasti outdoorového oblečení k dispozici. Extrémně lehká syntetická vlákna umožňují výrobu tkanin s vynikajícími vlastnostmi. Pánské běžecké mikiny jsou velmi lehké, což znamená, že nezvyšují hmotnost uživatele. Díky jejich střihu, který je obvykle velmi blízký siluetě, vám při běhu nic nepřekáží, ani když přidáte na tempu nebo se vydáte na trénink ve větrném dni. Mikiny tohoto typu dokonale sledují každý pohyb běžce. Díky mimořádně pružným materiálům je celá věc pohodlná a umožňuje úplnou volnost pohybu. To je důležité zejména v terénu, když se musíte vyhnout nečekaným překážkám na trase nebo překonat obzvlášť strmý úsek. Běžným řešením používaným u běžeckých blůz jsou zóny z tenčího materiálu nebo síťoviny, které mají zvýšit ventilaci. Jsou umístěny v podpaží nebo na zádech a snadno chrání tělo před přehřátím.

Běžecké košile - pánské modely v obchodě 8a.cz

Poskytujeme rafinované pánské běžecké mikiny pro všechna roční období. Špičkové běžecké značky, jako jsou Dynafit, Salomon nebo La Sportiva, zaručují špičkovou kvalitu a vynikající výkon. Jejich oblečení je vyráběno ve spolupráci s předními světovými běžci. Pánské běžecké mikiny nabízené obchodem 8a.cz jsou ideální pro horský běh, a to jak při tréninku, tak při závodech. Je také vynikající volbou pro mnoho dalších aktivit, kde je důležitá maximální prodyšnost a volnost pohybu.