top

Pánské taktické kraťasy

Taktické šortky jsou skvělou volbou do letních veder pro všechny, kdo hledají oblečení v tlumených barvách. Použití pevných materiálů a často se objevujících kapes výrazně zvyšuje jejich funkčnost. V nabídce jsou krátké šortky a taktické šortky, které skvěle doplní sadu letního oblečení.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

Vymazat

Taktické kraťasy znamenají odolnost a všestrannost

Pokud hledáte letní oblečení, které se osvědčí při speciálních úkolech prováděných v nejvyšších teplotách, pak tyto modely dokonale splní všechna vaše očekávání. Taktické kraťasy a šortky jsou oblíbenou volbou nejen pro vojáky nebo vojenské nadšence, ale i pro ostatní milovníky přírody. Oblečení v maskovacích barvách se hodí pro všechny milovníky přírody. Je to volba fotografů, lesníků nebo ochránců přírody, kteří tráví dlouhé hodiny v terénu pozorováním divoké zvěře. Tlumené barvy, které dokonale ladí s okolím a dalšími prvky vašeho oblečení, vám usnadní skrýt se před zvířaty. Taktické kraťasy jsou také vysoce funkční a mají spoustu kapes, takže jsou ideální volbou pro cestovatele. Díky četným kapsám můžete mít mapu, nejdůležitější dokumenty nebo jiné drobné cestovní vybavení vždy po ruce. Zároveň poskytují maximální pohodlí a plnou volnost pohybu. Taktické kraťasy jsou také dobrou volbou pro každodenní použití. Modely odolné proti skvrnám jsou ideální pro každodenní použití v terénu i ve městě.

Vlastnosti taktických kraťasů

Taktické šortky jsou vyrobeny z nejpevnějších dostupných materiálů. Vyznačují se velmi vysokou odolností proti roztržení i oděru. Mnohé z nich jsou vyrobeny z nylonových tkanin se speciální ripstopovou strukturou. Díky tomu zůstávají taktické kraťasy dlouho plně funkční. Nemusíte se obávat, že by se v náročném terénu snadno poškodily. Taktické kraťasy jsou navíc obvykle vybaveny řadou praktických kapes. Ty umožňují okamžité uložení a přístup k nejdůležitějším položkám. Nemáte kam odložit kompas, multitool nebo křesadlo? Další kapsy na nohavicích taktických šortek a klasické přední a zadní kapsy poskytnou dostatek prostoru pro nejdůležitější drobnosti. Povinnou součástí každých taktických kraťasů jsou poutka na opasek. Usnadní vám připevnění dalších pouzder a krytů - na dalekohledy, multitooly a mnoho dalších užitečných předmětů.